Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji (/showthread.php?tid=1056)

Strony: 1 2


Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji - Czarnahexx - 01.09.2022

Zauważyłam, że już nawet postronnym osobom się obrywa, no mylą je ze mną, chociaż tak naprawdę mało o mnie ci krytycy wiedzą.

Nie piszcie proszę i nie oceniajcie mojej osoby tak naprawdę mnie nie znając.

Będę wdzięczna.

Pozdrawiam Czarna


RE: Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji - Białykot - 01.09.2022

A to kto i gdzie o tobie zle pisze?


RE: Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji - Czarnahexx - 01.09.2022

Białykot 
Wystarczy spojrzeć na czat lub na niektóre posty


RE: Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji - Białykot - 01.09.2022

(01.09.2022, 14:31)Czarnahexx napisał(a): Białykot 
Wystarczy spojrzeć na czat lub na niektóre posty

Nie przesiaduje na czacie zbytnio więc i wtajemniczony nie jestem dlatego pytam


RE: Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji - Kajabuza - 02.09.2022

Szyderca ale po kiego Ją obrażasz? 

Kurwa ja nie wiem czasami. Czy to ja już dziadzia się robię i nie ogarniam trendów młodzieżowych typu "obrażanie lasce są cool..." jeśli taki jest... Chuj w to... 

Druga sprawa, przynajmniej dla mnie oczywista. Nie ważne kto tam akurat by był, to NIC Jakieś prywaty, osobiste sprawy nie powinny wyjść z danej grupki osób na Diskordzie. Rozumiem jakieś spiski, żeby komuś zaszkodzić czy coś to owszem, sam bym powiedział tu czy tam, że ktoś grubą intrygę knuje... Przeciwko komuś. Ale tak to według mnie na diskordzie słowo dane powinno tam zostać. 😊






RE: Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji - Czarnahexx - 02.09.2022

Nie rozumiem tylko jednego 
Co ja ci zrobiłam Szyderca 
Nikogo nie obrażam i jestem kulturalna
Jedynie z Kacprem odbyłam wymianę słów


RE: Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji - Szyderca - 02.09.2022

Facet  pewnie jestem w twoim wieku lub moze starszy i kolo chuja mi lata czy to dziewczyna czy nie kumasz ? Dziewczyna sie tak nie zschowauje to raz dwa mam swoj honor i wezielem to usunolem miała ona przeczytać przeczytala i wystarczy.

Ps. Czarna , a tak już mnie draznilas lekko wypowiedziami i tak się zebrało ze niechcący powiedziałem nie tej osobie co trzeba , a jak zobaczyłem że zrobiłaś specjalnie pod to wątek zamiast napisac do mnie bo na pewno wiedziałaś ze to ja pisałem..... to się wkurwiłem i napisalem , a znam cie z twoich zdjęć i z tego co pisałaś na discord więc coś wiem, po prostu ja nie udzielam się tak jak ktoś inny bo to nie podwórko. Może trochę za mocno ci napisałem,  ale nie lubie syfu jak ktoś robi.. Koniec tematu.


RE: Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji - Czarnahexx - 02.09.2022

Szyderca 
Jedynie proszę cię o niewywlekanie spraw z dsc na forum 
Napisałam ten post bo nie tylko ty po mnie jeździsz 
Zachowuje się normalnie . Aktualnie trwa detoks 2 tyg 
Nie dokonca wiesz wszystko.  Powinniśmy na tym forum wspierać się i zachowywać normalnie a nie obrazac
Ps.na discordzie się też wygłupiamy tak dla twojej wiedzy


RE: Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji - Kajabuza - 02.09.2022

Szyderca Luzik.
Czarnahexx jest Gitara? 

Tak od siebie napiszę:

Idę jakiegoś wenrza poskromić. Miłego dzionka i uśmiechu.

Chuje Podobno kultowa ❤️



RE: Dzięki za obrażanie mojej osoby nie znając sytuacji - Czarnahexx - 02.09.2022

@Kaja 
Jasne