Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6-APB - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 6-APB (/showthread.php?tid=106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: 6-APB - SztywnyMisza - 02.05.2022

(19.04.2022, 07:10)Pazyfea napisał(a): A na 4-5 dmaar ma ktos namiar moze? Big Grin

jest sklep co ma w ofercie 4,4 dmar Podobno kultowa


RE: 6-APB - SztywnyMisza - 16.06.2022

Ktos wie gdzie uderzac po to w miare przystepnej cenie I dobre w mocy bo Tansze na pewno duzo niz 5 mapb a działanie podobne podbniez bo tego jeszcze nie testowalem


RE: 6-APB - swo002 - 22.06.2022

Jak porównalibyście do MDMA?


RE: 6-APB - Pazyfea - 25.06.2022

mdma dluzej dziala i mniejsse uboki za to 6apb mniej wywala sero przez co moze dzialac w ciagu 2-3 dniowym gdzie mdma juz wgl nie bedzie dzialac Big Grin


RE: 6-APB - dekadan89 - 26.06.2022

(16.06.2022, 09:49)SztywnyMisza napisał(a): Ktos wie gdzie uderzac po to w miare przystepnej cenie I dobre w mocy bo Tansze na pewno duzo niz 5 mapb a działanie podobne podbniez bo tego jeszcze nie testowalem
6tka przy mapecie wychodzi tajniej, ok zgoda. Piszesz że działanie podobne ale nie testowałeś to skąd ten wniosek? C***a tam podobne a wręcz odmienne.
(25.06.2022, 14:53)Pazyfea napisał(a): mdma dluzej dziala i mniejsse uboki za to 6apb mniej wywala sero przez co moze dzialac w ciagu 2-3 dniowym gdzie mdma juz wgl nie bedzie dzialac Big Grin


2-3dni na 6tce to nie najlepszy pomysł a sam tak zrobiłem kiedyś kończąc tam gdzie pielęgniarz mówi dobranoc..
MA Dama dłużej działa od 6tki? No nie wiem , działają na podobnej zasadzie z tym ze peak po mdma dla mnie zamyka się w 3,5 do 4h grze 6tak leci bite 7-8h a cały następny dzień stoi pod znakiem zapytania ale przeważnie nie mam takiego doła jak po molly tylko jest spokojny after a jeszcze piwko walnąć to już w ogóle bajka.

swo002 nie ma konkretnej odpowiedzi bo każdy inaczej to wodzi.. Dużo się naczytałem ludzi spuszczających się nad 5mapb że to niemal to samo co mdma co do dziś do mnie nie dociera ale częstowałam ludzi mapetem mówiąc że to dama a ludzie doświadczeni z poza ery gimbazy i nikt nie raportował że to jakiś RC. Mi zaś działaniem do mdma bliżej jest 6tka z tą różnicą że działa dłużej, w c**j dłużej, a 5mapb pokrywa sie czasem dzialania z mdma ale 5mapb dla mnie to takie sztuczne chemiczne uj*****e się, jest sroga euforia ale też to nie taka jak po damie. Mdma ma działanie unikalne, ta radość, uczucie szczęścia i jedności z innymi.....inne tylko próbują ją naśladować z lepszym bądź gorszym skutkiem ale jak dla mnie to jest nie do podrobienia substancja. A też już dawno prawilnego molly nie jadłem zakupując furany. Ale to nie to, dobry kierunek ale po drodze zabłądzisz.


RE: 6-APB - Pazyfea - 26.06.2022

dekadan fajnie to ujales dzieki za poprawienie mnie bo masz racje mordo ja troche zle to ujalem Big Grin


RE: 6-APB - dekadan89 - 26.06.2022

Pazyfea spokojna rozczochrana dawno nie jadłem 6tki. ale kiedyś jak latała na legalu po pl to często i gęsto. Niby w********a sero potężnie ale fakt można 2 a nawet 3 dni baletować tylko organizm wycieńczony a aspekty psychodeliczne przybierają na sile. Ale to były czasy że nie było rzeczy nie możliwych jak to u młodzianów szczególnie lubiących odmienne stany świadomości.. w 3ciej dobie już się cuda nie widy działy to genialnym pomysłem wydało mi sie d****** do pieca mxe...Się grubo przejechałem na tym pomyśle bo finałem była totalna psychoza i kilkudniowe wakacje no wiecie gdzie.

Za to cichutko było o 5apb, weszło 5mapb totalnie przysłaniając uwagę temu czym jest 5apb. Teraz dorwałem capsy po 90mg i mimo że nie ma takiego rozlewu sero jak przy 6tce to jest więcej energii i chęci do działania gdzie 6 to kanapowy leń. i na balety osobiście bym wybrał 5tke, działa nie wiele krócej ale jest bardziej party-dragiem. Zależy co kto lubi a ma balety iitak już nie ten wiek a wwalić przy kompie to już malinyfetaminy lepsze ale jak lubisz dragi to chlomniesz wszystko nie zważając na okoliczności.
Mix 5tki z tryptaminą a mianowicie 4acomet praktycznie nie różniący się od hometa był czymś godnym polecenia

Na pierwszej stronie czytałem że występuje w dwóch formach a mianowicie hcl i siarczan. Nie spotkałem nigdy się z taka formą (siarczan) a koledze możliwe wkradł się błąd myląc z bursztynianem.
Stosunek mas molowych hcl względem bursztynianu jest na + dla hcl. W 100mg pudru 6taki hcl będzie czystego apb ok 80% zaś przy bursztynianie ok 60% stad różne dawkowania.


RE: 6-APB - budynmalinowy - 12.08.2022

Z buchem pobicie i euforia czy rozpierdol na bani?


RE: 6-APB - PUDZILLA - 12.08.2022

to i to Podobno kultowa


RE: 6-APB - budynmalinowy - 12.08.2022

namówił.
Podobno kultowa