Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6-APB - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 6-APB (/showthread.php?tid=106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: 6-APB - Beeniepatu - 15.08.2022

(25.06.2022, 14:53)Pazyfea napisał(a): mdma dluzej dziala i mniejsse uboki za to 6apb mniej wywala sero przez co moze dzialac w ciagu 2-3 dniowym gdzie mdma juz wgl nie bedzie dzialac Big Grin


A skad Ty to wytrzasnales? 6APB duzo bardziej ryje sero niz emka. Glownie dlatego, ze jest SNDRI a jednoczesnie SNDRA. Do tego wykazuje 100 razy wieksza selektywnosc w oddzialywaniu na receptory 5-HT. Do tego dziala dluzej niz emka. W ogole to blizej mu do MDA a nie MDMA. To jest super substancja ale raz na jakis czas. Nie wyobrazam sobie ciagu na tym i potem zjazdu. Im wiecej wrzucisz tym wieksza psychodela wjezdza.

Takze cos Ci sie tym razem pomylilo


RE: 6-APB - Kajabuza - 30.08.2022

Ciekawostka, w zależności od formy zawiera różne stężenie samego 6APB

100mg wolnej zasady 6-apb (freebase) = 100mg 6-APB

100mg kwasu solnego 6-APB (HCl) = 82.77mg 6-APB & 17.23mg HCl

100mg kwasu bursztynowego 6-APB (succinate) = 59.74mg 6-APB & 40.26mg kwasu bursztynowego. (czyli praktycznie kupując 1g masz lekko ponad 0.5g właściwej substancji Podobno kultowa )

Leci bursztynian. Wyczytałem, że miks z np ethcat może trochę pobudzić z zamuły, znowu IV niweluje sporą część efektów ale daje KOPA.

Ktoś coś wie o miksach? Będę miał 6-APB, 3CMC i 4FMA. W które połączenie celować, czy w ogóle nie ma sensu? 🤔


RE: 6-APB - Beeniepatu - 30.08.2022

Na wstepie zaznacze, ze Ja zasadniczo zawsze odradzam miksowania dragow.

Na pewno miks 6apb z 4fma to zly pomysl - nie laczy sie dwoch serotogenikow bo eksponujesz sie na ZS. 3cmc nie wiem czy warto i czy przebije sie przez szostke. Jak juz, to ludzie wrzucaja to z 2fma. Tylko nie wiem po co. Kak bierzesz sie za 6apb to po to, by poczuc ta benzofuranska faze. Kluczem do jazdy na tym jest dawkowanie a nie miksowanie. Do tego 6apb jest cardiotoksyczne. Interakcje z innymi substancjami moga to tylko nasilac


RE: 6-APB - Kajabuza - 30.08.2022

Beeniepatu dziękuję Tobie za info, bo już moją głowę nawiedzał pomysł o miksie trzech na raz, 100cmc+50fma+50apb ale jak widać kuku bym mógł sobie zrobić w dodatku iv Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: 6-APB - Beeniepatu - 30.08.2022

6apb IV? Duze ryzyko. To jest fajna substancja ale mocna. Skoncentrowane uderzenie do mozgu to duze ryzyko uszkodzenia pnia mozgu. Potwierdzone sa przypadki takich uszkodzen u osob, ktorzy ladowali IV propyloheksedryne. Propylohehsedryna, meta, MDMA, 6-APB dzialaja podobnie.


RE: 6-APB - Kajabuza - 30.08.2022

Beeniepatu no... Więc sobie daruję. Dzięki, że ostrzegasz. Z tym podaniem w ogóle samego apb iv sugerowałem się wpisem na "narkopedi":

"Najczęstszą drogą podania jest podanie oralne (rozpuszczone w napoju, lub za pomocą tzw "bąbki"). Sniff wypada słabiej i jest bardzo niekomfortowy. Przy podaniu I.V. zanika spora część efektów, a wzrasta euforia i występuje silny "kop".“


RE: 6-APB - Beeniepatu - 30.08.2022

Niestety ten wlasnie kop moze byc bardzo niebezpieczny. Poza tym nie masz pewnosci jakiej czystosci jest temat. Oral najlepiej, a zeby skrocic ladowanie to ludzie stosuja plugging


RE: 6-APB - Kajabuza - 30.08.2022

Przez "plugging" mam rozumieć "per rectum"? 🤔


RE: 6-APB - Beeniepatu - 30.08.2022

Dokladnie


RE: 6-APB - horsii - 30.08.2022

plug najlepiej, tylko nie CMC xD