Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6-APB - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 6-APB (/showthread.php?tid=106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: 6-APB - Kajabuza - 30.08.2022

Kleksedron per rectum i spisek masonów mający na celu napędzenie popytu na melisę i rumianek do wlewów do odbytniczych po oparzeniach od kleksedronu, to nie teoria spiskowa. XD
.
horsii a o tym "kwasie bursztynowym" co go prawie połowa jest w "succinate" coś wiesz? Szkodliwe to? Klepliwe? Ekstrakcje da radę może zrobić do freebase'u czy tam czystszego 6APB? Podobno kultowa



RE: 6-APB - Kajabuza - 31.08.2022

Sprawdzone info: 6APB succinate idealnie może zastąpić nam 2KC. 😁

[Obrazek: IMG-20220831-034541.jpg]


RE: 6-APB - swo002 - 02.09.2022

mmmm apb na kacu Podobno kultowa


RE: 6-APB - enefzeciak - 04.09.2022

ZjedZone 160mg w kapsie po 2h dało potężny  wylew euforii i błogości na dobre 4h muzyka stała się jednością.Dorzutki na drugi dzień po przespanej nocy działają nadal bardzo dobrze


RE: 6-APB - Beeniepatu - 04.09.2022

I to jest przyklad jak powinno byc uzywane 6apb - choc osobiscie nie poprawialbym na drugi dzien. Najlepsze ROA, cierpliwe czekanie na zaladowanie - a 2h to standardzik, i nie dorzucanie pozniej. Tak tylko mozna poznac potencjal benzofuranow


RE: 6-APB - Kajabuza - 05.09.2022

Zarzuciłem wczoraj na lepszy sen 120mg, ale chyba zasnąłem zanim weszło. Mimo, że od czwartku wieczór zjadłem Marsa i chyba pizze, trochę wypiłem napojów i spałem dopiero dziś Obudzilem się w świetnym nastroju o dziwo. 
 
Nie wiem czy to przez to, za to wiem co na śniadanie zjem. Myślę o 200mg, naczczo. To. Dość wysoka dawka, ale po takim weekendzie chyba mnie nie pognie? 

DAWKOWANIE  
słabo: 60-90mg średnio: 90-120mg mocno: 120+mg
Z Tym, że Bursztynian to nie 100% 6APB przecież.



RE: 6-APB - Beeniepatu - 05.09.2022

Takimi wrzutkami tylko marnujesz temat, ktory jest genialna substancja, o ile brany tak by wykorzystac caly potencjal. To chyba pierwsza przygoda z tym, nie? Nie znajac dzialania substancji, nie laduj wiekszych dawek tylko dlatego, ze succinate ma mniej w sobie samego 6apb. Nie wiesz ile... moze byc 60% a moze byc i 86%. Do tego szybciej sie wchlania. Eksponujesz sie na ryzyko nieprzyjemnej fazy. Choc chyba juz z sero nie ma co brac. Tylko uboki zwiekszysz


RE: 6-APB - Kajabuza - 05.09.2022

Beeniepatu około godzina po wypiciu elixiru i negatywnych skutków póki co nie zauważam. Z pozytywnych takie przyjemne rozleniwienie. 

A wiesz może czy jest sens sniffowania tego czy to marnowanie potencjału również? 



RE: 6-APB - Beeniepatu - 05.09.2022

Po pierwsze 6apb laduje sie do 2h a czasem i dluzej. Sniff to marnowanie tematu


RE: 6-APB - Kajabuza - 05.09.2022

Ok, dzięki, bo już myślałem o poprawniu sniffem Podobno kultowa
Ładownie wiem, że może potrwać 2h+, ale można wyczytać, że czasami wystarczyło 40 minut. Taki szczegół. 

Czyli możliwe, że najlepsze/najgorsze dopiero przede mną. Podobno kultowa Ahoj Przygodo!