Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PONOWNA PROŚBA o ograniczenie reputacji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: PONOWNA PROŚBA o ograniczenie reputacji (/showthread.php?tid=1071)



PONOWNA PROŚBA o ograniczenie reputacji - PUDZILLA - 06.09.2022

ponawiam prośbe nałożenia ograniczenia reputacji i ustawić limit 10 reputacji dziennie plus i minus, powodu chyba nie musze podawać, nadal do pewnego osobnika nie dociera, że reputacja to nie jest po prostu głupi przycisk i nie służy do spamowania, zresztą kto tak o zdrowych zmyslach robi no ja pierdole śmiech na sali huj sie do dupy chowa XDDD
[Obrazek: Screenshot-20220906-100400-382.png]


[Obrazek: Screenshot-20220906-100350.png]


[Obrazek: Screenshot-20220906-100339.png]


[Obrazek: Screenshot-20220906-100324.png]


RE: PONOWNA PROŚBA o ograniczenie reputacji - Beeniepatu - 06.09.2022

Ja rozumiem @"Kaja" , ze w taki sposob okazuje sympatie, jakos chce wyrazic szacunek do danej osoby. Jest to pewna droga.
Przychylam sie jednak do glosu PUDZILLA . Sam bylem ostatnio beneficjentem duzej ilosci merytorycznie nieuzasadnionych plusow. I choc na poczatku bylem w opozycji, do tak duzego przywiazywania wagi do pkt reputacji - niebieskie forum pokazuje, ze repka nic nie znaczy, a ja stamtad tu trafilem; tak teraz popieram ograniczanie w lajkach, by jednak byl to wskaznik usera, ktory jest szanowany nie bo jest fajny, smieszny, lubimy go, tylko podnosi merytoryczny poziom forum, i jest gwarantem rzetelnosci.


RE: PONOWNA PROŚBA o ograniczenie reputacji - Kajabuza - 06.09.2022

Beeniepatu przeprosiłem, bo nie wiedziałem, że to dla Ciebie będzie niezręczne uczucie. Obiecałem już tego nie robić. 😋 wiem, że punkty reputacji nie muszą znaczyć o faktycznej wartości użytkownika, ale są wyjątki które zasługują na te punkty, bo są według mnie warci tego aby zająć miejsce na szczycie. 

PUDZILLA Najpierw mówisz, że horsii powinien mieć w chuj punktów, a Yalasek ma więcej, teraz wytykasz, że podplusowałem go. 
Ale to nie był bezpodstawny SPAM tylko poświęcenie kilku godzin na użytkownika który ma spore pojęcie o chemii ogólnie, wiele wytłumaczy, nawet po zwykłym wzorze chodźby potrafi ocenić wstępnie czy coś ma prawo działać, a dla mnie takie osoby na forum o chemikaliach są potrzebne. I za samą wiedzę powinny dostawać specjalne wyróżnienie. 

Ja akurat zauważam kto jest kimś kogo z czystym sumieniem mogę podplusować. 

Twoje punkty jak mniemam nie mają znaczenia dla nikogo prócz ciebie. 

Weź napisz do Admina czy kogoś z Szefostwa forum prośbę o odebranie mi możliwości dawania punktów dożywotnio, to wtedy przestanę w ten sposób doneniać wartościowe osoby. 🙂

Wiesz niejeden tu co ma jakieś 50 punktów na przykład od dłuższego czasu jest więcej wart niż ktoś kto ma puntów milion 500 sto 900.



RE: PONOWNA PROŚBA o ograniczenie reputacji - Dupsko - 06.09.2022

No co jak co, ale nabijanie sobie reputacji postami w stylu 'DOBRY KRYSZTAL PODOBA MI SIE' jest tak absurdalnie durne, że szczerze odechciewa się pisać jakkolwiek merytoryczne posty. Ile bym się o substancji nie rozpisał, o jej farmakodynamice czy budowie to i tak zostanie to pochłonięte przez posty o waleniu alfy doodbytniczo w ciągu 45 dniowym. I nie, że brak reputacji mi przeszkadza bo nie walczę o darmowe sampelki, ale no panowie i panie, po prostu szkoda sobie głowę zawracać


RE: PONOWNA PROŚBA o ograniczenie reputacji - horsii - 06.09.2022

po chyuj mi tyle tego dałeś


RE: PONOWNA PROŚBA o ograniczenie reputacji - Maniek - 06.09.2022

Zgłoszone Raulowi.

A Pudzilla i Kaja dostają ostrzeżenie i 8 pkt karnych (wyzywanie i prowokowanie siebie nawzajem - ich posty zostały w tym wątku usunięte) - jeszcze jeden punkt i będzie automatycznie ban na miesiąc. Pisałem i prosiłem, że macie dać sobie ignore.


RE: PONOWNA PROŚBA o ograniczenie reputacji - PUDZILLA - 06.09.2022

jest na ignore, ale jak komentuje mi posty nie sposob tego nie zauwazyc


RE: PONOWNA PROŚBA o ograniczenie reputacji - Maniek - 06.09.2022

Prosiłem, że oprócz "ignore" macie również nie pisać nic do siebie - chyba, że chcecie sobie coś wyjaśnić na PW, a nie znowu jakieś wyzwiska czy prowokacje w wątku na forum. Dziecinada normalnie. To tyle ode mnie - koniec dyskusji na ten temat.

Sprawa odnośnie punktów reputacji zgłoszona do Raula. Wątek zamykam.