Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6 lat biorę regularnie rc jest git - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: 6 lat biorę regularnie rc jest git (/showthread.php?tid=1080)

Strony: 1 2 3 4


6 lat biorę regularnie rc jest git - MilczarskiVon - 07.09.2022

Witam z tej strony prezes Polskiego Ruchu Narkomanów 84 pierwszy raz trawkę zapaliłem w 98 albo 97 roku w podstawówce 8 klasowej ...klasa była niekumata a były to czasy  skejtów i rodzącego się i powstającego spontanicznie na falach rozgłośni harcerskiej Polskiego Hip Hopu...i subkultury hip hop w Polsce ...Ta subkultura była jak i inne skazana na wymarcie ale obecnie wszystkie subkultury przechodzą kryzys ....ja jestem ostatnim Polskim hippisem bo w 2002 chodziłem jeszcze w dzwonach i miałem koraliki indyjskie i paliłem gandzie ,skuny i jadłem grzybki psylocyby ...Potem spróbowałem innych rzeczy i gdzieś tak od 7 lat spiduje ...i dobrze się trzymam nic mnie nie boli zdrowy jestem organizm sprawny ...Także można ćpać i żyć a więc żyjcie po swojemu i ćpajcie jak najwięcej żeby cały czas być na maxymalnej bombie ...pozdro dla kumatych
[Obrazek: 721295451fed8e622787bf201f0585f0.jpg]


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Szyderca - 08.09.2022

Skoro byłeś w psychiatryku to raczej git nie jest Podobno kultowa


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Beeniepatu - 08.09.2022

Pan Prezes daje najlepszy przyklad 👌


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Pazyfea - 10.09.2022

Tez tak myślałem jeszcze rok temu ale tu wystarczy ze kilka styków sie przepali i nagle s dnia na dzien moze byc diametralnie inaczej 
..


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Beeniepatu - 11.09.2022

Mysle Pazyfea , ze Pan Prezes jest przykladem kiedy styki przepalily sie duzo wczesniej niz po 6ciu latach stosowania 😎 Jest jednak tak jak mowisz, niestety, nawet ptzy najlepszej redukcji szkod, negatywny wplyw uzywek na nasz organizm jest nie do unikniecia. I nie trzeba walic dzien w dzien


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Kajabuza - 11.09.2022

Na stare lata zacznie wychodzić dopiero. 🙃
Chociaż zastanawiam się czy są wyjątki od reguły jak np z paleniem papierosów. Niektórzy żyją po 80-90 lat paląc do ostatniego dnia, zyjac dość aktywnie znowu innym palenie daje się we znaki dość wcześnie. 
Co organizm to inne zasady. Smile 



RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Diabełek25K - 11.09.2022

No nie wiem czy tak jest okej..6 lat i RC? Siedzę w tym dość krótko i na początku miałem nad tym kontrolę był pewien okres czasu gdzie odleciałem totalnie ale już jest okej... więc możesz po prostu nie widzieć u siebie tego problemu tak jak ja na początku nie widziałem. I tak jak @"Kaja" wspomniał na starość wszystko wyjdzie


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Szatan69 - 11.09.2022

Ja juz chyba 7 rok jak rzucilem marihuane a zaczelem brac RC i  wszystkie inne narko ktore wczesniej pierdolilem xD mozna zaczac sie staczac dopiero po 20- stce


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Diabełek25K - 11.09.2022

Szatan69 po 20stce w sensie przekroczeniu tego roku życia?  To pewnie wielu już ma za sobą lub będzie mieć.A nie uważają się za osoby, które się stoczyły są tacy co biorą dzień w dzień są tacy co biorą co weekend a są tacy co biorą raz na pół roku. Ćpun zawsze będzie już ćpunem nawet jak przestanie to jakaś cząstka w nim zostanie z tego wszystkiego. Każdy ma inne podejście do życia a tym bardziej do takich spraw


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - ProducentRC - 11.09.2022

Ja RC używam od 16-21 roku życia, skutki uboczne zauważyłem ale da się z nimi żyć.