Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6 lat biorę regularnie rc jest git - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: 6 lat biorę regularnie rc jest git (/showthread.php?tid=1080)

Strony: 1 2 3 4


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - ProducentRC - 11.09.2022

Tylko weź wytrzymaj dwa tygodnie jak we krwi jest cała tablica Mendelejewa... Ogólnie to nie chce mi się już żyć, mam na wszystko wyjebane aby to skończyć i się zacpac

(11.09.2022, 10:55)Diabełek25K napisał(a): ProducentRC Detoks i wsparcie najbliższych osób. Wiem łatwo pisać,ale jak ma się kogoś komu można wygadać wie jak sytuacja wygląda to jest o wiele lepiej. Wiadomo z dnia na dzień ciężko przestać najgorsze kilka dni pierwszych najlepiej mieć kogoś przy sobie.Byłem jakiś czas temu w totalnej dupie,ale już jest ok urwać toksyczne kontakty i otaczać się ludźmi którzy chcą dla ciebie dobrze.Jak chcesz ponawijać to pisz

Myślisz że to łatwo otaczać się ludźmi którzy chcą dla Ciebie jak najlepiej.,. Ale 90% to ćpuny który tylko robią walki i podkręcają żebyś sypał,,  a. Jak przychodzi coś do czegoś to wiadomo... Mam jedną osobę co jest mi jak brat ale on też ma obowiązki pracę i nie rzuci wszystkiego w pizdu...


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Kajabuza - 11.09.2022

ProducentRC jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, to polecam detox. Pomijając fakt, że zajebistych ludzi można poznać, to tak potrafią naprawić człowieka, że wychodzisz jak młody Bóg po dwóch tygodniach. 🙂
Lekarz, skierowanie i heja Bazyleja. Sam bym sobie od czasu do czasu pojechał odpocząć od życia. Z początku mieszane uczucia zawsze miałem, ale co tam wariatów się napoznawało, to aż żal było wychodzić Podobno kultowa



RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Diabełek25K - 11.09.2022

ProducentRC no rozumiem,że nie jest łatwo zresztą nikt nie powiedział,że życie będzie łatwe więc jak coś mimo iż Cię nie znam to możesz śmiało pisać priv wysłuchał i ewentualnie może jakoś będę wstawię wesprzeć duchowo. A na takich ludzi co toczą z tobą walki jak Ty to napisałeś to ch*j im w dupę. Nie ma sensu trzymać z takimi osobami ,które doprowadzają Cię do stanu gdzie myślisz o samobójstwie. Widocznie im coś w życiu nie wyszło i próbują podbudować sobie ego dobijając Cię


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - fiodor - 11.09.2022

Z doświadczenia wiem, że to nie dobrze jak po ostrych lotach lekko Ci przechodzi. Masz poczucie nieśmiertelności, mocnego organizmu, że możesz zacząć bardziej ryzykować z dawkowniem czy mixami. W końcu wszystko da o sobie znać, prawie w każdym przypadku


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Bam - 11.09.2022

U mnie jest tak że większość osób które brało RC jeszcze za czasów kolekcjonerów zraziło się tak że nie da się ich namówić więcej na RC mimo że brali  dziennie przez długi czas czegoś się lękają.... ja to lubię jak się wyobraznia bardziej otwiera Smile)


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - DwDPzN - 24.09.2022

Z Tobą tak jest git jak rząd nas nie okrada


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - daniel776 - 25.09.2022

patrzac po wpisach to niezbyt mbie przekonuje gadka ze wszystko git Podobno kultowa


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - Bam - 30.09.2022

Tak detox super sprawa sporo ludzi rownie podobnych do nas Smile)
Mozna spotkac ale ja nigdy nie mialem krocej niz 4 tygodnie... bo minimum 4tygodnie trwa detox szpitalny Smile).
 
Ogolnie to jakbys posiedzial chociaz 2 miesiace na detoxie bedziesz zdania ze lepiej sie czujesz na trzezwo niz po rc
... taka jest faza serio ale wyjdziesz i znowu pewnie bedziezz bral jak masz slaba wole


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - JokerRC - 01.10.2022

(30.09.2022, 15:59)Bam napisał(a): Tak detox super sprawa sporo ludzi rownie podobnych do nas Smile)
Mozna spotkac ale ja nigdy nie mialem krocej niz 4 tygodnie... bo minimum 4tygodnie trwa detox szpitalny Smile).
 
Ogolnie to jakbys posiedzial chociaz 2 miesiace na detoxie bedziesz zdania ze lepiej sie czujesz na trzezwo niz po rc
... taka jest faza serio ale wyjdziesz i znowu pewnie bedziezz bral jak masz slaba wole

Detox trwa 3 tyg min 2 napewno

Trzeci tydzień na trzezwo i daje się we znaki sny i myśli o alko i narko, wkr mnie to

A z tym psychiatrykiem to się zastanawiam jak tak grubo było czy kiedyś nie wyjdzie w zdrowiu 😣


RE: 6 lat biorę regularnie rc jest git - wwojtuss - 01.10.2022

dla mnie podstawa jest to, ze dragi to dodatek a nie czesc glowna mojego zycia