Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę (/showthread.php?tid=1095)

Strony: 1 2 3


Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę - Bam - 12.09.2022

Nie wiesz czy Twój organizm potrzebuje oczyszczenia? Sprawdź u siebie te objawy:
  • niezdrowa cera
  • przybieranie na wadze;
  • zaparcia;
  • przemęczenie;
  • rozdrażnienie;
  • senność;
  • zgaga;
  • żółty lub biały nalot na języku;
  • nieprzyjemny oddech.

Mogę one świadczyć o zatruciu organizmu. Warto wówczas zastosować kurację odtruwającą.
Jak oczyścić 
Oczyszczanie nerek wspomogą warzywa moczopędne, które będą działać odwadniająco. Należą do nich: marchew, pietruszka, pomidory, brokuły, cebula, czosnek, pietruszka czy seler. Z owoców warto wprowadzić do jadłospisu truskawki, poziomki, borówki, żurawinę czy gruszki. Najlepszym pomysłem jest przyjmowanie tych pokarmów w formie koktajli – organizm łatwiej je strawi. Wspomóc oczyszczanie mogą też zioła takie jak pokrzywa czy brzoza. Również działają moczopędnie i pomagają pozbyć się piasku z nerek.
Dobrym wyborem są również suplementy diety, które można stosować jako uzupełnienie jadłospisu. 


RE: Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę - Beeniepatu - 12.09.2022

To sa objawy wskazujace najczesciej na nerki i watrobe? Od kiedy brzoza jest ziolem? I co ma oczyszczanie nerek do problemow z watroba? Zaparcia sa objawem problemow z wymienionymi przez Ciebie narzadami??? 
Do tego, w przypadku zauwazenia opisanych przez Ciebie objawow, robimy badania i diagnostyke u lekarza. A nie idzieny w suplementacje - nawet trudu sobie nie zadales, zeby wymienic choc jeden srodek.
Widze, ze walisz posty w kazdzym dziale. Ten wyglada jak copy/paste z jakiegos pseudoeko portalu. Powod wiadomy. Liczba postow musi sie zgadzac. I ok, po to jedt to Forum. 
Tylko staraj sie, prosze, robic to jednak w sposob merytoryczny a nie z czapy. I na koniec, dla porzadku, organizm nie tyle, ze latwiej strawi (szybsze trawienie pomaga tylko odciazyc organizm) tylko szybciej przyswoi mikroelementy, jak podasz warzywa i owoce w formie koktajlu  - a w ogole najlepiej soku z wyciskarki. Tak jak i ilosciowo mniej ich trzeba uzyc by wyciagnac taki sam benefit


RE: Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę - DwDPzN - 12.09.2022

Tak jak kolega wyżej napisał, te objawy są tak uniwersalne, że można do nich praktycznie wszystko przypisać. Od raka przez depresję aż do braku witamin.


RE: Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę - fiodor - 12.09.2022

No jprd, myślałem że coś ciekawego nowego przeczytam, a tu 5 zdań na krzyż bez większego sensu żeby wypierdolić owocki. Tak jak kolega wyżej, nabijanie postów na krzywy ryj


RE: Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę - Demilich - 12.09.2022

W skrócie jedz warzywa i owoce. Pij dużo, żeby wypłukać toksyny z organizmu. Odstaw ćpanie na parę lat.
A najlepiej idź do lekarza przebadać się. Najpierw krew, na wyniku będzie ładnie pogrubione to co jest poza normą.


RE: Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę - Beeniepatu - 12.09.2022

Wyniki odchylen od normy, (powyzej lub ponizej) w najpopularniejszych labo, najczesciej jednak oznaczane sa wertykalnymi strzalkami, wskazujacymi polnoc lub poludnie, vel godz. 12 lub 6, vel gora lub dol 😎 Pogrubienie rzadziej sie obserwuje


RE: Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę - Bam - 12.09.2022

Chciałem krótko i zwięźle bo nie każdy lubi czytać długie posty dlaczego po mnie jedziecie ??? To napiszcie wy swoją wersję coo... piszę posty bo lubie i znam się na RC od kad tylko były sklepy stacjonarne a ty od kiedy się znasz że taki jesteś przemadrzaly


RE: Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę - Dupsko - 12.09.2022

No i sam się podsumował, nie jest ani zwięźle, krótko na pewno, ale pełno głupot, żadnych konkretów i w dodatku pulta się o konstruktywną krytykę xD Widać że zresz RC od czasów stacjonarek bo styki popalone no i szczerze wątpię czy się znasz bo pewnie nie odróżniasz cykloheksykfenoli od dibenzopyranów Podobno kultowa


RE: Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę - DwDPzN - 12.09.2022

(12.09.2022, 15:12)Bam napisał(a): Chciałem krótko i zwięźle bo nie każdy lubi czytać długie posty dlaczego po mnie jedziecie ??? To napiszcie wy swoją wersję coo... piszę posty bo lubie i znam się na RC od kad tylko były sklepy stacjonarne a ty od kiedy się znasz że taki jesteś przemadrzaly


Nikt Cię nie "jedzie", tę opinie na temat tego wątku są spowodowane tym, że wygląda on bardziej jak tandetna wkurwiająca reklama preparatu z apteki, niż jak źródło wiedzy


RE: Dieta oczyszczająca nerki i wątrobę - Bam - 12.09.2022

Serio informacje z portali zdrowotnych serio? Myślałem że tam to nie może być nie sprawdzonych informacjii?? To zwracam honorr no w szoku jestem tez