Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dawca krwi - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Dawca krwi (/showthread.php?tid=1098)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dawca krwi - Lady Giwera - 14.11.2022

beeniepatu Jesteś nieoceniony Smile. Na takim efekcie mi zależy, ale przede wszystkim nie chce niczego kupować od nieznanego dostawcy na imprezie ze względu na obawy. Ciąg nie wchodzi w gre zależy mi na wyjątkowej zabawie z uwagi na wyjątkową okazje. Zmieniłam otoczenie na lasy i jeziora, nie ma tutaj zaufanych zaopatrzeniowców Smile
Ktoś poleci dobre źródło w przestrzeni darknet?


RE: Dawca krwi - Beeniepatu - 14.11.2022

Lady Giwera mozesz sprawdzic 6-apb od Esco. To substancja dajaca zblizone efekty. Niektorzy twierdza, ze nawet lepsze niz MDMA. Choc mechanizm dzialania blizszy jest MDA niz MDMA. To jednak subtelne roznice.


RE: Dawca krwi - Lady Giwera - 14.11.2022

beeniepatu 6-apb od Esco, czy 5 gramów wystarczy dla 2 osób na dobrą imprezę? Jak to dawkować żeby było optymalnie?


RE: Dawca krwi - Beeniepatu - 15.11.2022

Lady Giwera oczywiscie, ze tak. To ma dawkowanie na poziomie 100-120mg, jak ktos bierze pierwszy raz. A czas fazy moze trwac i 6h. Tego sie nie dorzuca - co do zasady. Tylko ladowac sie moze i 2h


RE: Dawca krwi - Maniek - 15.11.2022

Przepraszam bardzo, ale jaki związek ma ta rozmowa z pytaniem autora tego tematu?

Proszę trzymać się tematu wątku, a w sprawach MDMA czy 6-APB pisać w odpowiednim miejscu.


RE: Dawca krwi - Lady Giwera - 15.11.2022

Maniek istotna uwaga, zapędziłam się przez prywatę. 
To forum jest najbardziej trafnym źródłem informacji dla mnie, jako hipochondryczka, dawca krwi, anemiczka  i społecznik zarazem potrafię się tutaj zapomnieć. 
Z Twoją pomocą uczę się dzielnie zasad panujących na forum i wdrażam je. 
Czas na sen Smile 
P.S. Temat zacny i chętnie przetestuje czy teraz mogę oddać krew.


RE: Dawca krwi - tome3eqkks - 17.11.2022

DAWCY KRWI PO 6-APB  Big Grin


RE: Dawca krwi - Lady Giwera - 04.02.2023

tome3eqkks nie lapie... ;P


RE: Dawca krwi - Lifeisbrutal - 05.02.2023

tome3eqkks " Dawca krwi po 6-APB"?Jak dobrze rozumiem byłeś oddać krew waląc wcześniej dragi???? Przecież to trzeba jakiś czas chyba odczekać nie wiem dokładnie ile.Kilka razy oddawałem krew,ale wtedy nie ćpałem.Jeśli zrobiłeś to co myślę to uwierz mi zarobiłeś darmowe czekoladki,cole czy co tam jeszcze dają.Ale zmarnowałeś swoją krew,która pewnie nawet nikomu nie pomoże skoro znajdowały się w niej narkotyki.Jak już chcesz ratować komuś życie to pamiętaj też o swoim bo tą co oddałeś może Ci się kiedyś samemu przydać OCZYWIŚCIE NIE ŻYCZE NIKOMU TEGO żeby dostał jakąś krew ćpuna,która nawet by pewnie nie była dopuszczona czy zakwalifikowana.Post skierowany jest do odpowiedzi autora i ogólnie taka przestroga


RE: Dawca krwi - tome3eqkks - 11.02.2023

Lifeisbrutal jprd skąd Ty wgl wywnioskowałes że ja krew oddałem? Big Grin

A tym bardziej po 6 apb ? Huh


Napisałem tylko post ironicznie, bo wątek nie jest przeznaczony do tego tematu... Smile


A co do mojej krwi - nie, nie oddawałem nigdy.

Pewnie dlatego, że jest tak kure*SKO nie smaczna i zabrudzona , że nawet gdyby nastały czasy Apokalipsy zoombie byłbym bezpieczny  Cool