Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



Escobar.store - Temat Główny - Maniek - 05.04.2022

W tym wątku piszecie opinie o sklepie, ważne kwestie i pytania do sklepu Escobar.store


Oświadczenie odnośnie usunięcia nas z dopka - Escobar - 07.04.2022

Witamy ponownie już na nowym forum.

Sergiusz jest właścicielem chemcetrum i usunął nas z forum dopek bo nie mógł znieść że jego marny sklep nic nie sprzedaje. Zarzuca oszustwo ale nie ma oszukanych Smile  Zarzuca zlecanie czarnego pr ale nie ma na to żadnych dowodów. Nie mamy innych sklepów ani nie zlecamy i nigdy nie zlecaliśmy oczerniania konkurencji. Nie mamy na to czasu. Możemy Was zapewnić, że nikt z tego forum wyrzucony nie będzie za niskie ceny.


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - dimiliki - 07.04.2022

Sklep gody polecenia

opłacone w ***** po południu .Gołąb doleciał we ***** następnego tygodnia 3 dni robocze

kontakt ze slepem oceniam 10/10
szybko zwięźle i na temat bez zbędnych gadek
Pakowanie:
Pierwszy raz dostałem taką rakiete od sprzedawcy Big Grin dorze zapakowane wraz z innymi fantami o zupełnie innej tematyce :d szczerze to miałem niezły ubaw jak to otwierałem bo trochę się wystraszyłem że to jakaś pomyłka ale po głębszym wniklliwym przeanalizowaniu zawartości okazało się że wszystko się zgadza więc jest tok więc daje 10/10

Co do jakości też nie moge się do niczego doczepić wiec daje 10/10


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Szyderca - 08.04.2022

Zgadzam się mordo , escobara rakiety lecą jak Forest :


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - SztywnyMisza - 16.04.2022

również potwierdzam paka express i pakowanie 11/10


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Pickle - 21.04.2022

To prawda, ze rakiety szybkie jak sokół milenium w nadprzestrzeni, kontakt wzorowy, a pakowanie to lepiej niż rowan atkinson w love actually, do tego sort, eee.. pryma sort XD. Polecam tego allegrowicza.


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Alkopoligamia - 22.04.2022

Rakieta doleciała. Prędkość ekspresowa ale to pakowanie! Ukłony! Przez moment miałam obawy , że odebrałam czyjąś paczkę a nie swoją xD


RE: Oświadczenie odnośnie usunięcia nas z dopka - kot_kreskowy - 24.04.2022

(07.04.2022, 09:32)Escobar napisał(a): Witamy ponownie już na nowym forum.

Sergiusz jest właścicielem chemcetrum i usunął nas z forum dopek bo nie mógł znieść że jego marny sklep nic nie sprzedaje. Zarzuca oszustwo ale nie ma oszukanych Smile  Zarzuca zlecanie czarnego pr ale nie ma na to żadnych dowodów. Nie mamy innych sklepów ani nie zlecamy i nigdy nie zlecaliśmy oczerniania konkurencji. Nie mamy na to czasu. Możemy Was zapewnić, że nikt z tego forum wyrzucony nie będzie za niskie ceny.
Witaj Pablo,
Myślę,że śmiało mogę te informacje potwierdzić, a wiem  to z własnej korespondencji zarówno z sergiuszem,jak i chemcentrum.
Napisałem nawet w tej sprawie do niego, oczywiście wszystkiego się wyparł, co mnie jakoś zbytnio nie dziwi...

Po tym,jak WhiteElephantRC poinformował mnie o istnieniu tego forum, na dopka chuj wyłożyłem.
Nie mam zamiaru w takim cyrku uczestniczyć, gdzie w dziale sklepu chemcentrum, nieprzychylne posty są nagminnie usuwane a użytkownicy banowani.
Do tego reklamacja do chemcentrum na pustą paczkę,gdzie wjebało ponad 100gram tematu została odrzucona, a zamawiający został przez chemcentrum  oskarżony o próbę wyłudzenia towaru... 
Teraz macie pogląd co tam się odpierdala.

Do tego jak wysłałem sergiuszowi wiadomość,że pierdolę tamto forum, zostałem opluty jadem, że niby to escobar mnie opłacił abym tą wiadomość wysłał... No jaja w chuj Smile
Wg niego wszyscy,którzy są mu nieprzychylni, muszą być opłacani przez escobara...
No kurwa, tragedia!

Gdzie ostatnią wiadomość, jaką z escobarem wymieniłem, to jakieś 2-3 miesiące temu, jak na dopku chciałem konkurs zorganizować i pisałem w sprawie ewentualnych nagród, co zapewne sam escobar może tu potwierdzić.

Tyle odemnie.
Nie chciałem tego upubliczniać, ale teraz czuję, że jestem fair wobec escobara.
Tyle odemnie.
Na dopku udzielałem się pod nickiem "chemiczny".

Pozdrawiam.

Edit:
Mało tego, ten hipokryta sergiusz ,przywracając mi rangę specjalną( o co się nie prosiłem) sam zaproponował mi "sample" w zamian za bycie wiernym pieskiem na dopku i donoszenie kto i gdzie reklamuje to forum.
Mam na to niezbite dowody w postaci zrzutów ekranu jego wiadomości.
Także ten, teges...
SZACH MAT!


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Agata22 - 25.04.2022

Rakieta doszła nie spodziewałam się takiego pakunku myślałam ze to pomyłka co do zawartości troszeczkę spróbowałam napisze w odzielnym poście dziękuje :3


RE: Oświadczenie odnośnie usunięcia nas z dopka - Szyderca - 25.04.2022

(07.04.2022, 09:32)Escobar napisał(a): Witamy ponownie już na nowym forum.

Sergiusz jest właścicielem chemcetrum i usunął nas z forum dopek bo nie mógł znieść że jego marny sklep nic nie sprzedaje. Zarzuca oszustwo ale nie ma oszukanych Smile  Zarzuca zlecanie czarnego pr ale nie ma na to żadnych dowodów. Nie mamy innych sklepów ani nie zlecamy i nigdy nie zlecaliśmy oczerniania konkurencji. Nie mamy na to czasu. Możemy Was zapewnić, że nikt z tego forum wyrzucony nie będzie za niskie ceny.
Ja tam nie zamawiałem nigdy ale na dopek widziałem ostatnio post nie pamiętam gdzie ze chemcentrum go wyjebał na coś tam i o dziwo post wstawiony był az sie zdziwiłem..