Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Szyderca - 13.05.2022

KACPER racja darmowe nagrody maja , a ciśnienie jak by kilka kafli zapłacili za shit Podobno kultowa


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - KACPER - 13.05.2022

Szyderca dostałeś nagrode z tego tygodnia czy wczesniejszego? Big Grin


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Alkopoligamia - 13.05.2022

Ledwo co jedna paczka odebrana a tu już druga!!! Hexa mam chyba na kolejne dwa lata :o
[Obrazek: 1e92cfbd820dc.jpg]


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Beeniepatu - 13.05.2022

Dziekuje Escobar za przeslanie nagrody. Paczka bezpiecznie wyladowala w rekach osoby, dla ktorej zdecydowalem sie ja przyjac. Bardzo dawno nie korzystalem z uslug sklepu, jednak nic sie raczej nie zmienilo. Czas standardowy - wysylka -> doreczenie standardowe u wybrwnego do obslugi prszewoznika. Pakowanie podobno ok - z informacji wynika, ze taki patent juz byl uzywany, ale dla takiej ilosci jest to wystarczajace BHP. Skrobne pare zdan odnosnie odczynnika w stosownym temacie. Dziekuje jeszcze raz


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Polono - 15.05.2022

Chujowo w sumie jak za nagrody za posty bedzie aby hexen skoro na sklepie cmc normalnie maja xD


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Szyderca - 15.05.2022

KACPER dostałem dwa razy rakietę czyli zalegla i z poprzedniego tygodnia. Pozdrawiam.

Polono a skąd wiesz ze niby tylko hex ma być za nagrody ?


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Polono - 15.05.2022

Nie no mi chodzi ze teraz bo chcialem 1hex 2 cherry. A dostalem 3 hex. A poprzedniej paczki sprzed 2 tyg okolo nie dostalem i admin sie pytal o dane xd


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Beeniepatu - 15.05.2022

(15.05.2022, 16:25)Polono napisał(a): Nie no mi chodzi ze teraz  bo chcialem 1hex 2 cherry. A dostalem 3 hex. A poprzedniej paczki sprzed 2 tyg okolo nie dostalem i admin sie pytal o dane xd

Ale rozumiem, ze 3cmc zamowiles, oplacicles i dostales. Skoro stawiasz tezy, ze za nagrody jest tylko hex. Wg mojego info, stany magazynowe byly puste dla innych odczynnikow. I to jest powod - ja od razu dostalem info, ze cherry nie ma. Nie dziwne wiec, ze nie dostales. Zalecalbym ostroznosc w stawianiu takich tez, lub od razu merytorycznie to udowadnial. Bo niepotrzebny dysonans plynie z Twojego poprzedniego posta. Pozdro!


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Escobar - 16.05.2022

Polono nawiązując do twojego problemu na stanie mamy tylko analog hexa wiec w nagrode 3cmc ci nie wysle. Druga zasada jest taka że u nas nie ma miksowania produktów. Jezeli wygrałeś nagrode 3g to dostaniesz 3g jednego produktu a nie np 3 różne produkty po 1g.


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - KACPER - 16.05.2022

Polecam sklep, analog hexa zrobil robote, szkoda ze z kazda dorzutka kumuluje "schizy" i tak jak sie cieszylem, ze ich nie uswiadczylem, tak po 3dniach bylo wielkie BOOM, sam Azazel chyba wstal mnie dojechac, bo takich halucynacji to chyba nie mialem po 5dniach bez snu i waporyzacji alfy. Paka szybciutko doleciala i rowniez byla elegancko ubezpieczona.