Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - furiat - 31.12.2022

rakieta na miejscu wyladowala expres pobierac te sorty byki


RE: Escobar.store - Temat Główny - Beeniepatu - 31.12.2022

Dosiego Roku Escobar ! Dzieki za ten rok i z fartem 🥳🥳🥳


RE: Escobar.store - Temat Główny - ProducentRC - 31.12.2022

U mnie też z ostatniego tygodnia wylądowało bezpiecznie na miejscu, pomimo że poniedziałek nie był pracujący, Escobar nie zawiódł na sylwestra w sumie, "Pablo nie zawodzi, głodnym wrażeń ludziom zawsze proch na czas dowozi" Podobno kultowa Podobno kultowa wszystkiego najlepszego dla całej ekipy sklepu Escobar w nowym roku i oby biznes sie rozwijał każdy problem szybciej znikały niż się pojawiały, dużo farta i zdrowia, robicie serio zajebistą pracę


RE: Escobar.store - Temat Główny - JokerRC - 31.12.2022

Szczęśliwego Nowego Roku 🙂


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 01.01.2023

Szczęśliwego Nowego Roku
Witam

3cmc Guzman    jest ( biały kryształ )
3 PABLO             jest ( biały kryształ )
analog hexen      jest
cherry                 jest 
mdphp                jest
synt coco            jest
apvp powder      jest

6apb          brak
4cmc          brak                    
3 Bandit      brak
jwh             brak
apihp          brak dostawa w drodze


RE: Escobar.store - Temat Główny - S-N - 01.01.2023

Escobar Szczęśliwego nowego roku   Cool


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 02.01.2023

Escobar 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 
Dziękuję najmocniej za ten rok. 
Jesteś WIELKI❤️

Dwie nagrody odebrane w zeszłym tygodniu. 
W jednej 3cmc pablo 
W drugiej 3cmc guzman
Obydwa sorty to po prostu MISTRZOSTWO🔥🔥
Więcej napiszę później w odpowiednich działach. 
Grunt, że w końcu do pracy wróciłem po dość długim i ciężkim chorobowym😁

W zeszłym tygodniu melanż 4 dni.
Co się odjebało to głowa mała😎
Shavet ty kłamczuchu śmierdzący Exclamation
Pierdoliłeś, że sort pablo chujowy i nie klepie?
To coś Ci powiem. 
Po 3 dniach grubego melanżu głównie na stimach, trójka pablo nadal robi robotę.
Może i nie czuć już tego pazura, ale nadal klepie, a uświadom sobie, że zanim dotarłem nosem do 3cmc pablo, to poleciało:
5 fety, 1,6 4cmc, 2 NEP  oraz 2 CRISTAL-ELEPHANT 
I po tym wszystkim 3 pablo mnie jeszcze wyjebała z buta, także swoje pierdolenie że niby chujowy sort, proszę schowaj w kieszeń.
Pozdro Mordy w nowym roku 🔥


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 02.01.2023

Witam

3cmc Guzman    jest ( biały kryształ )
3 PABLO             jest ( biały kryształ )
analog hexen      jest
cherry                 jest 
mdphp                jest
synt coco            jest
apvp powder      jest

6apb          brak
4cmc          brak                    
3 Bandit      brak
jwh             brak
apihp          brak


RE: Escobar.store - Temat Główny - furiat - 02.01.2023

wiadomo kiedy bandit wjedzie ?


RE: Escobar.store - Temat Główny - horsii - 02.01.2023

kot_kreskowy ja też byłem już nieźle "przemielony"  i tolerka urosła- wiadomo - ale Pablo wrzucany w dawkach odrobine większych niż regularne (bombka główne danie i sniff w trakcie wejścia) dalej robił fenomenalną robotę.  Powrót Guzmana również mnie mega cieszy, aż nie wiadomo co wybrać - oba są kozak. Podobno kultowa

Panowie (i Panie):
Shavet to zwykły shill. On nie wykona tego testu kolometrycznego za 5 euro, I nie zrobi nic. na 99% próbował wyłudzic darmowy reship pisząc że Esco wysłał mu nieaktywne, albo to zwykły kłamca nasłany z dopka żeby pierdolić opinie Escobarowi który tutaj ma potęzne tematy, bo na dopku już ich piecze od jakiegoś czasu, że (cytatSmile -

- "Że Na początku sie nie mogłem przekonać do Escobara bo wszedzie wołali że to oszust i złodziej, ale zaryzykowałem i gówno prawda. Escobar w polsce jak dla mnie to ma lepsze towary niż "34 tych pedałów z dopek.org i tego Admina to już  wkurwia, bo ten sklep Centrum już nie jest na topie i nie robi tyle kasy i z jego oszustwami i cenzurą on nie ma szans konkurować z Pablo Escobarem  (koniec cytatu) - Słowa gościa, co ma tam konto. Chce aby zrodło tej opinii pozostało anonimowe aby uniknal bana.

" Napisałem Shavetowi tak:
Cytat:1. Zakup reagent liiebermanna warty grosze w sklepie https://www.protestkit.eu/product/lieber...-test-kit/ - koszt ok. 5 euro
2, Umieść bardzo mała probkę drobnego prochu w naczyniu i nakrop odxzynnikiem Liebermanna
3, Jesli wsztstko wyglada jak na tym filmie (przebieg reakcji), to to K U R W A MUSI być 3-chlorometkatynon. Vendora oszukasz, matke oszukasz ale chemii nie oszukasz.
Przecież podobno masz rację? Jak ty masz racje (A zawsze masz) to byś skompromitował na maxa mnie i nnych jako użytkowników oraz Escobara bo dowiódłbyś METODĄ NAUKOWĄ że to co sprzedaje jako 3 Pablo to nie jest 3-CMC a to powazny smród dla vendora i katastrofa marketingowa.. Ale wiadomo jak jest - trójki to trójki i to dobre.

Wszyscy wiemy że nie zrobi testu.

Escobar który ma dziennie pewnie 100000 paczek do ogarnięcia i zapierdala jak głupi żeby wszycy mieli czym zapchać nosa. I wszyscy są zadowoleni a JEGO BIEDNEGO HAVETAJEDYNEGO OSZUKAŁ, JESZCZE NA SAMPLU DARMOWYM 3G, TAK DLA JAJEC ? 😂😂😂😂😂

Jedyne co zostało teraz temu wściekłemu pieskowi Chihuahua na smyczy, to rzucanie sie na czacie i obrażanie np. mnie i PUDZILLA od pedałów (??? bo znamy sie na chemii)  , obrażanie każdego kto powie o tym że Esco ma dobrą trójkę. a szkoda gadaać! Walić tego łgarza! Koniec tematu, pozdrawiam wszystkich rozsądnych entuzjastów dowolnej trójki od Escobara! Podobno kultowa

Nie mogę doczekać się piątku. 😍