Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 02.01.2023

(22.12.2022, 21:05)Shavet napisał(a): Wiec majster Vendor
Pierwsza  moja przygoda  z Pablitem zamówione 25 Pablo
Z czego przyszło tylko 20
W dodatku w tych 20 równe pięć to miał
A W opisie pablo jest w białym krysztale
Gołąb leciał długo ale wkoncu doleciał co jest ważne
Natomiast pakowanie 10/10 dla majstra
Można w ten sposób wysylac szklane dilda do Indii bądź Bukaresztu więc naprawdę mocny argument
Liczę na rekonwalescencje
Dam zdjęcie by nie było ze moja morda to kapiszon





[Obrazek: IMG-20221221-WA0001.jpg]
Pozdrawiam i farta życzę

Czytam twoje posty wlasnie i powiem Ci facet ze ladnie zabrany jestes.. i te 25g to było chyba twoje pierwsze zamówienie w życiu... by sikac na forum z bomby zamiast jak normalny cywilizowany czlowiek napisac maila i wyjaśnić sytuacje.. sam osobiście zamawiam od escobara jeszcze jak byl na dopek i do tej pory zamawiam.. przez ten cały czas mialem raz pomyłkę,  ale zostawla szybciutko wyjaśniona na e-mailu i oczywiście wszystko wyszło na plus dla mnie za zrozumiałość i cierpliwość. I nie rozumiem czemu wyzywasz ludzi którzy drapia sample czy dostają nagrody... szczerze nie dziwie się ze escobar cie pogonil bo sam bym tak zrobil. To tak jak byś był moim szczurem ja kupiłem od esco , sam nie uzywam i zamiast przyjść powiedzieć co jest 5 i wyjaśnić,  bys latal po mieście i pierdolil ze szydi lipa towar wpycha. To przecież bym wziol peloche i cie przetroncil w takiej sytuacji. Podobno kultowa    Escobar dobrze jak nie umieją normalnie rozmawiać to gnać.


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 02.01.2023

horsii 
No jasne, że kłamczuch.
Stary, ja już byłem wykończony po tych stimach jak dziwka po ruchaniu, jak wsiadałem na rower to się cały telepałem ze zmęczenia,a jak zajebałem lagę i poprawiłem bombką, to był dalej ogień.
A on pierdoli, że nieaktywne🤣🤣🤣🤣
Daj spokój.


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 02.01.2023

Shavet 
Mi się już nie chce z Tobą gadać, ale jeszcze ostatnie słowo powiem.
Myślisz,że naciągamy opinie bo dostajemy za to nagrody?  To znaczy, że jesteś autentycznie głupi.
Ja nie mam żadnego interesu, aby pisać naciągane opini, bo to jest szkodliwe zarówno dla nas jak i dla vendora. Jeśli sort jest słaby to trzeba vendorovi o tym jasno powiedzieć  bo wtedy ma on szansę na wprowadzenie zmian i uzyskanie lepszych sortów.
Nie mam interesu wprowadzać kogokolwiek w błąd, bo jeśli będą dobre opinie o chujowym sorcie, to esco przekonany o zajebistości sortu, nadal będzie go pobierał, czym sami wpierdolimy się na minę.

Nie mam pojęcia co Ci nie pasuje w 3cmc pablo, być może jesteś ze swoim kolegą przyzwyczajony do sortów z innego labo, ale większość "tubylców" jest z sortów escobara bardzo zadowolona i ja też sobie je chwalę.

I jeszcze jedno. Nagrody nie definiują mojej postawy odnośnie escobara. To po prostu równy chłop i nie musi tego niczym udowadniać.Równie dobrze mógłbym napisać 20 postów w dziale słonia cze flighta, a i tak nagrodę bym otrzymał.
Włącz myślenie-to nie boli.
Pozdrawiam


RE: Escobar.store - Temat Główny - Shavet - 02.01.2023

Ty masz do reszty wyżarty mózg
Przecież to nie moje słowa zabrańcu


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 02.01.2023

kot_kreskowy jasne mordo, tak samo ja nie mam żadnego wkładu by bronić escobara , ale pierdolenie ze ma nieaktywny temat co na zamawiam vo chwile od niego od 1,5 roku ponad to Pan ladnie wyjebany jest z butów. I pisząc do mnie na pw Shavet to z miłą chęcią bym ci pokazał fusa kasztanie ! 
Ps. Zobacz sobie escobara opinie apihp i moje foty haha Smile tyle tematu to ty na oczy nie widziałeś,  chyba ze jak wyżej napisane od kurew z dopka bierz bo tam dobry dojebane tynkiem temacik szczególnie sand i ten drugi cwelowski sklep.
Ps 2. Cmc to jest dla dziewczyn ewentualnie dla leszczy hehe którzy lubią lub muszą walic duże kurwy sznify haha Podobno kultowa   only and one A-Phip

Ps 3. Shavet wez sobie a phip i przypierdol 250mg na raz lub szczury od razu zobaczycie moc ewentualnie jak nie kopie to kompocik sobie jebnij tam na dopku sa helupiarze to ci pomogą z wyborem haha Podobno kultowa

bedoidoce cmc guzman nie jest zły szczury wracaja , ale nie jest to co u sanda hahahahahahahahahahhahaahhahahaahhahahaahhahahahahahaahahhahahhahhahhaahahhahaahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahahahahhahhahahahahhah ta kurwa sand to scamer jak byłem na dopek i kurwa pomogłem w kannabinoid wchuj osoba gdzie są aktywne po banie w Chinach i zamowilem pierw od sand zanim zamówiłem od escobara i jebac ta kurwe niech mu się rodza czarne dzieci w worku hatfuuuuu wyjebal na 50g hexa jakas cwelowska maka , potem 4cmc bondy czy jakoś tak to ścierwo usypiało mi szczury i jebalo paliwem lotniczym ... sand jprd co wy za cwe** jesteście jak was kopie temat od sand hahahahahahahahahahahahaha jebana kurwisko krzywdzicielka jak sergiusz ja to szczam im na morde i na te 100g stracone akurat mnie stać,  ale szkoda mi ludzi co ich nie stać i dostali wałek jak ja ... jebac kurwe sanda niech wpierdala kozy z nosa i by go.dojebala bieda w zyciu , chuj z kurwa klik klak klik i znikają w mig


RE: Escobar.store - Temat Główny - Dilleraaaa - 02.01.2023

No to Szyderca pojechałeś równo 250mg alfy hahah jakby to go nie porobiło to już faktycznie źle z nim.Żarty żartami,ale żeby faktycznie tak nie zrobił bo może wyjechać nogami do przodu..xD


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 03.01.2023

Nie no to byl zart oczywiscie heh po takiej ilości to pewnie by wyskakiwał z okna haha


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lopek1 - 03.01.2023

Ja uważam że Escobar czy tu czy wcześniej na tamtym forum byl dla mnie liderem zdążały mu się gorsze tematy ale to juz nie jego winna jedno co zauważyłem np w moim przypadku po przejściu na to forum pąki lecą mi dłużej nie wiem czy kogo win a ale to jedyne co tu po psuło jak dla mnie że czas oczekiwania mam przynajmniej 9 dni i więcej a wcześniej maks 3 dni ale za to nadrabia jakością Aphip i alfy co cmc to nie mogę się  wypowiedzieć bo 21 lat jak walę i nie nigdzie cmc co by wogle nam nie działało PS Mam pytanko do Escobar jak u niego Alfa bo cholera mam jeszcze Aphip i 2 /3 dni potrzebuje na opchniecie tego a boje się że zniknie tak jak Aphip bo Aphip zeszlo od renki i boje się teraz będzie to samo a alfa że zarazi od renki zniknie a celu wziąsc 100g

Paanie Escobar Alfą dotrzyma gdzieś do poniedziałku bo w poniedziałek bym 100g wziął na milion procent


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 03.01.2023

Witam

3cmc Guzman    jest ( biały kryształ )
3 PABLO             jest ( biały kryształ )
analog hexen      jest
cherry                 jest 
mdphp                jest
synt coco            jest
apvp powder      jest

6apb          brak
4cmc          brak                    
3 Bandit      brak
jwh             brak
apihp          brak


RE: Escobar.store - Temat Główny - Yalasek - 03.01.2023

paka dociera szybkocia w skali richtera tu nie ma co zberac pojawiam sie i znikam podążam drogą  bohatera  hex zerzarty tu nie masz juz co z podlogi zbierać na uszach wciąż paktfonika ten fakt ot unikat to zadowoli każdeo fanatyka blauu
[Obrazek: ggg.png]