Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 24.06.2023

(24.06.2023, 15:39)Kamil24ldz napisał(a): Ile czekaliście na odp od escobara wczoraj napisałem około 18 i cisza?

kamil na kazdy email napisany wczoraj okolo 18 odpisalem godzine pozniej. Jezeli napisales z tego emaila co zawsze to nic do mnie od Ciebie nie przyszlo. Proponuje zmien go bo korzystasz z najgorszego operatora jakiego mogłeś wybrac.

Pozdrawiam i zapraszam


RE: Escobar.store - Temat Główny - Easy Rider - 24.06.2023

ja tam zawszę otrzymuję odpowiedź od Escobar i to jest niezaprzeczalny fakt.
Tak jest było i będzie.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kamil24ldz - 25.06.2023

Dziś napisałem z innego czekam na odpowiedź.
Wszystko super szybka odpowiedź
 Błąd po mojej stronie


RE: Escobar.store - Temat Główny - Vypyerd - 25.06.2023

Co jest nikt nie pobiera pikulca? Praktycznie zero recenzji.  I dziwna sprawa bo jak chciałem zamówic to dostałem odpowiedzieć że nie ma na stanie mimo że Pablo pisze na forum że jest. Ponowiłem zamówienie i przeszło. Zobaczymy co dostanę xD


RE: Escobar.store - Temat Główny - Chochlik - 26.06.2023

Ja mam zamiar piko i 4mmc na początek sierpnia. Ale może mi się to zmienić xD

Na razie leci cherry w sampelkach do mnie i będzie review w weekend.

Właśnie tu też było info chyba o wyprzedaniu towaru, a teraz wróciło na stan. Dość mocno się zdziwiłem, bo faktycznie mało tu opinii. Ale esco na pewno ma też dużo klientów, którzy nie używają forum.


RE: Escobar.store - Temat Główny - PUDZILLA - 26.06.2023

Vypyerd spokojnie, też czekam (:


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 26.06.2023

(25.06.2023, 23:44)Vypyerd napisał(a): Co jest nikt nie pobiera pikulca? Praktycznie zero recenzji.  I dziwna sprawa bo jak chciałem zamówic to dostałem odpowiedzieć że nie ma na stanie mimo że Pablo pisze na forum że jest. Ponowiłem zamówienie i przeszło. Zobaczymy co dostanę xD

-  PIKO jest na stanie, przez chwilke nie było.

Witam

DOSTĘPNOŚĆ

Metha Piko       jest

4mmc               jest

4cmc Deluxe    jest

4cmc Choco     jest

3cmc Bandit     jest   

3cmc Lemon    jest 

3cmc Snow      jest

3cmc PABLO    jest

3cmc omikron   jest

analog hexen    jest     

cherry               jest 

mdphp              jest

apvp                 Brak


RE: Escobar.store - Temat Główny - PUDZILLA - 26.06.2023

skarpetą robione, bo main mobile kaput.

na focie 3g mefisto, sztuka czecha, czekam na testy póki szczurów nie wykarmię, 2msc bez ładowania ketonów/stimow, jednorazowo w tym okresie groszek 120-140mg emki

mefisto pachnie zupełnie inaczej jak te wszystkie chlory dotychczas, nie jebie rozpuszczalnikiem jak mirror, on po prostu kurwa pachnie, aż się chce go wąchać, dawno nie czułem się przyjemnie przy samym zapachu ketona. Trochę zmielone, ale patrząc na pakowanie, to mogło podczas transportu się pognieść, w ręku czuć normalne małe kamulce. Czech jak czech, wygląda wybornie, mam respekt do tego gówna, jak do w sumie wszystkich stymulantów mocniejszych niż efedryna. Nie wyczuwam zapachu, kryształ suchy, ten największy ma pół gieta. Na testy się nie rzucam jak dzikus, właśnie odstawiam alko, chciałbym to zarzucić jak mi syndromy odstawienne przeminą. W międzyczasie znajdę szczura i siłą recenzję od niego wyciągnę, a na moją pracę poczekacie - ale nie długo. Jedno jest pewne, oba kuszą mnie bez aplikacji, ale zdrowie na pierwszym miejscu. 

nie, mef nie kurwi żadnym znanym mi klefedronem, choć zapach kojarzy mi się coś po potylicy, może 3mmc od Flight'a? Nie jestem wstanie porównać do tego, ale pamiętam predator miał takie gówno to chyba nipp było, pachniało w sumie podobnie, ale to raczej zbieżność, bo tamto to analog nepa i chujowo klepało.
[Obrazek: IMG20230626165449.jpg]


RE: Escobar.store - Temat Główny - betonix - 26.06.2023

Do mnie też właśnie doleciał meth. Czekam na twoją recke
Pozdro
[Obrazek: 20230626-165222.jpg]


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 27.06.2023

Witam

DOSTĘPNOŚĆ

Metha Piko       jest

4mmc               jest

4cmc Deluxe    BRAK

4cmc Choco     jest

3cmc Bandit     jest   

3cmc Lemon    jest 

3cmc Snow      jest

3cmc PABLO    jest

3cmc omikron   jest

analog hexen    jest     

cherry               jest 

mdphp              jest

apvp                 Brak