Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Epsiakos - 14.08.2023

Zapytam grzecznie, bo obserwuje co się dzieje.

Czy ty celowo napierdalasz posty nie wnoszące nic do wątku tylko po to żeby się naćpać za free ?


RE: Escobar.store - Temat Główny - wwojtuss - 14.08.2023

SUPERMANY i SPIDERMANY to nie sa te same piguly, wiec to niedziwne ze doznalas dwoch roznych odbiorow xD 
a Ty przestan potwierdzac i dziekowac, tak samo z zapowiadaniem ze zrecenzujesz bo robi sie to juz nudne, zacznij faktycznie pisac recki a nie tylko ich zapowiedzi. 

[Obrazek: obraz-2023-08-14-222943123.png]


RE: Escobar.store - Temat Główny - Czeslawo - 15.08.2023

Co w ramach opcji knkursowych byście brali od Escobar  przyjmując, że lubicie Nepy, alfy , a najleiej  orygniał Hexa  Big Grin ? 

Ma byc stim, eufo, lbido, ale napisałem -  jak "Januszex w kubotach"  Big Grin 
Dzisiaj mnie zainpsirował gość coś  negocując "   Podobno kultowa   to tak z z przymrużeniem oka  Wink
 
Ponowie Analog, czy jakąć wiśnie, chyba, że jakiś przekozak 3cmc.


RE: Escobar.store - Temat Główny - wwojtuss - 15.08.2023

Czeslawo 
stim eufo libido, ale przyjmujemy ze lubie NDRI stimy hmmm

najszybciej na mysl przyszedl mi 3cmc bandit albo hexen analog


RE: Escobar.store - Temat Główny - Czeslawo - 15.08.2023

Dzięki, tak też myśle, hex ostanio bardziej działał nodralinowo, bardziej robotycznie, trochę jak 4F- MPH,  od razu piszę, że uważam, że sort ok, ale czsami partia , parti nie jest równa.  Trochę zabawy, chęci na bibę, a mniej o prfilu " do pracy" .  Wink

Znowu 3-CMC, przy mojej tolerce na stimy, prawdoponoebie należażło by sniffować  lagi jak w Necie w PL podn koniec lat 90-tych.  Big Grin


RE: Escobar.store - Temat Główny - wwojtuss - 15.08.2023

jak masz rozpierdolona dopamine i noradrenaline, to wez sobie 4cmc deluxe w takim razie, nie znam historii leczenia Twojego pacjenta i jakimi odczynnikami sie on leczyl, takze niestety nie bede nieomylny, musisz samemu pomyslec co masz spalone a co jeszcze mozna spalic Czeslawo 

ten analog strasznie odmozdza, przynajmniej w cugach, do pracy sie on nie nadaje jak lecisz dluzej niz 40 godzin bez snu na tym materiale, bo po prostu gadka zaczyna sie robic taka odrealniona, ze widac ze cos jest nie tak, zalezy jeszcze gdzie sie pracuje na dobra sprawe, ale opisuje swoje doswiadczenia Podobno kultowa


RE: Escobar.store - Temat Główny - Czeslawo - 15.08.2023

Co mam spalone, to moge tylko stwiedzić, że zarówkę w pokoju Big Grin

Że tyle lat towarzysza mi , nie znaczy, że ciagi po 2 tyg, , z gołową  stram się, praca, rzeczy prywatne nie pozwalają na zabawy jak za małolata. Big Grin

Napisałem, że to mój targety Nepy, hezxy, ale źle to ująłem - to mój profil, a tolerka mocno "średnia ",  ale tu już filozofia, co znaczy średnia Big Grin

Dobra jednak, anlog wezmę, dzięki za opdowiedż ziomeczku wwojtuss 

Zdam relację jak doleci Escobar 


RE: Escobar.store - Temat Główny - Epsiakos - 15.08.2023

Moja tolerka ostatnio mocno wkurwiona że tak powiem, czekam na Kod od Esco


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 15.08.2023

Witamy

Meth  Piko         jest
4mmc                jest
4cmc Deluxe     jest
4cmc Choco      jest
3cmc Bandit      jest   
3cmc Lemon     jest 
3cmc Snow       jest
3cmc PABLO     jest
3cmc omikron   jest
analog hexen    jest     
cherry               jest 
mdphp              jest
superman         jest
apvp                 Brak


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kajabuza - 15.08.2023

Witaj Escobar. Tak serio pytam. Może jest możliwość, żebyś rozważył zmianę minimalnego kosztu zamowienia poza granice o tę połowę?

Rozumiem, że tak założyłeś sobie, ale nie jest powiedziane, że nie może to poskutkować zwiększeniem ilości zamówień (jeszcze teraz jak jest 4MMC, Piko, o PVP nie wspomnę), finalnie za tym by mógł pójść wzrost profitów?

Trochę rozgłosu na zagranicznych forach i kto wie, może okazać się to dość dobra opcja.