Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Epsiakos - 21.08.2023

Wszyscy polecają Bandita, więc tu bym zaczal


RE: Escobar.store - Temat Główny - KiszczaK - 21.08.2023

Kontakt na poziomie, Esco odpisuje w miarę szybko.
Zamówiłem 4mmc original, nie moge sie doczekać, bo opinie są zachęcające więc trzeba wypróbować.


RE: Escobar.store - Temat Główny - horsii - 21.08.2023

PIXA wiesz, to wszystko są chlorowane trójki, przekaźniki płuczą tak samo. Którąkolwiek nie zaczniesz to każda następna będzie już lipa. Podobno kultowa

Ale mocowo najlepiej wypada chyba bandit.


RE: Escobar.store - Temat Główny - ProducentRC - 21.08.2023

PIXA  horsii więc chyba najlepiej zostawić Bandit na sam koniec zabaw,  najpierw którąś z pozostałych 3cmc, później polecił bym tydzień przerwy, suplementację witaminą D, witamina B compositium w której jest witamina b1, b6 i b12, do tego potas i magnez oraz jakaś aktywność fizyczna-bieganie, jazda na rowerze czy siłownia, później po tygodniu takiej przerwy proponował bym dopiero zacząć z następną partią cmc w innym przypadku możesz nie poczuć pełni mocy jaką dany sort posiada i wydać nie adekwatną opinię że któryś sort jest słabszy, a tak wgl najlepsze były by dwa tygodnie przerwy


RE: Escobar.store - Temat Główny - Yalasek - 21.08.2023

(21.08.2023, 17:07)Epsiakos napisał(a): Wszyscy polecają Bandita, więc tu bym zaczal

miałem tego bardzo dużo o$tatnio może$z cze$ać temat cze$ze jaba daba puk


RE: Escobar.store - Temat Główny - wwojtuss - 22.08.2023

ProducentRC latwo jest napisac, trudno jest zrobic, jak juz sie je klefa, to nie ma ze jesz sobie grama dzisiaj, grama za tydzien, konczysz sampla za kolejny tydzien, klefa sie wali do konca torby Podobno kultowa 

dobrze piszesz, dla miarodajnej opinii najlepiej zrobic wlasnie przez Ciebie wspomniane dwa tygodnie przerwy, co i tak nie bedzie dawalo 100% przezyc jakby sie zaczelo od tego sortu, ale wiadomo, tolerki sie nagle nie wyzeruje :/

PIXA malo kto recenzuje inne sorty niz Bandita, chetnie przeczytalbym recke, jesli zaczalbys zabawe wlasnie od Pablo lub Lemona, bo cale forum pobiera Bandita ze wzgledu na jego "najlepszosc", przez co inne sorty nie sa tak rozchwytywane, mozesz zrobic fajny eksperyment i nawet zostac pionierem Lemonowym lub przywrocic Pablo do lask Big Grin


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 22.08.2023

PIXA 
Zacznij od pablo - lemon - bandit.
Zaufaj mi😎

wwojtuss 
Nie całe forum. Ja jeszcze bandita nie pobierałem ponieważ byłem zajety 4cmc deluxe oraz właśnie 3cmc pablo Podobno kultowa
Ogólnie pablo bardzo bobre. Stare bobre 3cmc pablo


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 22.08.2023

Witam

Meth  Piko      jest
4mmc              jest
4cmc Deluxe    jest
4cmc Choco    jest
3cmc Bandit    jest   
3cmc Lemon    jest 
3cmc Snow      jest
3cmc PABLO    jest
3cmc omikron  jest
analog hexen  jest     
cherry             jest 
mdphp            jest
superman       jest
apvp                Brak


RE: Escobar.store - Temat Główny - Myga - 22.08.2023

paka na miejscu, pakowanie trochę lżejsze Big Grin a sorcik wyśmienity już po 1 kresce Bandita pobierajcie bo jest moc 
dzięki Escobar za różowe tabs w gratisie ;p potem zjem.


RE: Escobar.store - Temat Główny - fiodor - 22.08.2023

Tak jak kot_kreskowy poleciałbym Bandyte na sam koniec jeśli już chcesz tak polecieć PIXA . Bandit typowy dopaminowy rzeźnik wśród trójek u  Escobar  Smile