Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Szyderca - 25.04.2022

(25.04.2022, 20:00)Agata22 napisał(a): Rakieta doszła nie spodziewałam się takiego pakunku myślałam ze to pomyłka co do zawartości troszeczkę spróbowałem napisze w odzielnym poście dziękuje :3

Słownik się pomylił? Czyżby chlopak ? Nie pytam na złość. Z ciekawości   ,, spróbowałem,,


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Agata22 - 25.04.2022

(25.04.2022, 20:27)Szyderca napisał(a): Słownik się pomylił? Czyżby chlopak ? Nie pytam na złość. Z ciekawości   ,, spróbowałem,,

już poprawiłam dzięki korekta w telefonie :/


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Szyderca - 25.04.2022

Wuja jednak będzie test szybciej analog hexena xd oby byl podobny troche do hexa dawnego a będzie dobrze ! To może zamiast scherry w nowym miesiącu  zamowie Henia,  oraz czekam na kanna Twoje z niecierpliwością,  a bardziej moje szczury ! Pozdrawiam Piona !


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - inspiron - 26.04.2022

(25.04.2022, 20:00)Agata22 napisał(a): Rakieta doszła nie spodziewałam się takiego pakunku myślałam ze to pomyłka co do zawartości troszeczkę spróbowałam napisze w odzielnym poście dziękuje :3

Czekamy na opinie  Wink

Pozdrawiam


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - dimiliki - 26.04.2022

Jest rakieta z konkursu dziś na spokojnie napisze recke


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Escobar - 26.04.2022

Nowy produkt wjechał na salony Smile

https://escobar.store/shop/hexen-analogue/


RE: Oświadczenie odnośnie usunięcia nas z dopka - Escobar - 26.04.2022

(24.04.2022, 17:16)kot_kreskowy napisał(a): Witaj Pablo,
Myślę,że śmiało mogę te informacje potwierdzić, a wiem  to z własnej korespondencji zarówno z sergiuszem,jak i chemcentrum.
Napisałem nawet w tej sprawie do niego, oczywiście wszystkiego się wyparł, co mnie jakoś zbytnio nie dziwi...

Po tym,jak WhiteElephantRC poinformował mnie o istnieniu tego forum, na dopka chuj wyłożyłem.
Nie mam zamiaru w takim cyrku uczestniczyć, gdzie w dziale sklepu chemcentrum, nieprzychylne posty są nagminnie usuwane a użytkownicy banowani.
Do tego reklamacja do chemcentrum na pustą paczkę,gdzie wjebało ponad 100gram tematu została odrzucona, a zamawiający został przez chemcentrum  oskarżony o próbę wyłudzenia towaru... 
Teraz macie pogląd co tam się odpierdala.

Do tego jak wysłałem sergiuszowi wiadomość,że pierdolę tamto forum, zostałem opluty jadem, że niby to escobar mnie opłacił abym tą wiadomość wysłał... No jaja w chuj Smile
Wg niego wszyscy,którzy są mu nieprzychylni, muszą być opłacani przez escobara...
No kurwa, tragedia!

Gdzie ostatnią wiadomość, jaką z escobarem wymieniłem, to jakieś 2-3 miesiące temu, jak na dopku chciałem konkurs zorganizować i pisałem w sprawie ewentualnych nagród, co zapewne sam escobar może tu potwierdzić.

Tyle odemnie.
Nie chciałem tego upubliczniać, ale teraz czuję, że jestem fair wobec escobara.
Tyle odemnie.
Na dopku udzielałem się pod nickiem "chemiczny".

Pozdrawiam.

Edit:
Mało tego, ten hipokryta sergiusz ,przywracając mi rangę specjalną( o co się nie prosiłem) sam zaproponował mi "sample" w zamian za bycie wiernym pieskiem na dopku i donoszenie kto i gdzie reklamuje to forum.
Mam na to niezbite dowody w postaci zrzutów ekranu jego wiadomości.
Także ten, teges...
SZACH MAT!

Miło, napiszesz to coś pomyślimy Smile


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - dimiliki - 26.04.2022

Ta ja tez tam posty pisałęm i mi nie przechodziły i w odpowiedzi dostawałem wyzwiska .... chamy nic więcej
Escobar jak idą badania w temacie kanna wiadomo co kiedy albo cokolwiek ?


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - Pickle - 26.04.2022

Uuu, naaaajs!
Dopiero Heniek od pana Pablo mi zasmakował (po kilku wcześniejszych testach od innych V) wiec nowy produkt warty zapewne uwagi. Czekam na recki.


RE: Escobar.store - TEMAT GŁÓWNY - M100 - 27.04.2022

Gdzie się podziały moje posty ?
W temacie głównym
A pihp
3cmc