Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 03.01.2024

@Paw007
napisz jeszcze raz, twój email doszedł do mnie ale nie da sie go przeczytac


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 04.01.2024

ElPatron, Ty masz wiele zalet, ale najbardziej szanuję Cię za to, że każdego, naprawdę każdego klienta traktujesz z najwyższym szacunkiem i priorytetem.
Obojętnie czy ktoś zamawia kilo czy pięć gram, każdy może liczyć na pomoc, poradę i zaangażowanie.

I teraz ktoś powie:
"Przecież On ma z tego pieniądze..."
Ale ja Cię znam już naprawdę bardzo długo i wiem, że jest coś więcej niż pieniądze 😎🤙🤙
Piona Escobar 👊

[Obrazek: Polish-20240104-032046263.jpg]


RE: Escobar.store - Temat Główny - ZbYcH093 - 04.01.2024

Czy kiedyś jeszcze będzie 3mmc?


RE: Escobar.store - Temat Główny - Biała_mysz_a_kysz! - 04.01.2024

Sprzedawca dotrzymuje terminów. Paczka doszła na czwarty dzień roboczy licząc od następnego dnia po opłaceniu zamówienia. Zapewne była by szybciej, ale doczytałam, że końcem roku ****firma przewozowa****miała remanent i przez to paczki nie były prawidłowo przesyłane.
Opakowanie jest tak zrobione, żeby robiło robotę. Kto zamawiał ten wie.
Kontakt z tych konkretnych. Miejscami oschły, ale to składam na karb problemów wywołanych przez InPost.
Towar wywala z gaci. Kupiłam 4cmc deluxe i zarzuciłam tyle co zwykle. Dość powiedzieć, że mnie poskładało momentalnie i miałam halucynacje jak po grzybach - ale znacznie krócej. Sama przyjemność utrzymywała się w ciele bardzo długo. Ale szczegóły w odpowiednim dziale.
Pablo. Chciałabym, żebyś wiedział, że szanuję Twoją pracę. Pozdrawiam!


RE: Escobar.store - Temat Główny - aleksander37 - 04.01.2024

Mam całkowicie inne zdanie o tym vendorze ale ok każdy ma swoje zdanie


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 04.01.2024

aleksander37 Co kto lubi vendorów jest wielu. Ale Escobar jest jednym z lepszych vendorów. 😎
Co za tym idzie:
✅Szybkie realizacje, szybciej się już nie da 
✅Gwarantowana bezpieczna dostwa 
✅BHP w mailach, pakowaniu na najwyższym poziomie 
✅ Kontakt wzorowy, konkretne odpowiedzi ( nie jakieś pierdolenie o dupie maryni)
✅ Zamówienia zawsze z górką, zdarzają się gratisy 
Escobar zawsze stawia klienta na pierwszym miejscu, dla niego liczy się zadowolenie co wielu unserów to potwierdza 😎
                    !!!Pobierać!!! 


RE: Escobar.store - Temat Główny - BlueDragon - 04.01.2024

Dokładnie. Każdy ma swoje zdanie. Każdy myśli inaczej. Niektórzy zawsze będą dostrzegać negatywy. A niektórzy nawet w negatywach znajdą pozytywy .
Z fartem 😁


RE: Escobar.store - Temat Główny - Diabeuu666 - 04.01.2024

No Vendor ok kontakt. Lecz np jeśli zapytałem o małego sampla do zamówienia to otrzymałem odpowiedź, że do takiego zamówienia sampli nie ma. Chodzi o minimalne zamówienie ale ok rozumiem to. Tylko pisze co i jak?
No a prędkość zamówienia też mi się wydaje że np zamówienia małe dłużej są realizowane a czy mam rację to napiszę jeszcze dziś.
Mimo wszystko to nie są pretensje a odpowiedzi do niektórych tutaj wpisów innych użytkowników.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 04.01.2024

Diabeuu666 Bądz stałym klientem wtedy będzie dużo gratisów a jak ich nie ma to dostaniesz górkę do zamówienia. Zawsze  jedno z dwóch. Było jest i będzie Amen 😎


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 04.01.2024

Witamy
Dostępność :

3cmc ICE          BRAK

Meth  Piko         BRAK
 
4mmc                BRAK

4cmc Deluxe      JEST

4cmc Choco      BRAK

3cmc Bandit       JEST

3cmc Lemon      BRAK

3cmc Snow        JEST

3cmc PABLO      JEST

3cmc omikron     JEST

analog hexen      JEST

cherry            BRAK

cherry old s.    BRAK

mdphp            JEST

superman       JEST

coca cola        JEST

apvp               BRAK

kot_kreskowy  dziękujemy za miłe słowa, piona Ziom

Diabeuu666  do pierwszego zamówienia i to w dodatku tak malego jak twoje  nie dajemy sampli, przypominam ci ze jako jedyny sklep sponsoruje co tydzien darmowe sample za aktywnosc na tym forum wiec wystarczy zebys był aktywny a dostaniesz odemnie nagrode prawie taką jak teraz kupiłes a moze nawet i duuuzo większą, wszystko w twoich rękach : ) .   Bedziesz aktywny co tydzien to co tydzien bedziesz mial darmowe sample.  Bedziesz wporzadku wobec nas to  napewno  dogadasz sie indywidualnie ale nie odrazu za pierwszym razem Smile
pozdro