Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - dzwudziesty - 04.01.2024

Escobar Przewidujesz może w niedalekiej przyszłości powrót 4mmc?


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 04.01.2024

Narazie nikt tego nie wie Smile


RE: Escobar.store - Temat Główny - Diabeuu666 - 04.01.2024

(04.01.2024, 12:02)Escobar napisał(a): Diabeuu666  do pierwszego zamówienia i to w dodatku tak malego jak twoje  nie dajemy sampli, przypominam ci ze jako jedyny sklep sponsoruje co tydzien darmowe sample za aktywnosc na tym forum wiec wystarczy zebys był aktywny a dostaniesz odemnie nagrode prawie taką jak teraz kupiłes a moze nawet i duuuzo większą, wszystko w twoich rękach : ) .   Bedziesz aktywny co tydzien to co tydzien bedziesz mial darmowe sample.  Bedziesz wporzadku wobec nas to  napewno  dogadasz sie indywidualnie ale nie odrazu za pierwszym razem Smile
pozdro
Spoko. Ja do nic nie mam. Wiesz tylko wyrazam swoją opinię narazie. Wszystko jest ok. Trochę tylko miałem nadzieję że dziś szczurek wpadnie w sidła bo w sumie powinien. No ale trudno. Poczekam, tyle że jutro moja ma wolne , potem weekend wspólny hehe kto ma anty kobietę to wie co to za ból. Dziś miałem wolny dzien na test. Jakoś to przeboleje
No środa ogar. Oby do jutra wpadło....


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 04.01.2024

Diabeuu666 Że co? Dzisiaj mamy czwartek. Chłopie nie ciśnieniuj się a tym bardziej nie pospieszaj V który robi wszystko żeby paki dotarły do waszych łap jak najszybciej. Vendor też człowiek nie ma motorka w dupie. Zjedz benzo i siedz cierpliwie na dupie. Ja rozumiem wszystko też czasem mam ciśnienie ale staram się radzić sobie z tym sam a nie robić burdel w dziale v bo ojejku jejku nie ma paczki na dzień w którym mam widzi misie i łeb szaleje. Ludzie co wy byście zrobili niektórzy bez tego ćpania. Co on ma sobie paluchy za to upierdolić? Nie odbieraj tego jako hejt ani atak ale nie szukajcie dziury tam gdzie jej nie ma.
                 Nie siejcie fermentu!!!
 Doceniajcie pracę vendorów którzy wkładają w to całe swoje serce. Heart 
Murem za Escobarem ❤


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 04.01.2024

Dokładnie. MUREM!

Proponuję wyluzować galoty, ja swoją nagrodę ostatnio odebrałem dzień przed wigilią, także serio chłopaki się tam uwijają jak tylko moga❤️💪


RE: Escobar.store - Temat Główny - Diabeuu666 - 04.01.2024

No luzik..po prostu nie każdy ma czas żeby testy robić. Jak dziś nie zrobiłem to zostaje mi jutro. A tak to dopiero za dwa tygodnie może.
I tyle .

No każdy ma inaczej.
Szanuję Vendora i rozumemiem to wszystko 💪🏻🤘🏻


RE: Escobar.store - Temat Główny - hidden - 05.01.2024

Diabeuu666 mordo kurwa, jestesmy na przelomie roku, w poniedzialek bylo swieto tj dzien niepracujacy, zapewne V ruszyl nastepnego dnia z zamowieniami i jak myslisz, ile ich mial? daj sobie siana bo kazdy kto ma mozg przewidzi to, ze teraz na poczatku nowego roku kazdy ma zapierdol, organizacja takiego przedsiewziecia troszeczke czasu zajmuje uwiesz mi na slowo.
poczekaj jeszcze chwile a wszystko do ciebie dotrze jak powinno.
ubolewam nad tym, ze dzisiaj miales czas a jutro juz go nie masz no ale kurde, jest jak jest i powinienes to zrozumiec a nie cisnieniowac, ze nie dostales 5tki 2dni po nowym roku xD

ja od sylwestra czekam na stowe i jakos nie placze dlaczego nie przyleciala dzien po.
wiem jak to dziala i czekam grzecznie az doleci, ten minimum tydzien roboczy trzeba dac no kurwa.... to nie tylko od Vendora zalezy, sa jeszcze inni posrednicy, ktorzy nie patrza na to czy mamy dzisiaj czas czy nie.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Diabeuu666 - 05.01.2024

Gołąb wylądował. Sorry za marudzenie.
Pakowanie ****zajebiste**** Kurwa hahahah
Zajebiste.

Dziś test vapo.
Jutro sniff

Recki w dziale auuuuu 🤘🏻

Dzięki Pablo sorry za ciśnienie. Już nie będę ❤️


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 05.01.2024

Witamy

Dostępność :

3cmc ICE          BRAK

Meth  Piko         BRAK
 
4mmc                BRAK

4cmc Deluxe      JEST

4cmc Choco      BRAK

3cmc Bandit       JEST

3cmc Lemon      BRAK

3cmc Snow        JEST

3cmc PABLO      BRAK

3cmc omikron     JEST

analog hexen      JEST

cherry            BRAK

cherry old s.    BRAK

mdphp            JEST

superman       JEST

coca cola        JEST

apvp               BRAK


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 05.01.2024

Ajajaj brak 4cmc choco.. a tak chciałem spróbować tego rzutu co był. No nic wszystko co dobre, ładne szybko się kończy 😄. Miejmy nadzieje, że wróci szybko na magazyn a jak nie to spróbuje snow jeśli hidden zachęci mnie swoją recką.