Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - olancucki - 10.01.2024

Diabeuu666 Pablo pisał kiedyś dawno temu że....( nie znajdę już tego wpisu...)

Co nie Panie Escobar  że mówię prawdę?

Z tego co pamiętam, to zaznaczał że ich autorski produkt "Hexen analogue" jest stworzony do aplikacji donosowej.

Więc tak go się powinno używać. -> wedle przeznaczenia.

Nie walić przesadnych ciagow, nie niszczyć tolerki, 
planować ramy czasowe sesji, płukać zatoki co jakiś czas żeby ich nie podrażniać (polecam irigasin),

wgl najlepiej to polecam polakierować sobie zęby, to wtedy spływ mógł niszczyć szkliwa.

Ja osobiście to potwierdzam i polecam zaopatrzyć się w irigasin i płukać nos co jakiś czas, nie tylko żeby się nie zatkał, ale też ze względu na zdrowie śluzówki.

Te ciało ma nam służyć na całe życie, a nie wiem jak wy nadawane oszołomy, ale ja nie zamierzam ani się niczym przeforsowywać ani rezygnować z tej przyjemności co jakiś czas. 

(Kto by nie lubiał posiedzieć ze stimkiem czasami do późnego wieczorka i zwalić se parę razy konia w nagrodę Big Grin)

Wal go tylko donosowo i ja bym unikał bombek bo to było trochę kaustyczne kiedyś przy moim bardzo intensywnym posiedzeniu, z głupoty zajebalem przed snem dużą lagę i zasnąłem z tym w nosie to rano miałem nos przypominający Avatar Gargameli z www.dopek.eu ( tak mi się skojarzylo.. po prostu zrobiłem okropny błąd.

Nikt z nas nie jest sezonowcem, więc lepiej uważać na żołądek i jelita.
Trzeba by się i tak dosuplementowywac probiotykiem skoro się walnie tą bombkę tam raz w tygodniu max.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Sniffiarz97 - 10.01.2024

Siemka, jak zamawiać papa Escobar? Napisałem maila, ale nic nie odpisal


RE: Escobar.store - Temat Główny - dzwudziesty - 10.01.2024

A teraz offtop i zapytam co to znaczy "nie niszczyć tolerki?" 😎
Tolerke co najwyżej wskazane jest zbijać żeby dane substancje klepaly jak należy.
Piszesz o kimś oszołom i nie chcesz się przeforsowywac gdzie dzień w dzień ładujesz w siebie kosmiczne dawki stimow, a smieszną przerwę tygodniowa od czegokolwiek miałeś ze 3 lata temu... I to jest te Twoje "raz na jakiś czas?" Śmiechu warte!😂


RE: Escobar.store - Temat Główny - Supernova - 10.01.2024

Próbujecie vapo tego hexa też kumpel mówi że spoko


RE: Escobar.store - Temat Główny - Diabeuu666 - 10.01.2024

No spoko węgiel wychodzi i można nim w piecu palić. Mówimy chyba o dwóch różnych substancjach. A wapowac potrafię bo robię to od lat. Dobrze jakby Escobar  się tutaj wypowiedział


RE: Escobar.store - Temat Główny - Ser Pleśniowy - 10.01.2024

Kolejna paka dociera idę nią nakarmić szczury, oraz siebie towar oczywiście 1 klasa! Dostawa szybka zmiana vendora na Escobar to najlepsze co możecie zrobić polecam :**


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 10.01.2024

Powerpolish A okej, to zwracam honor


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 10.01.2024

olancucki 
Tak, Esco pisał, że ten hex jest stworzony do sniffa.

Btw,
Jestem pod wrażeniem, że mając takie zapasy mdphp jeszcze Cię do konca nie odkleiło i potafisz napisać sensownego posta. Brawo Ty 😁



(10.01.2024, 09:40)Diabeuu666 napisał(a): No spoko węgiel wychodzi i można nim w piecu palić. Mówimy chyba o dwóch różnych substancjach. A wapowac potrafię bo robię to od lat. Dobrze jakby Escobar  się tutaj wypowiedział

A co Ty chcesz usłyszeć?

Że produkt zostal stworzony do sniffa?
To już zostało powiedziane.
Ogarnij się.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 10.01.2024

(09.01.2024, 12:49)Lifeisbrutal napisał(a): Escobar Planujesz w niedalekiej przyszłości wprowadzić jakieś benzo RC w tabletkach lub w prochu? Marzenie moje 😍

W tym momencie mamy inne priorytety ale nie wykluczam

(09.01.2024, 19:45)Diabeuu666 napisał(a): No właśnie miałem.tego hexa od Ciebie. Pisałem. W dziale o nim.
Nie da się go wgl vapowac bo zamienia się w węgiel. Nie ważne jak płomień trzymałem:/
Sniffy robiły ale też bez szalu. Ładowałem po 150-200mg nawet. Przecież mi 5g poszło w 12-14h 
Liczyłem na wow z tego co czytałem a było ledwo średnio. Może dostalem coś innego? Albo nie wiem..no pisze jak jest. 

Każdy Nep jaki ostatnio probówalem bije na głowę tego niby hwxa którego miałem. Benzo nie jadłem, tolerka w normie. Bo dużo nie wale ostatnio i żadnych chlorów i taka akcja....

Przeciez masz napisane w nazwie produktu ze to nie hexen tylko analog hexen i on do vapo sie nie nadaje, było sie zapytać czy można go vapowac albo poczytac na forum bo to kazdy wie. Snif kazdego klepie bardzo dobrze a Ciebie jedynego nie ? Nie będe tego komentował bo mamy wystarczajaco duzo pozytywnych opini zeby wiedziec ze produkt jest bardzo dobry, a skoro dla ciebie jest za słaby to przyczyny szukałbym gdzie indziej bo napewno nie w produkcie.

(09.01.2024, 17:40)Sniffiarz97 napisał(a): Siema, dajecie darmowe sample do zamówienia powyżej 100?

Takie sprawy dogaduj indywidualnie na emailu

(09.01.2024, 21:57)Powerpolish napisał(a): Jaki reship paczki. W regulaminie ma napisane że nie ma za granicę, w pl to tak

dokładnie, reship krajowej paczki 50 %

(10.01.2024, 05:57)olancucki napisał(a): Diabeuu666 Pablo pisał kiedyś dawno temu że....( nie znajdę już tego wpisu...)

Co nie Panie Escobar  że mówię prawdę?

Z tego co pamiętam, to zaznaczał że ich autorski produkt "Hexen analogue" jest stworzony do aplikacji donosowej.

Więc tak go się powinno używać. -> wedle przeznaczenia.

Nie walić przesadnych ciagow, nie niszczyć tolerki, 
planować ramy czasowe sesji, płukać zatoki co jakiś czas żeby ich nie podrażniać (polecam irigasin),

wgl najlepiej to polecam polakierować sobie zęby, to wtedy spływ mógł niszczyć szkliwa.

Ja osobiście to potwierdzam i polecam zaopatrzyć się w irigasin i płukać nos co jakiś czas, nie tylko żeby się nie zatkał, ale też ze względu na zdrowie śluzówki.

Te ciało ma nam służyć na całe życie, a nie wiem jak wy nadawane oszołomy, ale ja nie zamierzam ani się niczym przeforsowywać ani rezygnować z tej przyjemności co jakiś czas. 

(Kto by nie lubiał posiedzieć ze stimkiem czasami do późnego wieczorka i zwalić se parę razy konia w nagrodę Big Grin)

Wal go tylko donosowo i ja bym unikał bombek bo to było trochę kaustyczne kiedyś przy moim bardzo intensywnym posiedzeniu, z głupoty zajebalem przed snem dużą lagę i zasnąłem z tym w nosie to rano miałem nos przypominający Avatar Gargameli z www.dopek.eu ( tak mi się skojarzylo.. po prostu zrobiłem okropny błąd.

Nikt z nas nie jest sezonowcem, więc lepiej uważać na żołądek i jelita.
Trzeba by się i tak dosuplementowywac probiotykiem skoro się walnie tą bombkę tam raz w tygodniu max.

- MASZ RACJE, IDEALNIE WYTŁUMACZONE,

(10.01.2024, 08:03)Sniffiarz97 napisał(a): Siemka, jak zamawiać papa Escobar? Napisałem maila, ale nic nie odpisal

NIE MOŻLIWE !
JEŻELI NAPISAŁEŚ EMAIL TO CZEKAJ CIERPLIWIE NA ODPOWIEDZ.

(10.01.2024, 09:00)Supernova napisał(a): Próbujecie vapo tego hexa też kumpel mówi że spoko

- REKOMENDUJE TYLKO SNIFF

(10.01.2024, 09:40)Diabeuu666 napisał(a): No spoko węgiel wychodzi i można nim w piecu palić. Mówimy chyba o dwóch różnych substancjach. A wapowac potrafię bo robię to od lat. Dobrze jakby Escobar  się tutaj wypowiedział

JA MAM SIE WYPOWIADAC PO RAZ SETNY O  CZYMŚ CO KAZDY WIE ?  WYSTARCZYŁO POCZYTAC TEMAT O ANALOG HEX LUB POPYTAC INNCH FORUMOWICZÓW. ANALOG HEXA ZOSTAŁ STWORZONY DO SNIFFA A NIE DO VAPO. A JAK KOMUS PASUJE I DO VAPO TO NIC MI DO TEGO


RE: Escobar.store - Temat Główny - Biały Miś - 10.01.2024

terrorist 
nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu  Podobno kultowa