Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 10.01.2024

terrorist Nie podawaj szczegółów. A po drugie co ty za pierdoły piszesz że się obraził. Nikt nic takiego nie robi. Czekaj cierpliwie.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 10.01.2024

(10.01.2024, 15:39)terrorist napisał(a): Witam zamawiałem w ************** pakę za 250 zł zapłaciłem 350 ponad jeszcze paki nie ma mimo to że zawsze po 2 dniach było.  Pablo się obraził bo napisałem mu że liczę na jakiś gratis ?


Obraził ? Ty myślisz ze ja nie mam co robić  ? Nawet cie nie kojarze.  Bardzo kiepski ruch kolego ze tu wyjasniasz swoj problem a dlaczego to zapoznaj sie z regulaminem sklepu


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 10.01.2024

terrorist Jaki brak kontaktu? Escobar odpowiada w mgieniu oka na maile czy tutaj zresztą co widać. Składałem dzisiaj zamówienie na snow i odpowiedz
 dostałem w ciągu kilku minut. Chłopie nie wiem co masz na celu ale siejesz ferment i próbujesz zakłócić nieposzlakowaną opinie V. Ale zapewniamy ci że to nie przejdzie. Escobar cieszy się dobrymi opiniami te mniej lepsze też przyjmuje na klate ale ferment nie jest na miejscu.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 10.01.2024

(10.01.2024, 16:01)terrorist napisał(a): Tylko pytam nic nie wyjaśniam . Może jakiś problem jest bo kontaktu 0 a tylko tu idzie Cię złapać .


BZDURA !  Nikt na email mi nic podobnego nie zglaszał

(10.01.2024, 16:16)terrorist napisał(a): ..............

PS. Nie kojarzysz bo skąd miałbyś mnie kojarzyć .

Bo jakbys pisał do mnie email z takim zapytaniem  to bym cie skojarzył ze to ty , trudne  ?


RE: Escobar.store - Temat Główny - GlasshanD - 10.01.2024

terrorist    to ty faktycznie jestes tyle że kapiszonami strzelasz i co gorsza  na oślep hahahaaa żenua fhuuuj iestes typie nie pierwszy raz wbijasz na forum z jakimis z dupy problemami.
Oszczędź sobie wstydu i pomysl 5razy zanim znowu cos napiszesz !
Esco to rc celebryta gwiazda tak jasna że gdy na nią patrz6sx mozesz sie sparzyć i w mig  jestes opalony takze pal typie wroty albo poloz sie i opalaj tyle odemnie nara !!


RE: Escobar.store - Temat Główny - Ser Pleśniowy - 10.01.2024

Co się dzieje lol terrorysto ty może działasz na czyjeś zlecenie? Odyeb się od vendora ja też czekałem na pakę i dostałem może masz mało lat i nie wytrzymujesz ciśnienia - rozumiemy

Escobar  może daj mu bana na zakupy na miesiąc za karę bo to co wyczynia to przesada


RE: Escobar.store - Temat Główny - terrorist - 10.01.2024

Przepraszam wszystkich których urazilem jakimkolwiek wyrazem w poście . Ok odpowiedzi nie dostałem od razu bo paka przed chwilą dostałem kod odbioru.  Wszystko cacy . 

Raz jeszcze Pablo polecam !!!

Nie nie jestem małolatem tylko właśnie wyjeżdżam i nie będzie mnie więc nie miał bym jak paki odebrać.  

Polecam Eskobara najmocniej jak idzie !!!


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 10.01.2024

Nagroda odebrana na pokładzie 4cmc deluxe.😎
✅ Zabezpieczenie pełna profeska niczym bomba atomowa.
✅ Sort wyśmienity.
Czego chcieć więcej od życia nic tylko 
                       !!!Pobierać!!!
Escobar Dziękuję  Heart


RE: Escobar.store - Temat Główny - Powerpolish - 10.01.2024

(10.01.2024, 17:36)Lifeisbrutal napisał(a): Nagroda odebrana na pokładzie 4cmc deluxe.😎
✅ Zabezpieczenie pełna profeska niczym bomba atomowa.
✅ Sort wyśmienity.
Czego chcieć więcej od życia nic tylko 
                       !!!Pobierać!!!
Escobar Dziękuję  Heart

Dasz fotę?


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 11.01.2024

Witamy

Dostępność :

3cmc ICE          BRAK

Meth  Piko         BRAK
 
4mmc                BRAK

4cmc Deluxe     JEST

4cmc Choco      BRAK

3cmc Bandit      JEST

3cmc Lemon      BRAK

3cmc Snow        JEST

3cmc PABLO      BRAK

3cmc omikron     JEST

analog hexen      JEST

cherry             JEST

cherry old s.    BRAK

mdphp            JEST

superman       JEST

coca cola        JEST

apvp               BRAK