Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - kodow - 14.02.2024

Drogi Escobar . Za te wszystkie nagrody co nam dajesz, zrobiłem ci laurke Big Grin Wesołych walentynek!
[Obrazek: esco1.png]

[Obrazek: esco2.png]


RE: Escobar.store - Temat Główny - KufloweMoczne - 15.02.2024

Przelew środków do nosa właśnie wpłynął, co prawda z lekkim opóźnieniem prawdopodobnie spowodowanym walentynkami. Konkretny kontakt bez zbędnego pierdolenia.

Zastanawia mnie tylko czy odpowiedni sprzęt przyszedł bo zamówiony bandit natomiast otrzymany wygląda trochę jak snow.

[Obrazek: IMG-20240215-142036-874.jpg]

Zdam później recenzje po badaniach.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szaryno123 - 15.02.2024

Dzięki Escobar za nagrodę 3g 3cmc snow


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 15.02.2024

W czwartek nagrody?
Lubię to😎

@"JanekJanek" 
Nastepnym razem jak podejrzewasz pomyłkę to takie rzeczy zgłaszaj na maila u Esco zanim wystosujesz posta na forum. 
W przeciwnym razie poniekąd zgadzasz się z dostawą a zamieszczając posta tu pozbawiasz się możliwości reklamacji.
Regulamin sklepu pozostaje pod tym kątem bezwzględny.

[Obrazek: Polish-20240215-154050641.png]


Ale ze swojego doświadczenia powiem Ci, że jeśli to faktycznie SNOW, to mimo wszystko bedziesz fhoooy zadowolony.
Zaufaj mi, wiem co mowie😎


RE: Escobar.store - Temat Główny - KufloweMoczne - 15.02.2024

Wiem, czytałem regulamin dokładnie, mi to wszystko jedno, byle waga się zgadzała. 
Żadnych reklamacji nie chce bo nie mam czasu bawić się w jakieś rozszerzenia.

I tak w ogóle masz rację, kiedyś próbowałem bandyty i podejścia nie ma po pierwszych testach  Big Grin

Zdam raport później bo teraz to wyrywa z papuci i muszę lecieć.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Lifeisbrutal - 15.02.2024

@"JanekJanek" Wątpię, że doszło do pomyłki ostatnio dostałem 5g bandit i 3g snow po wrzuceniu na wagę wiedziałem co jest co bo były praktycznie identyczne.


RE: Escobar.store - Temat Główny - KufloweMoczne - 15.02.2024

Tylko że brałem tylko jedno i zaskoczony byłem że takie białe a na stronie inaczej wygląda. W każdym razie wszystko jest git, nie mam na co narzekać i uważam że nie warto wałkować dalej tego tematu.


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 15.02.2024

(15.02.2024, 16:28)JanekJanek napisał(a): I tak w ogóle masz rację, kiedyś próbowałem bandyty i podejścia nie ma po pierwszych testach  Big Grin


Mówiłem że do śnieżynki nie ma podjazdu😎


Pozytywny gość z Ciebie, lubie takich ludzi😁 Piona!


RE: Escobar.store - Temat Główny - Ser Pleśniowy - 16.02.2024

Paka dociera na miejsce super vendor dzięki


RE: Escobar.store - Temat Główny - KufloweMoczne - 16.02.2024

kot_kreskowy piona, dzisiaj postaram się jakąś recenzje wykrzesać bo wczoraj trochę przesadziłem i pod wieczór przy znikomej tokerce poleciało +/- 180mg sniffem i przyjemne przyspieszenie zmieniło się w leniwą euforię i dzisiaj z rana ciężko mi było się zebrać do kupy ale po śniadaniu i ogarnięciu się krecha od razu postawiła na nogi.