Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Snifcio - 09.03.2024

(09.03.2024, 17:56)Crystalcastles napisał(a): Siemka 
Jak wygląda sprawa z zamówieniem? Można zamówić 5g odczynnika X i np. 3g odczynnika Y? Szczerze mówiąc nie mam ochoty zamawiać 10g, a trzeba dobić do kwoty minimalnej zamówienia  Angel

Kupuj od Esco, sorry admin, ale tak najlepiej moge polecic


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 09.03.2024

Crystalcastles 

Przecież zamówienie pięciu gramów czegokolwiek (prócz omikrona i piguł) wyczerpuje kwotę minimalnego zamówienia.
Większość produktów zaczyna się od 199 i taka jest też kwota minimalna.
O nietypowe ilości czy nietypowe sprawy zawsze należy pytać na mailu.


RE: Escobar.store - Temat Główny - horsii - 09.03.2024

Sprzedawcy nie bedą ryzykować potencjalnego poważnego utrudnienia działania swojej operacji  jak nie jej całego rozjebania. to nie jest 2016 że wtedy dało sie wziąć 0,5gr cmc za 8 zł, bo to wszstko i tak legalne to kogo to obchodziło. Teraz nie jest. A najgorzej zawsze krzyczeli przypałowcy-kolesie co brali 1g, a ci co wzieli 50 juz mniej.

Ja tam uwazam że jest i tak dobrze że nie wołają 100gr minimum tylko dobry produkt wysylają za te 200-300zł i za taką śmieszną kwote (w skali całego przedsiewziecia) ryzykują wtope. A na wtope nie ma czasu, ta operacja musi działac, a nawet zapierdalać. Bo lubią zarabiać, a my lubimy wąchać, a poza tym  jak operacja przerywa zapierdalanie na chociaż krótką chwilę to wszyscy krzyczą że scam, albo wpadli, albo nie wiadomo co. I jest taka afera że głowa boli. Sami wiecie. Sklep nie odpisze na maila w godzine a krzykacze krzyczą że scam i oddawaj moje całe 50 zł kurwo oszuście, albo wymyślają "potwierdzone info" że vendor nie zyje bo mu wybuchł reaktor z klefedronem, a on to wie bo on sie zna, on raz ziomkowi dał sztuke, to wie co to za branża. 

Operacja ma zapierdaać cały czas. nie chce pisać dokładnie bo po chuj, ale ale jak ktoś wie jak takie przedsięwziecie jest zorganizowane mniej wiece, to wie czemu ciężko o 1+2, 2+2, 0,8+3 a tu to a tu tamto i jeszcze samarki puste mu wrzuć. Zresztą nietrudno sie domyślic.


 Jest tyle i tyle i wybierasz z menu i w tym biznesie tak jest, że albo scisle zasady (czyli systematycznosc i bezpieczenstwo), albo elastyczność i totalnie "klient nasz pan" aż do bólu. Można znalezc rozsądne rozwiązanie, troche tego i tego, ale nie dogodzisz każdemu. A  sklepy które pajacują i robią fikołki i salta raczej nie działają długo.


Vendor ci chętnie zrobi z przyjemnością jakiś miks 2+2, ale kilogramów, bo to wtedy sie opłaca. Za drobne kwoty nie warto, ryzyko strata czasu przez to że trzeba zboczyć od scisłej procedury. To się może wydaje smieszne co to za problem odliczyć trójke zamiast piątki, też mi coś. Ale przy takich ilościach paczek jakie lecą, to by chyba musieli drugie tyle chłopow zatrudnić do samego robienia paczuszek według ścisłych specyfikacji - 0,1 tego i 4 tego i 0,2 innego. 

Klientów lepszych i gorszych nie ma, nie ma faworyzowania, kazdy kupuje to samo z listy i tyle. Jak wyjątki sie robi a potem nagle sie odmówi, albo komus zrobi wyjątek a tobie nie to jest potem płacz i obrażanie sie że czemu jemu a mi nie, ty chamie. A potem dostają 500 maili z wyzwiskami xD


 Oczywiście nie jestem rzecznikiem sklepu i to są tylko moje przemyślenia, ale jestem prawie że pewien, że mam rację i nie można sobie tak mieszać drobnych ilości, z powodów opisanych powyżej. Prawie pewien to nie na 100%, tak więc spytaj sie sklepu.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Crystalcastles - 09.03.2024

horsii zgadzam się z Tobą, aczkolwiek zawsze istnieje cień szansy, że można się dogadać. Dlatego też zamiast zawracać dupę w wiadomości prywatnej V., napisałam tutaj. A nuż ktoś miał podobną sytuację. Dziękuję za odpowiedzi. Smile


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 10.03.2024

horsii PIĘKNIE PODSUMOWANE


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 10.03.2024

Escobar 
To nie Horsi. To Twoj hexen😎


RE: Escobar.store - Temat Główny - Supernova - 10.03.2024

Paczka na miejscu, dociera do celu jestem w pełni zadowolony z vendora


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kamilo919 - 10.03.2024

Jest na stanie 3cmc snów?


RE: Escobar.store - Temat Główny - SprytnyEskimos - 10.03.2024

Witam.
Mógłbym prosić kogoś o pomoc od A do Z w zakupach?
Przyznam się, że nigdy wcześniej nie korzystałem i jest to dla mnie ciemna magia 🤦‍♂️ także proszę o wyrozumiałość.

Pozdro


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 10.03.2024

Kamilo919 
Na mailu pytaj. Sprawniej załatwisz co trzeba.