Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - kiertnik82 - 15.07.2022

(15.07.2022, 14:07)sobekstk napisał(a): Siemanko, w moim przypadku pablo też się nie odzywa, czekam na odpowiedź, dajcie znać jak u Was się odezwie. Pozdro

Mi odp, więc zapewne ty niebawem też otrzymasz odpowiedź. Pozdro Smile


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kajabuza - 19.07.2022

Ja może się powtarzam Podobno kultowa Ale ostatnio trafiłem na taki motyw jak na screenie, gdzie kanał na tiktoku jest prowadzony w kontencie tematycznym RC/używki ogólnie, autor jest obeznany raczej i kumaty a zadaje takie pytania:
[Obrazek: IMG-20220719-055558.jpg]
I tu ponownie się zastanawiam. Ja rozumiem wszystko, można gdzieś tam błędnie coś postrzegać, ale żeby widząc na stronie Vendora informacje o opiniach na forum, gdzie krytyka jest dozwolona, gdzie nie zastanawiasz się czy się moderatorom spodoba post czy nie, gdzie nie widać OFIAR SPAMERA jakoś a sugerować się określeniem "SPAM" na forach gdzie jest brutalna wręcz selekcja komentarzy itd to dla mnie niepojęte...
[Obrazek: VerifiableForthrightBullmastiff-size_restricted.gif]


RE: Escobar.store - Temat Główny - kiertnik82 - 19.07.2022

Widocznie osoba nie pobierała nic u Escobara, a zasugerowała się tylko wątkiem "Scam" na innym forum, które jak wiadomo nie na nic wspólnego z rzeczywistością.


RE: Escobar.store - Temat Główny - PUDZILLA - 19.07.2022

Kajabuza tylko nie mow blagam, ze to ty zapraszasz na tiktoku na dopal.net, jak widzisz kogos takiego to zglaszaj za propagowanie narkotykow - nie wazne, ze to nie jest to, nie trzeba na forum łbów z tiktoka. ja sam trafilem na dopalamy w 2017 roku, nikt mi nie pokazal palcem gdzie mam isc, ani nikt nie sluchal moich pytan.  

autor nie jest kumaty, tylko robi content na bazie podstawowej, elementarnej wiedzy o rc, to swiadczy o tym jak duzo jest łbow na tiktoku, mie musze ogladac a zaloze sie, ze nie dzieli sie niczym co nie znajdziesz na wikipedii

wlasnie on dalej prowadzi ten kanal, czy juz spadl z rowerka?


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kajabuza - 19.07.2022

PUDZILLA napisałem to z dopal.net w afekcie, ale po czasie niedługim usunąłem z nadzieją, że autor TT zobaczył powiadomienie. No oburzyłem się co tu dużo mówić wtedy, ale nie rozsiewam takich informacji w miejscach do tego nieodpowiednich jeśli o to chodzi. Smile

TT owego kolegi funkcjonuje. Banowany już chyba 7-krotnie ale wraca. W sumie nie ma tam jakiegoś chamskiego propagowania narko, bo sam bym to zgłosił. Na TT dużo dzieciaków siedzi wiadomo o co kaman.


RE: Escobar.store - Temat Główny - PUDZILLA - 19.07.2022

i wlasnie ze wzgledu na dzieci trzeba takie kanały piętnować, dzieci są zbyt ciekawskie
#koniecofftopu


RE: Escobar.store - Temat Główny - merbp - 19.07.2022

Witam. Od piatku nie dostalem odpowiedzi od Pabla. czy ktos ma podobny problem?


RE: Escobar.store - Temat Główny - kiertnik82 - 19.07.2022

Ponòw swoją wiadomość teraz. Ja pisząc w piątek uzyskałem odpowiedź, żebym się odezwał w poniedziałek. Pisz przez temp.pm.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 19.07.2022

(19.07.2022, 13:19)merbp napisał(a): Witam. Od piatku nie dostalem odpowiedzi od Pabla. czy ktos ma podobny problem?


Sprawdz folder SPAM


RE: Escobar.store - Temat Główny - mackbeath - 19.07.2022

I'll write something when the Alpha arrives.