Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 01.08.2022

Witamy z poniedziałku Smile
Dostępne:
3cmc
mdphp
aphip
hexen analog
cherry


RE: Escobar.store - Temat Główny - Pickle - 01.08.2022

Czyli jednak poniedziałek może być dobry Wink


RE: Escobar.store - Temat Główny - Oskar998 - 01.08.2022

Escobar 
Siemanko!!!!
Masz kozak sorry pamiętam Twoje a pihp kiedyś i wiśnke Smile
NIE WSPOMNĘ O MMC Smile
MOŻE SIĘ UDA WYGRAĆ NAGRODĘ BI CHCIAŁ BYM SPRAWDZIĆ JEDEN PRODUKT !!!
VENOR PIERWSZA Klas!!!


RE: Escobar.store - Temat Główny - KACPER - 02.08.2022

Cytat:KIEDYS SZTUKA NA TRZECH, DZIŚ PIĄTKA SOLO KACPER, KACPER POZA KONTROLĄ! 
JA PIERDOLE TA ALFA TO DIABEŁ WCIELONY!
Ojebałem 5g z jednym kompanem w 2dni, ja pierdole najmocniejsze pihp jaki jadłem ten proszek się chowa. Pobierac to nie ma lepszej alfy niz ta u Escobara. Wczoraj dostalem takich schiz, bez snu bez jedzenia ze ludzie chodzili mi po parapetach i w chacie, glosy kurwa zewszad, ojebalem pake hydroksiziny wyjebalem cwiare wody, spalilem jointa ze sztuki (i tutaj byl blad) dostalem takiego MIDFUCKA ze schowalem sie pod lozkiem HAHAHA
UWAZAC NA DAWKOWANIE swiezaki z porytym czosnkiem niech sie za to nie pobieraja, albo dawkuja po 20mg, ja sie nie jebalem w tancach lajna wczorajsza lajna 370mg (NIE BRAC TYLE, nie przekraczac 100mg!!) bo to juz jest hardcore wyslala mnie do krainy MORDORU. Moj ziomek rowniezz twierdzi, ze nie jadl nic lepszego, ale tez lubi dojebac do pieca i zajebal 150mg (nigdy nie jadl alfy) zabarykadowal sie meblami w drzwiach, wpakowalem mu sie oknem (mieszka na parterze) a chlopina siedzi z zalami anielskimi i zmawia pacierz PYTAM KURWA MORDO CO JEST? Ty slyszysz cicho cicho, pomoz mi Ty trzymaj wiatrowke ja lece po gaz pieprzowyt. Mojej mordzie tak odjebalo ze rozpylil gaz w chalupie na niewidzialnych "ICH" i se popazylismy cale mordy i cialo, oczywiscie co? nie przeszkodzilo nam to zrobic kolejna lajna i zjesc wiadro ze skuna. JA PIERDOLE. TAKIEJ CZAPY TO JESZCZE NIE MIAŁEM, BYŁA MEGA DOBRA, FAJNE DOŚWIADCZENIE Z PORYCIEM I WIELE Z NIEGO WYNIOSLEM. CO KTO LUBI.. Tongue wybaczta  wlasnie pisze po klonie i 0,2ml i nie wiem jak to bedzie wygladalo. Ale no tak jak widac, hardkor nie sielanka wkurwe ejego mac!\
Bedac w pracy, musialem opuscic stanowisko, bo jebalo ode mnie jak od starej kurwy z pod pigalaka, wrocilem do domu i dalej siekalem alfe
jak to mowi klasyk. NO DOBRA alfa, dobrze robi, dobrze robia, elegancko wszystko jest w porzadku. Pozdrawiam caly Dopal, dobrych chlopakow raEscobara niech to sie trzyma, zryty przekaz do was leci Podobno kultowa  Escobar DAJE CI MEDAL ZLOTEGO GRALA 10/10 ZA TAK WYPIERDOLONY SORT I JAKOS SWIADCZONYCH USLUG. POZDROWKI!



RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 03.08.2022

Zapraszamy!

analog hexen            jest
3 3cmc pablo            jest
cherry                       jest
apihp crist                 jest
mdphp                      jest

APVP        ZARAZ BĘDZIE


RE: Escobar.store - Temat Główny - PUDZILLA - 03.08.2022

predator wysadził ziemię? El Patron wysadzi całą galaktykę! 

szykuje się alfowa zagłada Podobno kultowa


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 03.08.2022

Panowie próbował ktoś te mdphp? Bo nigdy nie brałem tego dla szczurów lepsze od alfy ? Bo apvp to z tego co pamiętam napewno będzie lepsza od apihp.


RE: Escobar.store - Temat Główny - PUDZILLA - 03.08.2022

mdphp ma mniejsze dawkowanie od apihp, lecz krócej działa Szyderca


RE: Escobar.store - Temat Główny - norbix61 - 03.08.2022

Ile średnio dni roboczych latają paki?


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 03.08.2022

Szyderca ciężko teraz o prawilne pvp.
Zamiast wjebać się gdzieś na minę, lepiej bierz pihp od escobara

Edit:
Właśnie  zaskoczyłem że jest aktualizacja magazynu Podobno kultowa