Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
Escobar.store - Temat G艂贸wny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Dzia艂y partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dzia艂: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- W膮tek: Escobar.store - Temat G艂贸wny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Beeniepatu - 29.08.2022

Ziomek mi pokazywal zdjecia paczki - mistrzostwo BHP. Nie mogl znalezc tematu 馃ぃ


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - ProducentRC - 29.08.2022

Ja mia艂em identyczne ju偶 mia艂em w bani pewnie jaki艣 pakowacz wy膰pa艂 moj膮 alfe Podobno kultowa Podobno kultowa ale po dok艂adnym sprawdzeniu jak przy ka偶dej wcze艣niej paczce nag艂e zdziwienie.... Kurwa kto na to wpad艂... Przy okazji po偶yteczna zawarto艣膰 opakowania w tych czasachPodobno kultowa polecam firm臋 Escobar jest lepsza ni偶 nie jeden sklep na allegro...
Jeszcze jak kiedy艣 zamawia艂em mdmb od niego pakowanie by艂o jeszcze lepsze ale to dlatego 偶e zamawia艂em 50g, jeden jedyny raz zaryzykowa艂em i zam贸wi艂em odrazu 20g 6b ad zanim jakies opinie si臋 pojawi艂y na temat tej substsncji, jednak napisali mi szczerze gdy zapyta艂em czy jest aktywne, odpowiedzi 偶e to nowa nowo艣膰 i jeszcze nikt tego nie testowa艂, zaryzykowa艂em bo ludzie si臋 ci艣nieniowali bo nie mogli spa膰 i je艣膰 bez tego przez kilka dni po odstawieniu a chcia艂em pom贸c im normalnie funkcjonowa膰 偶eby jako艣 sobie radzili w 偶yciu bo mieli problemy rodzinne, a zio艂o ju偶 ich nie klepa艂o, wi臋c nie 偶ywi臋 urazy do Escobar bo to by艂a moja wina 偶e nie rozeznalem si臋 w temacie dok艂adnie tylko odrazu do bitomatu pojecha艂em 100km w jedn膮 stron臋, w przypadku 6b ad mia艂em zastrze偶enia co do pakowania lekkie... Ale nie mam negatywnego zdania na jego temat, zaryzykowa艂em, niestety 20g posz艂o do kibla bo nawet 1:5 z dobiciem prochu nie klepa艂o, a zdrowie swoich ludzie staram si臋 zawsze szanowa膰 i nie dawa膰 im czego艣 co nie klepie praktycznie a w dodatku to palona chemia, sumienie by mnie gryz艂o ca艂e 偶ycie ze kogo艣 przewaliem na byle jak膮 ilo艣膰 czego艣 co nie dzia艂, s膮 rzeczy wa偶niejsze od pieni臋dzy na przyk艂ad dobra opinia bo ja trudno zdoby膰 a straci膰 bardzo 艂atwo...


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Kajabuza - 29.08.2022

Escobar s艂ysza艂em, 偶e do pracy szukacie. Zasadnicze pytanie: mo偶na by膰 pod wp艂ywem w godzinach pracy? 馃槣

Koniec Offtopu 馃榿
Pozdrawiam 馃


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Maniek - 29.08.2022

Po co robisz spam w g艂贸wnym temacie sklepu? Przecie偶 specjalnie zrobi艂em temat w dziale escobara "mniej wa偶ne kwestie...". - https://dopal.net/Temat-Mniej-wa%C5%BCne-kwestie-sugestie-itp-Escobar-store

Za chwil臋 kilka innych os贸b zacznie w tutaj Tobie odpisywa膰 i 艣mieszkowa膰 w temacie pracy i zrobi si臋 jeden wielki 艣mietnik.


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - kot_kreskowy - 29.08.2022

Beeniepatu Tak, bhp od zawsze jest wysokich lot贸w u esco馃憤
Jako艣膰 produkt贸w to r贸wnie偶 z regu艂y TOP馃敟, a ostatnimi czasy, to prawdopodobnie ma艂o kto jest w stanie escobara dogoni膰 - co oczywi艣cie cieszy nasze mordki.

ProducentRC SZACUN 馃


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Beeniepatu - 29.08.2022

(29.08.2022, 19:57)ProducentRC napisa艂(a): s膮 rzeczy wa偶niejsze od pieni臋dzy na przyk艂ad dobra opinia bo ja trudno zdoby膰 a straci膰 bardzo 艂atwo...
W kategorii ryzyk przy prowadzeniu biznesu, jednym z najwaznieszych jest ryzyko reputacyjne. Od niego sie wszystko zaczyna. Kto kiedykolwiek czytal o trchnice polecen, ten wie, ze niezadowolony klient zaczepi kazdego obcego by mu powiedziec, ze tu nie warto kupowac. Zadowolony bedzie polecal tylko okreslonym ludziom. Dobrze kombinujesz ProducentRC. Piona!


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Kajabuza - 30.08.2022

Maniek wybacz prosz臋 Kochanie艅ki 馃鉂わ笍 by艂em przekonany, 偶e to tu gdzie艣 艣mign臋艂o mi o tej pracy jak sypa艂em plusy jak op臋tany. 馃榿

W kwestii sklepu, we藕cie mo偶e pomy艣lcie o innych opcjach przewo藕nika na obczyzn臋 chocia偶 w wyj膮tkowych sytuacjach. Nie ka偶da miejscowo艣膰 kipi punktami odbioru tego jednego kt贸rym sklep si臋 pos艂uguje, poza tym kogo nie zapytam to "JEBA膯 XPX" bo zawsze jakie艣 cyrki...

Albo Peszek. 馃槄

EDIT bo ju偶 mi si臋 my艣l膮c膮 za艂膮czy艂a i b臋dz臋 ogie艅 co艣 czuj臋 XD og贸lnie moim skromniutkim zdaniu艣kiem zmniejszenie progu zagramanicy do np 600 plus r贸偶ne formy wysy艂ki mog艂y, by przynie艣膰 wi臋cej korzy艣ci dla sklepu, ale to tylko domys艂y fantasty 馃き馃榿


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Escobar - 30.08.2022

Witam

Dost臋pno艣膰 :

Analog hexen jest
3cmc pablo jest
Cherry jest
Mdphp jest
Apvp jest
Eutylon jest


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Diabe艂ek25K - 30.08.2022

Rakieta dolecia艂a jak zwykle Esco nie zwi贸d艂
Pakowanie na du偶y plus
Kontakt wzorowy
Wszystsko si臋 zgadza 鈽猴笍馃槑 Polecam


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Szyderca - 30.08.2022

Kajabuza聽ja tam nigdy nie mia艂em problemu i u mnie najebane 偶e a偶 kipi tego syfu Podobno kultowa