Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Beeniepatu - 02.09.2022

tomala nie napisalem nigdzie, ze sie nie nadaja. Napisalem, ze nie wchodza w reakcje. Czyli jak np. nie bedzie koloru to nie potwierdzisz tym, ze to alfa. Wiec nie wiem jak chcesz np. Marquisem potwierdzic, ze masz alfe.  Mandelin najlepszy.

Jeszcze tylko jedno - jak Ty testowales to Apihp skoro to dopiero wczoraj wrocilo na sklep? tomala


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szatan69 - 03.09.2022

Jak sampelki potrafia byc w miej niz tydzien i normalne golebie to nie ma co panikowac. 
Pakowanie ostatnio gitez majones.
 chuj wiec nie pierdolcie ze czekacie ponad 10-14 dni na golebia bo nie uwierze...

 Sam byłem sceptyczny do vedorow w tych czasach. Ale i sampelkowe jak i jedno NORMALNE zamowienie nie trwalo dluzej niz 7 dni czekaci sprawdzać spam. No chuj tam towaru  jak 5-8lat temu to juz nie ma jak i  pieknych czystych fabryk w chinach zreszta cpunie po kilkulatach masz taka tolerke ze nic juz nie bedzie kopac jak za pierwszym razem .
nie jestem naganiaczem ale sam byłem uprzedzony ale obsluga git.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 04.09.2022

Pakowanie to tu jest chyba najlepsze z vendorow ! Raz rakietę mialem tak zabezpieczona że aż się wkurwiłem bo nie mogłem kurwy otworzyć u musiałem użyć Voyager XL od cold SteelPodobno kultowa hello i stwierdziłem że mogłem odpalić kurwe spalinowa co w lezy w piwnicy i szybciej bym.to ogarnol Podobno kultowa pakowanie od prawie roku the Best! Paka nigdy nie szła mi dłużej niż 3/4max ale nawet nie wiem czy tak miałem nie pamiętam bynajmniej 5dni, jak nie dochodzi po 5 dniach piszesz email do vendora i zarzz sprawa załatwiona,  tylko nie rób gówno burzy ze ty zamówiłeś 1/10g i myslisz ze v vie wypierdolić chce bo to zabawne co tydzień dają wchuj gramów darmowych oraz wygranych produktów. I trzeba zawsze sprawie załatwiać po męsku na priv lub email jak nie da się dogadać wtedy pisac na e-mail swoją opinię i przeżycie... bo takich vo tam do niego piszą gówno to on ma na pęczki,  takich abdul z 10 kont lub inne osoby z następnych 10 kont hahah. Escobara solidna firma nie jak cwel sand czy kutasiarze z dopek.eu

Szatan69 racja nie pale 7 lat kannabinoid,  a testuje nowe kanna aktywne są ale nie na tyle dla mnie by się z nich cieszyć hehe szczury niby usypiają po tym itp a ja walilem ostatnio i lekko przymulilo i jedynie przez chwilę lekki nie pokój na dyszy mialem. I nie pale ile lat ... organizm wszystko pamietam. Jak mięśniePodobno kultowa

Ps. Ważne że ich kopie , mnie nie musi juz heh bo i tak nie pale i nie chce nawet hehe

Wyslij mi foty tego co zamówiłeś bo kurwa jie wierze wejdz w apvp wczoraj chyba recki robiłem ze zdjęciami kurwa z dwóch tygodni z nagrod ... i oby dwie takie same apvp i oby dwie tak samo jebia po czosnku więc albo pierdolisz smieci albo chuj wie vo ty tam zamówiłeś.... tone tego wzieles że nagle escobar cie oszukał? Ja przyszedłem od policyjnego forum tu dlatego ze zamawiałem tam tylko od escobar i raz mialalem małe podkniecie ale jak mężczyźni wyjaśniliśmy  na e-mail a takto 0 wpadek z bhp o wpadek ze nie ten produkt vo chciałem mialem wysłany... więc dziwne że ciebie by okłamywał,  jak on wysyla nagrody najgorszym brudasa vo zebraja tylko sample i on dobrze wie ze te gnidy i tak nic nie wniosą do jego budżetu,  ale chlopak ma honor i jak wygrała taka kurwa to on jemu wysyla... to cwela samplarza wyślę nagrode a ciebie wyjebie na zapłacony towar babahhahaababb proste że nie to ja bym wolał tym samplarza tynku zajebac ze ściany i tak kurwy za darmo by napisali ze dobre..... haahahahah ty facet pokaz foto bo jak tak aferki robisz ja tez only fon i wrzucam foty filmy i? Potrzebujesz do tego pc ? Hahaha nie będzie foto by ludzie zobaczyli jadę z toba jak z dziką kurwa bo wprowadzasz mnie i ludzi w błąd a ja zamawiam od esco od roku czasu....


RE: Escobar.store - Temat Główny - Beeniepatu - 04.09.2022

Ziomek odebral paczke - pakowanie takie samo jak poprzednio, ale to zaden minus bo sztos. Dzis ma robic testy zalegle trojeczki. Opinie wrzuce w odpowiednim temacie


RE: Escobar.store - Temat Główny - Weteran - 04.09.2022

(02.09.2022, 20:07)tomala napisał(a): Jeśli się myle to zwrócę honor, ale według opisów to nie ma prawa być alfami, to nawet inny profil.

Czwerwony i lekko niebieski - nie pasuje do alf.


Zobacz sobie film na yt flaka zombi
Zajeb gięta na raz i spróbować wskoczyć do fury przez okon jak da rada znaczy ze to jest to 😂✌️

Ps. Jak wyskoczysz i pobiegniesz dalej 99% czystości masz 

Sory za wypowiedz ale testowałem niczym się nie różni od sortu z 2014/15r


RE: Escobar.store - Temat Główny - Beeniepatu - 04.09.2022

Weteran - tak, to jest jedyny prawilny test alfy 🙂 Zrobiles mi dzien!


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 04.09.2022

Weteran jak wskoczy i nie rozbije szyby to będzie 100% ze apvp Podobno kultowa


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 05.09.2022

Witam
na pokład wróciło APIHP zapraszamy

Dostępność :

APIHP             jest
Analog hexen jest
3cmc pablo    jest
Cherry           jest
Mdphp           jest
Apvp              jest
Eutylon          jest

Nawiązując do pomówien jakie wypisuje user  tomala to nie zglosił on żadnej reklamacji drogą e-mailową, nasze produkty które sprzedajemy mają prawidłowe nazwy naukowe, rekomenduje uzycie prawidłowych testów do badan bo po jego postach juz widze ze nawet nie ma pojecia jak to sie prawidłowo sprawdza. Zapraszamy


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 05.09.2022

Zgadza się napisałem już też temu Panu by wstawił foto to zobaczy Forumowe FBI hahaPodobno kultowa co on tam niby miał,  ale widać dalej cisza.. niedługo będzie pora Pana wyjaśnić konkretnie haha Podobno kultowa ja PUDZILLA  horsii niedługo fantastyczna trójka się zajmie delikwentem hehe Podobno kultowa


RE: Escobar.store - Temat Główny - mati54 - 05.09.2022

Po jakim czasie Pablo odpisuje ? Uzylem temp.pm jak u slonia i nie wiem czy to przez to od 12 h cisza