Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Szatan69 - 05.09.2022

Tomala zanies na policje oni Ci testy dobre zrobią bedzie wiadomo kto ma racje 😂😂😂(taki zarcik)


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kajabuza - 05.09.2022

tomala poczytaj komentarze może lepiej zamiast brać się za testy "laboratoryjne" i Kryminalne Zagadki Dopalnet. 

To nie jest forum na którym coś sprzedawane jako "A" a tak naprawdę to “B“ zostało, by przemilczane.

Spoko. Wyraziłeś swoje zdanie poparte wiedzą naukową, testami itd, ale jak dla mnie to paluchy tu maczał jakiś konkurencyjny sklep który widzi, że asortyment i jego jakość w sklepie escobar.store po prostu jest sztosem, a ten tam siedzi i co 15 minut sprawdza majla z nadzieją, że ktoś jednak się skusi na jakieś jego popłuczyny. 



RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 05.09.2022

@"Kaja"  mam dokładnie takie same zdanie na temat tego pana

pozdrawiamy


RE: Escobar.store - Temat Główny - Dupsko - 05.09.2022

(05.09.2022, 10:57)Szatan69 napisał(a): Tomala zanies na policje oni Ci testy dobre zrobią bedzie wiadomo kto ma racje 😂😂😂(taki zarcik)

Chuja całego zrobią, meskalina wychodzi im jako metaamfetamina xD


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 06.09.2022

(05.09.2022, 10:38)mati54 napisał(a): Po jakim czasie Pablo odpisuje ?


mati54 odpisujemy zawsze szybko. Poszukaj odpowiedzi w spamie lub innych folderach a jezeli jej tam nie widzisz to poprostu napisz jeszcze raz.

dostepnosc:

Analog hexen        jest
3cmc pablo           jest
Cherry                  jest
Mdphp                 jest
Apvp                    jest
Aphip                   jest
Eutylon                jest

zapraszamy


RE: Escobar.store - Temat Główny - Pazyfea - 06.09.2022

Alfe polecam z calego serduszka!! Mega petarda!
po wiecej jnfo zapraszam do dzialu apvp!


RE: Escobar.store - Temat Główny - Chochlik - 06.09.2022

Ja na sampelki za aktywność czekam i się nerwuję. Za tydzień do tyłu 😠


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 06.09.2022

Chochlik Rozumiem,że chciałbyś kreskę przyjebać, też znam ten ból, ale nie spinaj się tak, bo Ci żyłka jebnie ziom 😉
Jeśli czujesz, że zostałeś pominięty, to polecam PW do Maniek i sytuacja się opanuje👍
Nie trzeba od razu publicznie się spinać. Polecam.

(02.09.2022, 19:40)tomala napisał(a): Mecke, Marquis pokazują, że to zupełnie inne odczynniki jakie sklep sprzedaje pod tymi nazwami. Ściema. Kasa wpizdu. A-PVP oraz A-PIHP to nawet nie alfy. Ja pierdole, że tak musiałem się naciąć tą falą pozytywnych komentarzy, a teraz już wiem, że naganianych komentarzy. Przykro mi, że sklep dyma ludzi, a samplarze dają na to przyzwolenie.


A tego co to chyba piorun pierdolnął, albo czołówka z lokomotywą 🤭

Ty, to tak serio piszesz?
Ale z Ciebie żartowniś.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 06.09.2022

(02.09.2022, 20:13)tomala napisał(a): Teraz jestem na fonie, ale jak wrócę to pokaże film i foty. Czerwony i lekko niebieski to na bank nie alfy. Nawet profil działania kompletnie inny. I tak już kasy nie odzyskam bo po reklamacji majl odważyłem się tu napisać. Reklamacja majl zlana bo rzekomo pierdole głupoty, jednak Mecke i Marquius się nie mylą. Sklep poleciał w chuja i nie ma teraz nawet honoru się przyznać.

Ja już leje na te pieniądze. Sklep wcisnał wała i tyle. I nie pisz, że te regenty się nie nadają, bo akurat do alfapodobnych sa idealne.

I gdzie ******** są Twoje zdjęcia???? Pc ci się rozwalił? Ty ******* uważasz że ja jestem naganiaczem ? *********wymoderowano******** policyjny , ty *********** zamówiłeś alfe chyba od sergiusza z dupy fescie *********** .... nigdy *********** szydercy nie porownuj do naganiacza ******************bo mogę cię kupić byś mi dupe po sraniu wycierał! Jesteś zwykly ********** co kręci koperkowe aferki ukrainskie i ssij ******** tam na niebieskim czy innym kurestwie ! I jak krecisz aferę ************* to wlacz pc bo na fonie nie umiesz wysłać filmu ani zdjecia .... **********wieje jak ***********... widziałeś moje recenzję? Każda z foto i wszystkie sorty takie same ************ auuuuuuu! Macheta na brzydki ryj!


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 06.09.2022

Szyderca  Tylu gwiazdek, to ja nawet na niebie nie widziałem XD
Zostałeś wypikany🤣

Ale ogólnie to chłop strasznie się odkleił. 
No kurwa, najlepsze alfy na planecie , a ten pisze ,że to nie alfy...  Szkoda strzępić ryja.