Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Bam - 17.09.2022

Witam
Czas dostarczenie 4 dni
Naprawdę szybko.
Moc odczynników powiedziałbym  8 na 10.
 Cos podobnego do alfy pihp
Rzczywiscie odcina traci się pamięć...


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szatan69 - 17.09.2022

Paki expres rakieta xD


RE: Escobar.store - Temat Główny - Chochlik - 17.09.2022

Esco jest solidna firma. 🧪🧬


RE: Escobar.store - Temat Główny - DwDPzN - 17.09.2022

Sepu03 dzieki szybkiej realizacji zamówienia przez vendora, też czas dostarczenia przesyłki w żadnej firmie kurierskiej nie wynosi powyżej dwóch dni roboczych


RE: Escobar.store - Temat Główny - PUDZILLA - 17.09.2022

Sepu03 
zdarzają się wyjątki, że paka zostanie nadana np  po 3 dniach, ogolny czas dostawy wyjdzie 7d roboczych, ale to sa wyjątki i vendor stara się informować czy tu, czy po zapytaniu bezpisrednio na @ (tylko nie pisac po godzinie where paka). 

Escobar to duza firma, smiem twierdzic ze jest hegemonem na naszym rynku i wartosc wszystkich sklepow z dopka nie przekracza tego, co El Patron robi od wielu, wielu lat. 

Dalej do przodu i jebac psy!


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kajabuza - 17.09.2022

Generalnie wszystko ok. Rakieta przebyła długą drogę, ale dzięki temu... Zapomniałem. Serio. Taka zawiecha nagła. 
A. Już wiem dzięki temu na obczyzne zamówiłem nie za minimalną kwotę, no i najlepszym dla mnie "kurą". 

WAŻNE WEDŁUG MNIE:
(Tzn według jakiejś intuicji, troski i w interesie czlowieniu, wszystkich V i z troski o moje LOVKI💜 Forum, jeśli wyolbrzymiam proszę mnie skarcić jak gnoja Podobno kultowa ) 
A więc, zamówienie jak zawsze szybko, DUŻO, TANIO, ESCO
aż się nuci pod nosem. 😋
Otrzymałem 5g 3CMC oraz 5G a-pihp, nie ważone, ale z samarkami pokazywało jakoś 7-8g u obu zawodników. 

Jedyny mankament, to taki, że oba nie podpisane. I o tyle o ile ja wiem, a raczej się domyślam co jest co (ale dla pewności sprawdziłem zanim cmc przydawkowałem normalnie)
Tak nosz kurde. W głowie mi się rodzi pytanie, czy jakby w takiej sytuacji jakiś nowicjusz wziął 200mg alfy, czy by się nie wystraszył, zaraz mama, pogotowie, psiarnia (chyba teraz lekarz ma obowiązek zgłoszenia zatruć RC szanownej policji) i czy to w najgorszym wypadku nie daje nam nagłośnienia sprawy z RC itd. 🤔
Beeniepatu mogę prosić o wyrażenie Twojego zdania? 😋

POZA TYM CO? TEMATY KOZAK, ALFY PIHP BIORĘ PO 20-30MG, PO NOCCE DOBRZE STIMUJE W DZIEŃ. 3CMC. W KOŃCU ZAZNAŁEM TEGO CZEGO OCZEKUJĘ OD 3_Chlorokatyatykoniu. 
"BRAĆ PÓKI DAJĄ, BO PRZYJDZIE TAKI DZIEŃ, ŻE Z ŁEZKĄ W OKU BĘDZIEMY WSPOMINAĆ JAK TO KIEDYŚ BYŁO, JAKIE BYŁY CZASY GDZIE 5G SZTOSU PO 2 PAKI... 
TERAZ TO NIE MA CZASÓW..."
😋😋😋😋😋😋😋
(kolorowość postu zrobiona z pełną swiadomaocia.
Nie pod wpływem eufori) 


Admin Maniek Escobar priv. 🙂


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 17.09.2022

czesc

zapraszamy do zakupów ANALOG HEXEN  [Obrazek: cool.png] w super promocji,


1kg  10000     [Obrazek: heart.png] [Obrazek: heart.png] [Obrazek: heart.png]


500g 6000      [Obrazek: heart.png] [Obrazek: heart.png] [Obrazek: heart.png]


250g 3500      [Obrazek: heart.png] [Obrazek: heart.png] [Obrazek: heart.png]


https://escobar.store/pl/shop/hexen-analog/


DOSTĘPNOŚĆ  


APIHP             jest

Analog hexen jest

3cmc pablo    jest

Cherry           jest

Mdphp           jest

Apvp              jest

Eutylon          jest


RE: Escobar.store - Temat Główny - PUDZILLA - 17.09.2022

Sepu03 bo tam dziala zorganizowana grupa scamersko-dopalaczowa, dwa fora dopalajmy i dopek to jedno i to samo, te same sklepy, te same paruweczki, chcieliby miec rynek tylko dla siebie to co moga robic po za pierdoleniem goebbelsowskiej propagandy?

klamstwo powtorzone 1000 razy staje sie prawdą


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 17.09.2022

PUDZILLA racja mordo tam to oni sami siebie w chuja robią i wala na temat haha Podobno kultowa piszą tak o escobar bo są kurwami jebanymi i maja chujowy sprzęt,  a że escobar sztywno odbil od łbów i zrobił swoje forum oraz posiada dobry sprzęt to kurwy przeboleć nie mogą i sieja farmazony jak dziwki policyjne.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Beeniepatu - 17.09.2022

(17.09.2022, 09:21)Kaja napisał(a):
Generalnie wszystko ok. Rakieta przebyła długą drogę, ale dzięki temu... Zapomniałem. Serio. Taka zawiecha nagła. 
A. Już wiem dzięki temu na obczyzne zamówiłem nie za minimalną kwotę, no i najlepszym dla mnie "kurą". 

WAŻNE WEDŁUG MNIE:
(Tzn według jakiejś intuicji, troski i w interesie czlowieniu, wszystkich V i z troski o moje LOVKI💜 Forum, jeśli wyolbrzymiam proszę mnie skarcić jak gnoja Podobno kultowa ) 
A więc, zamówienie jak zawsze szybko, DUŻO, TANIO, ESCO
aż się nuci pod nosem. 😋
Otrzymałem 5g 3CMC oraz 5G a-pihp, nie ważone, ale z samarkami pokazywało jakoś 7-8g u obu zawodników. 

Jedyny mankament, to taki, że oba nie podpisane. I o tyle o ile ja wiem, a raczej się domyślam co jest co (ale dla pewności sprawdziłem zanim cmc przydawkowałem normalnie)
Tak nosz kurde. W głowie mi się rodzi pytanie, czy jakby w takiej sytuacji jakiś nowicjusz wziął 200mg alfy, czy by się nie wystraszył, zaraz mama, pogotowie, psiarnia (chyba teraz lekarz ma obowiązek zgłoszenia zatruć RC szanownej policji) i czy to w najgorszym wypadku nie daje nam nagłośnienia sprawy z RC itd. 🤔
Beeniepatu mogę prosić o wyrażenie Twojego zdania? 😋

POZA TYM CO? TEMATY KOZAK, ALFY PIHP BIORĘ PO 20-30MG, PO NOCCE DOBRZE STIMUJE W DZIEŃ. 3CMC. W KOŃCU ZAZNAŁEM TEGO CZEGO OCZEKUJĘ OD 3_Chlorokatyatykoniu. 
"BRAĆ PÓKI DAJĄ, BO PRZYJDZIE TAKI DZIEŃ, ŻE Z ŁEZKĄ W OKU BĘDZIEMY WSPOMINAĆ JAK TO KIEDYŚ BYŁO, JAKIE BYŁY CZASY GDZIE 5G SZTOSU PO 2 PAKI... 
TERAZ TO NIE MA CZASÓW..."
😋😋😋😋😋😋😋
(kolorowość postu zrobiona z pełną swiadomaocia.
Nie pod wpływem eufori) 


Admin Maniek Escobar priv. 🙂

Moje zdanie jest takie, ze kazdy kto decyduje sie na uzywanie substancji psychoaktywnej, musi podchodzic do kazdego testu zachowujac podstawowa zasade - probe uczuleniowa. Podpisanie samarki nie jest zadna gwarancja, ze temat nie zrobi Ci kuku. Nawet jesli jest to to co zamawiane. To po pierwsze. Po drugie mozna dyskutowac o tym czy V powinien podspisywac temat czy nie. Sa argumenty za i przeciw. Po trzecie, postepowanie w przypadku zatrucia substancjami psychoaktywnymi zalezy od tego czy ujawniono przy kims takie srodki czy nie. Oczywiscie badania toksykologiczne definiuja kolejne kroki. Czasem bedzie to skutkowalo np wjazdem na kwadrat 😎