Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - furiat - 23.09.2022

(23.09.2022, 12:27)Chochlik napisał(a): Aktualnie nowy sort wiśni niz miesiąc temu, dla mnie mega - właśnie odebrałem sampla. 🐖
Pachnie pięknie i tak samo dziala, zaraz piszę recenzje i skladam zamówienie na 10g xdddd

To ja tez skladam zamowienie 

Pozdro


RE: Escobar.store - Temat Główny - PUDZILLA - 23.09.2022

moj post pisany był zanim foty wjechały na strone

ciekawe czy to faktycznie to, czytalem ze 210 z chin w 2013-14 bylo bardzo jasno zolte. albo kanna pomylilem, albo jeszcze starszy sort jwh byl rozowy. 



[Obrazek: jwh210.jpg]

vs


[Obrazek: IMG-20220923-160722150.jpg]
^unikac jak ognia


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 23.09.2022

Furiat ty kur... cwe..... nie pal frana i nie oszukuj ludzi że ty coś zamawiasz bo ty nigdy paczki nie zamówiłeś...


RE: Escobar.store - Temat Główny - Chochlik - 23.09.2022

furiat 

Warto, długo trzyma fazka, ciekawe co w tym siedzi 🤔


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szatan69 - 23.09.2022

Paki dochodzą normalnie.
Standardowo sorty aktywne.
Mnie średnio kopie ale kopie to znaczy ze  aktywne.
(Jestem cpunem przezartym od  paru lat... Mój detox trwa  czesto tylko z 7 dni . xD ).
Inne szczury bez tolerki zadowolone z towaru od eskobara.

Cena tez nawet spoko jak nie masz dojścia na miescie na spoko ceny. To bierz 25 lub wiecej od escko i jeszcze mozesz wygrysc lokalnych druidow jak nie bedziesz pazerny dla znajomycch.
Gołębie :
Ocena 8.5/10 
Nie pamietam by ktos tak czesto zmieniał rase i dbał o gołębia.
Często golab nacisnieniu potrafi banie poryc wygladem w taki sposób ze myslisz kurwa to chyba nie moj... ale lipa... jak ktos na nieswiadomce otrzyma mojego XD.

Chciałbym się do czegoś dojebac ale z wielkim bólem muszę sie chyba powstrzymać i  nie moge starych czasów porównywać do tych.

Wracając do tematu sklepu. 
Wysyłka + wygląd golebia moze byc 8.5/10. 
Co do jakości jest towar aktywny gołębie bez tolerki chwala .


RE: Escobar.store - Temat Główny - enefzeciak - 23.09.2022

U mnie również kolejna rakieta na pokładzie i kolejny raz jestem zadowolony, kontakt wzorowy jak zawsze  Smile


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szatan69 - 23.09.2022

Dodam ze jak jesteś kumaty i myślący i wiesz ocb juz w tych gierkach  to kontakt jest minimalny a gołąb ekspresowy.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Chochlik - 24.09.2022

Testujcie te kanna, bo jestem ciekaw jaką jakość zapewnił esco w tych trudnych czasach 🐖🐖


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 24.09.2022

Ja taki mialem kolor,  od designer, flight i orange i jeszcze jakieś sklepy i były taki kolor jak ma escobar, zawsze można sprawdzić może to coś innego, aczkolwiek ja tego sie nie podejmuje bo za dużo jwh-210 kupiłem i okazaly się niczym. Czekam na kogos opinie konkretnego z foto bo opinie bez foto i w ogóle taki od niechcenia nie biore pod uwagęPodobno kultowa

Chochlik czytaj posty innych,  a nie pytasz się typa co nic nigdy nie kupił ani nie zamowi drapie sample i nawet opini nie umie  napisać heh Podobno kultowa pozdro


RE: Escobar.store - Temat Główny - XTravva - 24.09.2022

Co polecacie 3cmc czy cherry?