Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 14.10.2022

Wszystkie alfy są dobre od escobara.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Attenborough - 14.10.2022

Tak, mam obie na warsztacie. Apvp mocniejsza, na pewno bardziej trzeba z dawkowaniem uważać. Zapytać można, czy można liczyć na powrót.


RE: Escobar.store - Temat Główny - UltraKsiężyc - 14.10.2022

Attenborough bierz śmiało lepszej alfy niż od  esco nie znajdziesz wiem co pisze pvp aphip każda ma moc
przyznam raz miałem okazje wrzucić na testy alfe od innego V i był to totalny szajs jeżeli mam porównać sort od Escobara


RE: Escobar.store - Temat Główny - Yalasek - 15.10.2022

Jest to prawdą, także mialem niedawno alfę z sampli od jednego v, gdzie 2 g w kilka h zjadłem natomiast na 3g alfy od Esco leciałem no 3 noce jak w mordę szczelil a jeżeli chodzi o moc to faktycznie jest tu 5/5 pozdr.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 15.10.2022

Tu zdjecie alfeczki apihp

[Obrazek: 20221008-084804.jpg]


RE: Escobar.store - Temat Główny - ProducentRC - 15.10.2022

Ktoś wie może kiedy pvp wróci? Ta alfa apiph też jest WYŚMIENITA!!! Ale ziomke zakochał się w działaniu pvp i pytam w jego imieniu bo ma dylemat czy wziąć trochę apiph w oczekiwaniu na powrót pvp czy może na dniach wróci na magazyn pvp? Ludzi z informacjami od Escobara proszę o odpowiedź, napisał bym maila i zapytał ale nie chce robić niepotrzebnie zamieszania ale może ktoś już wie coś na ten temat. Z fartem i udanego weekendu wszystkim i uważajcie na dawki bo sort Escobara oceniam ja i kilka osób na mocne 10/10.
Dostawa wzorowa, czas dostawy bardzo szybki, BHP 10/10. Ogólnie nie można powiedzieć złego słowa, zachęcam do zakupów bo zawsze da się dogadać i jest się pewnym że przyjdzie produkt wysokiej jakości taki jaki zamawialiśmy.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szatan69 - 15.10.2022

Sklep działa normalnie. 
Paki dolatuja i nie ważne czy konkursowe czy za hajs.
Zmieniaja często  rase i wyglad gołębi.
Kontakt git.

Pod wzgledem działania gołebi daje 9/10 ocene. Bo jak na te czasy jest git.

Wracając pamiecia do starych czasow nie pamiętam żeby ktos zmienial rase gołębia tak często.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szyderca - 15.10.2022

ProducentRC pewnie jak bedzie mialo sie pojawić apvp to Escobar da info na głównym jak zawszeSmile


RE: Escobar.store - Temat Główny - SztywnyMisza - 15.10.2022

(15.10.2022, 09:08)Szyderca napisał(a): Tu zdjecie alfeczki apihp

[Obrazek: 20221008-084804.jpg]
Alfa wygląda pięknie towar chyba jest cały czas ten sam sugerując sie wyglądem czyli kosa w chuj polecam kazdemu Big Grin


RE: Escobar.store - Temat Główny - Yalasek - 16.10.2022

ta sama alfa zółta to jest na stówkę, zajebiaszcza jest 

ja to nie wiem jak to tak klepie hard to po tej PVP to będę salta w bok napingalać i wyrywac tynk ze scian hihi