Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
Escobar.store - Temat G艂贸wny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Dzia艂y partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dzia艂: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- W膮tek: Escobar.store - Temat G艂贸wny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Beeniepatu - 11.12.2022

A ktos mial kiedys co do tego watpliwosci? 馃


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - bedoidoce - 11.12.2022

Nie wiem na pewno nie ja . Uzna艂em ze taki gest 聽 esco聽zas艂uguje na opisanie w艂a艣nie w rym w膮tku i tak tez zrobi艂em . Pozdrawiam


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Shavet - 11.12.2022

Cool聽Siemacie ludzie. Jak z zapachem tr贸jek od Pablo r贸偶ni膮 si臋 聽na przyk艂ad Guzman a Pablo w zapachu? A wygl膮d tez jestem ciekaw opini. Pozdrawiam towarzycho

(11.12.2022, 11:45)bedoidoce napisa艂(a): moja paka w jakis sposob si臋 "zgubi艂a "
V od razu wyszed艂 z propozycj膮 wyslania drugiej za co nalezy si臋 dozgonny szacunek聽
dodam tylko ze to nie byla paka za 500 czy tysiac zlotych tylko duzo duzo wiecej
Jedyna taka marka , gdzie nie musz臋 stresowa膰 si臋 o lot go艂臋bia bo wiem 偶e zawsze u mnie wyl膮duje
Escobar kolejny raz pokazuje mi 偶e warto mu zaufa膰
oby tak dalej聽 Exclamation

No je艣li taka sytuacja mia艂a miejsce ewidentnie nale偶y sie belka na ramieniu dla Pablo


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Beeniepatu - 11.12.2022

Shavet聽聽Pablo potrafi byc zapachowy - ten zolty sort. Bialy tez lekko pachnie - w yen specyficzny sposob. Oprocz tego byl lekko wilgotny.聽Guzman jest bezzapachowy - to czysty, suchy temat. Klasyczna, prawilna trojka.聽
Pablo nie jest az tak czysty - ale to wciaz jest bardzo fajny temat. Tylko profil ma nieczysto trojkowy.


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - maciej112 - 11.12.2022

Cze艣膰, je偶eli temat by艂 poruszany to sorry szuka艂em po postach Esco i nic nie znalaz艂em.聽
Jak wygl膮da sprawa ze 艣wi臋tami? Do kiedy s膮 realizowane zam贸wienia? Planowana jest jaka艣 przerwa 艣wi膮teczno/noworoczna?聽
My艣l臋 偶e takie info si臋 przyda聽 Smile


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Beeniepatu - 11.12.2022

maciej112聽jeszcze nie bylo tematu. Dzieki Twojemu postowi, na pewno teraz nie umknie nikomu i bedzie elegancko wyjasniony 馃憤 Wazne sprawy to sa - jakby nie bylo.


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - bedoidoce - 11.12.2022

mi vendor pisal ze nie robi膮 sobie przerwy 艣wi膮tecznej , pracuj膮 normalnie w dni robocze - w dni 艣wi膮teczne 艣wi臋tuj膮
je艣li co艣 si臋 zmieni艂o pewnie mnie poprawi聽
doda艂 te偶 ,偶e zawsze przed 艣wi臋tami maj膮 m艂yn z paczkami i wszystko b臋dzie odbywa膰 si臋 nieco wolniej ni偶 zwykle聽
najlepiej zrobic ju偶 zapas 偶eby p贸藕niej nie odbiera膰 paki dopiero po 艣wi臋tach
Pozdro


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Beeniepatu - 11.12.2022

bedoidoce聽dzieki za cenne info


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Shavet - 11.12.2022

(11.12.2022, 14:36)beeniepatu napisa艂(a): Shavet聽聽Pablo potrafi byc zapachowy - ten zolty sort. Bialy tez lekko pachnie - w yen specyficzny sposob. Oprocz tego byl lekko wilgotny.聽Guzman jest bezzapachowy - to czysty, suchy temat. Klasyczna, prawilna trojka.聽
Pablo nie jest az tak czysty - ale to wciaz jest bardzo fajny temat. Tylko profil ma nieczysto trojkowy.

Dzi臋kuj臋 bardzo beenie,聽wiec startuje Pablo na pr贸b臋. Czyli Pablo jest z艂otawy tak? Czy lepiej聽聽pyta膰 V?聽
?


RE: Escobar.store - Temat G艂贸wny - Beeniepatu - 11.12.2022

Shavet聽ostatnio batch byl bialy. Patrz na to co wrzuci jutro esco - bedzie zaznaczone jaki to batch