Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Bam - 23.12.2022

Ostatnio dostalem hexen od pabla ... pierwsza klasa nie to co pisza inni uzytkownicy.... jest naprawde petarda takze polecam Smile)


RE: Escobar.store - Temat Główny - ProducentRC - 24.12.2022

Ostatnio zamiast mdphp przyszlo 3cmc, następnym razem się zgadzało jednak nadał bez podpisu substancji


RE: Escobar.store - Temat Główny - furiat - 24.12.2022

napisz do niego przy nastepnym zamowieniu to ci pewnie dorzuci


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 24.12.2022

Shavet 
Wiesz co Ci powiem?
Dupek z Ciebie😉
Takie rzeczy, to się załatwia u Pabla na mailu, a nie kurwa publicznie.
Z powodu zapierdolu świątecznego doszło na magazynie do pomyłki, a Ty zamiast pisać o tym do prezesa zachowując przy tym klasę i godność prawdziwego ćpuna, zachowałeś się jak gówniaż żaląc się na "miał" w zawartości🤦‍♂️ 
Ja czasami nie wierzę w to co widzę i me serce zalewa smuteczek.
Pragnę przypomnieć o punkcie 18 i 19 regulaminu zawartego na stronie sklepu Exclamation
Jeśli nie napisałeś od razu do pabla, to powinieneś rózgę dostać, bo teraz to już wszystko zależy tylko i wyłącznie od dobrego serca naszego dobrodzieja. Taka prawda.
Nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi.

Poza tym  życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia,  smakołyków pod choinką, wora kasy abyście mieli co wydawać na pyszności u Escobar 😎, suto zastawionego stołu wigilijnego, dobrej pogody by wybrać się na spacer po tej wyżerce oraz wspaniałych i szczerych przyjaciół którzy mówią co ich boli zamiast pisać fałszywe donosy (wybaczam)❤️
Wszyscy tu tworzymy wspaniałą społeczność i nie spierdolmy tego sami, bo jeśli los rzuca nam pod nogi kłody, to tylko po to abyśmy zbudowali z nich most nad przepaścią zła i pogardy❤️
Uwielbiam Was wszystkich. Kocór 🤗
I jeszcze jedno.
JEBAĆ BIEDĘ😎🎄🎄


RE: Escobar.store - Temat Główny - Shavet - 24.12.2022

Panie Kocie Kreskowy napisałem jak wygląda sprawa czarno na białym, nie napisałem nic złego a tym bardziej bron boże coś nie zgodnego z realiami. Po to jest forum na które się wbiłem by rozmawiać. Nie jestem pomiotem Sergiusza żeby isc na drugie forum i tam udawac przyjaciela i kręcić aferę koperkowa, nie jestem zwolennikiem pucowania  się V generalnie ma byc szacun w obie strony , na pytanie czy ktoś by byl zadowolony na moim miejscu trzeba odpowiedzieć sobie samemu, ja zostawiłem to bez komentarza. Pozdrawiam wesołych świąt życzę zarówno forumowiczą jak i V.


RE: Escobar.store - Temat Główny - fanfik - 24.12.2022

O co chodzi że nie mogę napisać do escobara? Zupełnie jakby był nieaktywny email? A chcę mieć miłego sylwestra. Sami rozumiecie...


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szatan69 - 24.12.2022

Nie wiem u mnie wiadomość poszła wczesniej normalnie do niego  xD


RE: Escobar.store - Temat Główny - Kajabuza - 24.12.2022

(24.12.2022, 14:59)Shavet napisał(a):
Panie Kocie Kreskowy napisałem jak wygląda sprawa czarno na białym, nie napisałem nic złego a tym bardziej bron boże coś nie zgodnego z realiami. Po to jest forum na które się wbiłem by rozmawiać. Nie jestem pomiotem Sergiusza żeby isc na drugie forum i tam udawac przyjaciela i kręcić aferę koperkowa, nie jestem zwolennikiem pucowania  się V generalnie ma byc szacun w obie strony , na pytanie czy ktoś by byl zadowolony na moim miejscu trzeba odpowiedzieć sobie samemu, ja zostawiłem to bez komentarza. Pozdrawiam wesołych świąt życzę zarówno forumowiczą jak i V.
Siemasz.😁 No jasne - niby tak jak piszesz - opisałeś tylko zainstniały fakt. Jednak mi w tej całej sytuacji wyobraziła się taka akcja, że ja miałbym np. sieć restauracji "KAJA", w którą wkładam całe swoje serce i akurat jeden z kelnerów, w jednej z kilkuset restauracji na świecie miał gorszy dzień, bo tak bywa u nas Ludzi czasami, a ja bym musiał czytać publicznych, bądź co bądź ujmujących mojemu zaangażowaniu w sieć skarg, odnośnie mojej sieci, a nie osobistego zażalenia odnośnie obsługi w danej restauracji, żebym mógł dla przyszłych klientów na zapleczu zadbać o komfort posiłkowania.😀
I dochodzimy do tego, że mi jest niezręcznie przed tyloma zaufanymi klientami restauracji i przyszłymi klientami jak i jest mi odebrana szansa upomnienia danego kelnera na przyszłość zanim publicznie jest pisane o całej kuchni - ogólnie. Takie savoir-vivre wspólnych interesów moim zdaniem które tak czy siak warto zachować.😀 Jesteśmy dżentelmenami prawda?😎



RE: Escobar.store - Temat Główny - Gekon - 24.12.2022

Boże ludzie każdy ma prawo napisać opinie, ta negatywna również. Kolega napisał, że pierwszy zakup, że wszystko git tylko pomyłka z ilością, a Pan kot_kreskowy nazywa go dupkiem.
Przypominam to jego pierwszy zakup i zapewne nie zasysa darmowego towaru co tydzień, więc ta bijąca w oczy wazelina jest według mnie niepotrzebna. To Ty i inni samplarze znaja '"dobroczynnosc prezesa", ale są też tacy, którzy dopiero poznają vendora i mają prawo by opisać swoje doswiadczenia.
Nie krytykuje tym samym osob, które przyjmują nagrody oraz samego vendora, który jest słowny i osobiście nigdy nie miałem z nim problemu. Krytykuje tylko osoby, które same chcą na siebie nałożyć tu cenzurę. Co do punktu w regulaminie to masz rację, ale chyba nadrzędną regułą jest ta, która widnieje na stronie głównej forum, mianowicie 
"Dopuszczamy krytykę sklepów po weryfikacji zakupu od danego sklepu na żądanie sklepu, nie usuwamy postów jeśli zakup jest potwierdzony"


RE: Escobar.store - Temat Główny - Shavet - 24.12.2022

Gekon wariacie dokładnie tak jak mówisz. Zdziwiłeś mnie swoją elokwencją tak jak mówisz po to jest forum. To że moja pierwsza przygoda
Tutaj wyglądała średnio to mam szczera nadzieję ze kolejna wyglądać bedzie lepiej. Nic zlego nie napisałem natomiast samplozercy najczęściej maja najwięcej do powiedzenia. Życzę każdemu dolatujacych rakiet z nadwagą, pozdro Szerszenie Smile