Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 24.12.2022

(24.12.2022, 16:06)fanfik napisał(a): O co chodzi że nie mogę napisać do escobara? Zupełnie jakby był nieaktywny email? A chcę mieć miłego sylwestra. Sami rozumiecie...


Nie rozumiem w czym problem. Może to wina Twojej poczty.

Ja korzystam z gmaila od lat i nie mam nigdy problemów.
Gekon oraz Shavet 
Skoro już się pięknie zesraliście, to coś wam powiem.
Po pierwsze primo, 
Jedyna dupa, w której trzymam palec, to moja własna, bo lubię samogwałty a Wam chuj do tego!
Po drugie primo, 
Jestem z Escobar już tyle lat, że gdy On wysyła do mnie paki to maila wypisuje z pamięci, a ja jego politykę odnośnie kontaktu, paczek oraz reklamacji znam jak własną kieszeń, więc chyba mogę coś w tej kwesti powiedzieć.
Czy nie mogę??? Bo teraz to już sam nie wiem, czy się znam, czy jednak się nie znam.
Po trzecie primo,
Z tego co wynika z kontekstu, kolega Shavet zapytał kilka dni temu w tym wątku, czy może zamieścić krytyczną opinię bez dostania bana, po czym zamieścił tego ananaska w postaci średnio chujowej opinii skarżąc się na niedowagę oraz miał  prosząc jednocześnie o naprawienie błędu🤯, ale szansy takowej jednocześnie nie dając, co zresztą słusznie w swoim poście zauważył @"Kaja Buza" 
Jeśli prowadzisz obsługę setek klientów, nie ma opcji aby gdzieś nie popełnić błędu, największe i najlepsze sklepy internetowe dopuszczeją się większych błędów i nikt jakoś nie robi z tego specjalnie gnoju, tylko bierze formularz reklamacyjny i pisze BEZPOŚREDNIO do sklepu, że nie pasuje to czy to.
Pamiętajmy też,że w okersie przedświątecznym panuje natężenie zakupowe i ryzyko pomyłki rośnie adekwatnie do wzrostu zamówień.

Czy kolega Shavet rozumie już gdzie popełnił bład?

Bo ja ze swojej strony gdybym otrzymał 20 gieta zajebistego tematu, nie robiłbym jakiegoś większego problemu z zaczekaniem nawet do nowego roku na wyrównanie  a znając escobara, nawet na coś extra za pomyłkę na magazynie.
Wtedy wstrzymuję się z opinią do czasu kontaktu ze sklepem oraz do momentu otrzymania wyrównania,  ale składam reklamację tak, jak to zrobić się powinno - po dżentelmeńsku, prawda panie @"Kaja Buza" ?
Wtedy obie strony są zadowolone, a tak narobiłeś tylko niepotrzebnego gnoju, wkurwiłeś kota, to i dostałeś delikatny pocisk.
I tak, w takiej sytuacji będę bronił sklepu, bo nie zasłużył na takie traktowanie i nie jest to żadne lizanie dupy tylko konkretna i rzetelna argumentacja.
A pomijając wszystko, to że dostałeś miał to nie jest jakaś ujma do chuja, to nadal jest ten sam PEŁNOWARTOŚCIOWY temat w drobnym krysztale, więc nie przesadzaj.

Tyle ode mnie. I tak jestem samplożercą i dobrze mi z tym wy kurwa jebaki niedzielne😎
Wesołych świąt mordeczki🎄


RE: Escobar.store - Temat Główny - Shavet - 24.12.2022

Kolego każdy ma prawo do swojego zdania, i opini Smile
Tak jak mówiłem sam swoim komentarzem wywołałeś gówno burze
Wiec jeśli masz za robienie afery koperkowej profity to Twoja sprawa
Ja natomiast stanelem z Boku i nie oceniłem nikogo pochopnie zatem po huj się  gotujesz i siejesz ferment na forum które wydaje sie bardzo w porządku. Nic nie chlapnąłem na temat Pablita nie pochlebnego więc
Ogarnij się nie bądź kasztan


RE: Escobar.store - Temat Główny - fanfik - 24.12.2022

pablo@escobar.sklep/niedziala


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 24.12.2022

fanfik strona działa normalnie.
Zamówienia realizowane są drogą mailową. Tam nic do koszyka nie dodasz, jeśli o to Ci chodzi.

Shavet 
Nie odwracaj kota ogonem. (hehe)
Skoro nie zrozumiałeś, to znaczy, że nie ma sensu prowadzić z Tobą dalszego dialogu.
Potrafisz się tylko pultać i nic do Ciebie nie dociera.
Żegnam.


RE: Escobar.store - Temat Główny - tome3eqkks - 25.12.2022

Wszystko działa bez zarzutów, wystarczy stosować się do regulaminu sklepu ( zasad pobierania)


RE: Escobar.store - Temat Główny - Szatan69 - 25.12.2022

Napisz z innej skrzynki  email albo czekaj spokojnie na odpowiedź sa święta.


RE: Escobar.store - Temat Główny - mati54 - 26.12.2022

Jak z dostepnoscia trojek i wisienki po swietach ?


RE: Escobar.store - Temat Główny - sebekx9 - 26.12.2022

mati54 
Escobar pisale ze na czas świąt przerwa, jutro wracają do pracy to pewnie napiszą z rana co dostępne Smile


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 27.12.2022

Witam
dostepnosć :

3cmc Guzman    jest ( biały kryształ )
3 PABLO             jest ( biały kryształ )
analog hexen     jest
cherry                jest 
mdphp               jest

synt coco     brak
6apb            brak
4cmc           brak                   
apvp            brak             
3 Bandit      brak
jwh              brak
apihp          brak

@Shavet
takie sprawy to zalatwia sie w emailu. Dogadalismy sie ze bedziesz mial doslane a ty tu sie żalisz na sklep ?


RE: Escobar.store - Temat Główny - fiodor - 27.12.2022

Tak jak można było się spodziewać alfy brak, zero, null. Smuteczek ogarnia, ale jest i plus, sylwester nie będzie trwał przez tydzień  Cool