Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ceny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Ceny (/showthread.php?tid=110)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Ceny - Esek od Kresek - 28.11.2022

O ja Cie, ceny z kosmosu, prawie tyle co za koks Cool


RE: Ceny - Szyderca - 28.11.2022

Ja gonie alfe 1g za 300 heh xd


RE: Ceny - Beeniepatu - 28.11.2022

tome3eqkks bez roznicy. Koks za 300 to dokladnie to samo co 'jakis tam krysztal'.


RE: Ceny - Lady Giwera - 28.11.2022

Szyderca jeszcze nie jadłam alfy, ale wiem że nie cena się liczy tylko jakość obsługi i OCZYWIŚCIE MATERIAŁU. Odbierasz telefon lub oddzwaniasz +, dowieziesz za dodatkowa oplata +, pogadasz, pożartujesz+, nie pierdzielisz, ze najlepszy towar w mieście +, zjesz z klientem to co mu dajesz ++, Twój język nie lata jak szmata +++. 
Mam znajomego, który płaci 300zl za 1,2 kryształu (lokalnego) bo sie cieszy jak ma na górkę . Płaci z uśmiechem na ustach oczywiscie (nasz lokalny "dobry" jest do czasu kiedy nie zjesz od Escobara, później zmienia się spojrzenie na świat i kiedy musisz stołować się lokalnie plujesz sobie w brodę). 
Max jaki zapłaciłam lokalnie to 100 za kamyk, do 5 jest po 100 ostatnio, sie chlopaki nauczyli (szacun). Jak ja uwielbiam rosnące ceny, ekonomia jara mnie.


RE: Ceny - kot_kreskowy - 28.11.2022

Dziś w pracy zupełnym przypadkiem nawiązałem pewien kontakt. Chłop się w sumie sam nawinął, chwila rozmowy i cyk, to dawaj do kantorka.
Wyciąga kilka zawiniątek, w jednym z nich przeźroczysty jak szkło kryształek, więc pytam cóż to.
Mówi, że zajebisty mefedron.  Gdy usłyszałem, że cena 50zł za gieta, to już wiedziałem doskonale cóż to za "mefedron"😎
Zrobił lagę, zajebałem to była godzina 14.00
Euforia znikoma, ale taki delikatny chillowy speedek utrzymywał się do 19.00 
Ewidentnie była to jakaś trójka(3cmc) , ale żeby tak długo trzymała, to pierwszy raz coś takiego miałem. Nie powiem, całkiem to przyjemne było i jak na lagę tak na oko 100-120mg to zrobiła na mnie całkiem pozytywne wrażenie.
Nie było tego pierdolnięcia jak przy pablowych trójkach, ale taka przyjemna, wyważona i jednostajna chillowa faza😀, do tego zero chcicy seksualnej, można się skupić normalnie na robocie, a i samą pracę wykonywało się jakby przyjemniej. Źrenice spore, ale nie jakoś bardzo przypałowe.
Jak na cenę 50zł/gram, to nawet  spoko opcja, pomimo, że koło mefedronu to nawet nie leżało.


RE: Ceny - C84S - 28.11.2022

kot_kreskowy Niezła historyjka - swój swojego wszędzie znajdzie  Cool


RE: Ceny - Lady Giwera - 28.11.2022

kot_kreskowy hahah za 50 zl słuszna wdzięczność. U nas pewien "cwaniaczek z nienacka" tyle wolał za kofeinę bezwodną. 
Nagana wzrokowa za taką sprzedaż, ale jak w pracy po taniości dobre proponują to ino doceniać. Smile
Do mnie kiedyś na konferencji dwudniowej podbił mega pozytyw ziomek podczas wieczornej integracji z pytaniem czy mam bletki bo przytargal bucha a na odludziu przy ośrodku nie ma gdzie kupić. C84S tak jak mówisz, swój swego pozna... Smile


RE: Ceny - kot_kreskowy - 28.11.2022

Wręcz wyniucha, bym powiedział😎


RE: Ceny - Beeniepatu - 28.11.2022

kot_kreskowy  ciekawa sprawa. Przy Twojej tolerce, jedzeniu na przemian trojek i czworek, dawka, ktora opisales i czas dzialania, wskazuja, ze raczej nie mogla to byc trojka. 5h to za dlugo jak na 3cmc. Jeszcze wnioskuje z Twojego opisu, ze parcia na dorzutki nie bylo, nie?


RE: Ceny - Lady Giwera - 28.11.2022

kot_kreskowy hahha jak nos działa dobrze, to dobrze Smile