Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ceny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Ceny (/showthread.php?tid=110)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Ceny - Kajabuza - 06.09.2022

Maniek napisałeś: “Feta po 5 dyszek? Ja pierdolę Podobno kultowa Bandyci i złodzieje“

Powiem Tobie szczerze, że za dobrą jak przed laty, gdzie połowę grama na dwóch wystarczyło by było bardzo dobrze i czesało całą noc bez poprawek dałbym nawet 55pln 😋

U mnie jeden puszczał mi 5g za 90pln, ale to była jakaś kpina i mimo, że małolaci zadowoleni, bo pewnie wiesz gangsterski sznyt bo narkotyki biorą i coś tam im fazy dają to za 5 PLN bym nie kupił 5g tego, nawet wiedząc, że mogę zarobić na tym, bo było by mi wstyd taki szit wciskać, nawet przypadkowym osobom.

Może nie znam źródeł, może póki są chętni na syf chyba już przy produkcji bełtany z jakimiś śmieciami sprasowany w kość i git, to nic się nie zmieni. Szkoda... 

Co do cenników.
1g kryształ 50pln itp 
Ok ale czy każdy khyształ ma konkretne info czym jest? 
Czy to na zasadzie jest cisnienie chuj w to co to, jest kryszytal to więcej wiedzieć nie trzeba? Podobno kultowa

Co ciekawe Polska ma najlepszą fete XD
A będąc w DE za 35-50 erło za 5 miałem okazję pierwszy raz od wielu lat poczuć prawdziwą, nie zatrutą syfem perfekcyjną i właściwą fazę jaką daje Amfetamina. 😐. (przez słabą zresztą jakość fety wybrałem RC) 🙂
(kto nie miał styczności z fetką która latała około 2010 nic nie wie raczej, albo ma źródło z PRAWDZIWĄ honorową Fetunią. To priv proszę, dogadamy się 😋) 

Zresztą fajnie macie Ci którzy mają źródła kryształu, bo u mnie to ta chujowizna jest AMFETAMINĄ czyli prawilnym narkotykiem, a dopalacze są złe. A podejrzewam każdy kto by spróbowal raz dobrego rc stima zniechęcił się do futra, mam nawet Ziomka takiego. ❤️



RE: Ceny - Beeniepatu - 06.09.2022

Signum temporis. Musze tylko dla porzadku sprostowac @kaja, ze rok 2010 nie jest zadnym benchmarkiem dla prawilnej fety. Prawdziwa feta to ta z lat 90tych i poczatkow 2000. Wtedy feta to byl temat, ktory wystarczylo by zanuzyc w nim czubek palca, i czlowiek dobrze sie bawil lub uczyl cala noc. Bez koniecznosci poprawek zadnych. Polowa grama na dwoch, tak jakby nie liczyc jest 250mg. To nie jest dawkowanie zadnego, prawilnego stima. A juz na pewno nie prawilnej amfetaminy.  Wiec musze Cie zmartwic, ale tez nie probowales prawilnej fety. 
A co do samych cen to nie rozumiem zdziwienia - tak dziala prawo popytu i podazy. Skoro jest ktos kto tyle placi to dlaczego cena ma byc nizsza? Widocznie jest wystarczajacy popyt by taka cene trzymac - widocznie jakosc jest dla kupujacych wystraczajaca


RE: Ceny - Kajabuza - 06.09.2022

Beeniepatu 
 dzięki za doinformowanie 😄
Rozumiem, że wcześniej była jeszcze lepsza, tzn moim zdaniem czystsza, mój dilo otwarcie mi mówił, że miesza z glukozą, a ludzie z wiosek kupowali to i jeszcze zarabiali na tym u siebie. A zdrowa konkurencja Mu potrafiła zapukać do drzwi i zmusić groźbami do przestania handlu, bo na tamte czasy była tak dobra, że całe miasto zaczęło się stołować. Ale miał sympatycznych przyjaciół, dzięki którym zazwyczaj w ciągu kilku dni oprawcy przychodzili, podawali sobie rękę na zgodę i po sprawie Podobno kultowa
(taka ciekawostka) 

Ok. Tak czy siak takiej fety dziś chyba nie ma, ponoć ciężko o jakiś tam prekursor czy coś takiego. To co jest teraz wywołuje tylko wkurwienie i pójście spać 😐



RE: Ceny - Beeniepatu - 06.09.2022

@kaja akurat wkurwienie i pojscie spac najpewniej sa objawami tzw "odwrotnej tolerancji" na stimy


RE: Ceny - Kajabuza - 06.09.2022

Beeniepatu nie wiem co to nawet jest, ale wątpię, żeby to przez to występowały nieprzyjemne skutki zażycia. 

Tak jak pisałem w DE waliłem taką fetkę, że dawała takie same efekty ja ta którą pamiętam z początków. Także moim zdaniem bełtane te ścierwo jest byle syfem czy psychotropami i póki jest popyt, jest podaż, bo małolaci czują się lepiej po tym więc biorą, 



RE: Ceny - Beeniepatu - 06.09.2022

Co do drugiei czesci zgoda. Niestety przez brak rzetelnej edukacji nt. dragow, narzucania dzieciakom mody na zabawe tylko po czyms, sebixy zbijaja fortune kosztem uzytkownika.
Jak cpanie jest twoim hobby, to nie kupujesz od randomowych dilerow


RE: Ceny - Kajabuza - 06.09.2022

Ale to nie byli randomowi dilerzy, brali duże ilości i sami to walili też, z tego samego wora. 

MOŻE SKOŃCZMY TEMAT BO NIE O TYM TEMAT 😄

Za to co teraz lata i jest AŁFETAŁIŁOM uczciwa cena to za FREE plus przeprosiny, że taka chujnia. 
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣



RE: Ceny - Beeniepatu - 06.09.2022

Prawdziwy diler nie wali tego czym handluje. Koniec offtopu


RE: Ceny - Kajabuza - 06.09.2022

Beeniepatu na pewno nie powinien, bo jak popłynie to zamiast zarabiać może już tylko pracować na swoje ćpanie a nawet stracić wszystko. Znam taki przypadek. 

Cóż, widać nie poznałem nigdy Prawdziwego dillera. 😋



RE: Ceny - Szatan69 - 08.09.2022

Prawdziwy diler wie czym handluje i testuje