Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sposób przyjęcia kryształu - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Sposób przyjęcia kryształu (/showthread.php?tid=1108)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Sposób przyjęcia kryształu - UlalaKrewetka - 17.12.2022

Wspomnialam o metodzie analnej na mini domówce. Chlopacy byli wstrząśnięci, jeden powiedzial ze gejowskie. Normalną lewatywę robią kobiety i mężczyźni więc co w tym gejowskiego?


RE: Sposób przyjęcia kryształu - Beeniepatu - 17.12.2022

Zupelny brak zrozumienia o co chodzi. Gejowskie jest wtedy, kiedy przyjemnosc czerpiemy ze stymulacji oka proroka. A tu mamy 'w dupie' takie bodzce fizyczne. Interesuja nas stymulacja chemiczna. A ta jest obojetna plciowo 😎


RE: Sposób przyjęcia kryształu - wwojtuss - 17.12.2022

zmien slowa na takie, ktorych nie znaja
jak powiesz per rectum to beda przyklaskiwac, a jak powiesz analna to beda smiechy chichy ze pedal xD


RE: Sposób przyjęcia kryształu - horsii - 17.12.2022

Czopki tez się aplikuje w dolną część pleców, czy więc przyjmowanie ich jest pedalskie? Podobno kultowa "Aaale no bo to lekarstwa są" - I podanie p.r. i takia aplikacja czopka sprowadza się do załadowania sobie chemii tam gdzie nie dociera słońce, żeby działała i wywołała pożądany efekt w organiźmie - a nie dla samego doznania zaaplikowania.


RE: Sposób przyjęcia kryształu - Beeniepatu - 18.12.2022

(17.12.2022, 19:40)wwojtuss napisał(a): zmien slowa na takie, ktorych nie znaja
jak powiesz per rectum to beda przyklaskiwac, a jak powiesz analna to beda smiechy chichy ze pedal xD

O to to. Choc moze byc, ze rozpoznaja lacine i powiedza, ze sie wymadrzasz... Pedale.

Co innego jak powiesz, robimy dzis 'boofing' lub 'pluging'. Wtedy od razu wiedza, ze masz co najmniej zdany TOEFL


RE: Sposób przyjęcia kryształu - Twilight Sparkle - 22.03.2023

Ja tam bardzo lubię różne rzeczy pr ale takiego suchego kryształu to bym się bała xDDD Roztwór robiłam żeby nie szczypało za bardzo.


RE: Sposób przyjęcia kryształu - sebekx9 - 23.03.2023

Najzdrowiej w bombkę, najwydajniej w żyłę


RE: Sposób przyjęcia kryształu - kot_kreskowy - 18.04.2023

Najzdrowiej bąbkę?
No nie wiem czy to aby najzdrowsze, zważając, że podany tak specyfik przetacza się przez prawie cały organizm.
Nie wiem na pewno, ale wydaje mi się, że najmniejszych szkód doświadczymy aplikując go nie na "początku" , a na "końcu" organizmu Podobno kultowa
Znaczy P.R.


RE: Sposób przyjęcia kryształu - ProducentRC - 18.04.2023

Ja zjadłem kilka kg cmc w bombkach i z dwa kg minimum fetki w bombkach i mam zdrowy żołądek, raka nie mam, wydolność płuc nadprzeciętnie dobrą tak pani lekarz mi powiedziała, badania krwiw wszystko dobrze także nie wiem czy bombki są tak złe... Ziomki o 4 lata młodsi mają już obie dziurki w nosie połączone przelotem z jednej dziury do drugiej więc mimo że zjadłem od.nich z 5-10 razy tyle co oni mam przynajmniej zdrowy nos i narządy w miarę bo jakiś czas temu robiłem sobię badania bo dołowało mnie to w jakim mogę być złym stanie po tylu kg zjedzonych w bombkach, a okazało się że ze zdrowiem wszystko dobrze, cieszyłem sie wtedy jak pojebany i postanowiłem ograniczyć RC w tamtym momencie jak jeszcze mam w miarę zdrowie


RE: Sposób przyjęcia kryształu - kot_kreskowy - 18.04.2023

Nie twierdzę, że bomby są złe.
Napisałem, że istnieje roa, które może powodować mniej szkód dla organizmu od bombardowania.

Też lubię bomby😁