Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
DMXE Powder - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: DMXE Powder (/showthread.php?tid=1114)



DMXE Powder - Maniek - 15.09.2022

W tym temacie piszecie opinie i recenzje na temat produktu DMXE Powder ze sklepu Designer-Chems.com


RE: DMXE Powder - shaqu245 - 16.09.2022

Pobrane. Aktualny sort.
Bardzooo ciekaw jestem tego produktu.
Jeszcze nie miałem okazji przetestować.
Wrzucę foto póki mam.
Po zapoznaniu się z tym tematem uzupełnie swoją opinie.
Patrząc na jakość dyso od tego dostawcy jestem pozytywnie nakręcony Smile
Za jakiś czas dam znać co i jak,nie wszystko na raz Podobno kultowa

[Obrazek: IMG-20220914-151451.jpg]


[Obrazek: IMG-20220914-151456.jpg]


RE: DMXE Powder - PUDZILLA - 22.09.2022

@"Pro8l3m" i jak tam amigo, już po testach? masz porownanie moze z mxe?


RE: DMXE Powder - shaqu245 - 22.09.2022

PUDZILLA  mxe niestety nie próbowałem. Ale czytałem sporo opini ludzi którzy mówili że są bardzo do siebie podobne. Sporo z nich mówiło że dla nich dmxe jest ciekawsze bardziej interesujące czy „żywe„.  Nie wiem jak to się ma w rzeczywistości.
Zrobiłem sobie na ten moment dwa podejścia. Uczuleniówka z 20 a dzień później jakieś 65mg.
Coś tam mogę powiedzieć ale nie będzie to jeszcze cały obraz tego jak to wygląda w pełni. Ale jakościowo jest w porządku Smile  Mocno aktywny,ładnie wchodzi na sniffa.
Tolerancja krzyżowa- 1,5 tygodnia podjadałem codziennie dck i 2fdck. Więc już jest wysoka i mam tego pewność.
Zapasy mam,za jakieś 2 może 2,5 tygodnia walne na czysto to będę wiedział więcej  i dam ci więcej szczegółów.
A co do samego dmxe to ja odczuwam to, porównując do dck,dxm,2fdck w ten sposób (s&s identyczne):
- odczuwalnie bardziej podbija mi nastrój na wejściu. Nazwał bym to może i nawet dyso euforia.Dodam tylko że działania 3/4 cmc osobiście nie mogę nazwać euforia w swoim rozumieniu.
Po  wejściu to znikło, przeistoczyła się w klarowną myśl i wewnętrzny spokój.
-narazie twierdze że powoduje mniejsze uczucie uniesienia i „mistycyzmu „. Chyba będziesz wiedział o co mi chodzi
- nie zmienił mi aż tak bardzo wrażenia odbioru otoczenia jak przytoczona konkurencja. Nie było tak odczuwalne to klatkowanie.
-o wiele wiele bardziej mnie znieczulił niż reszta to pewniak.
Do tego stopnia że leżąc nawet nie czułem ruchu klatki piersiowej przy głębokim oddechu było to dla mnie nowością.
Bo nawet po 160mg 2fdck nie odczułem chodźby ułamka tego co tutaj.
Przy innych dyso nawet w dużych dawkach jestem znieczulony,odcięty ale tutaj miałem coś nowego zupełnie innego.
Odczucie jakbym był ze skały,nieczuły ale jednocześnie nie miałem problemu żeby się poruszyć Smile
Kogoś kto nie ma doświadczenia w takich lotach na pewno by to przeraziło fest. Mnie to fascynowało.
Całkowicie nowe doświadczenie.
Nie wiem dlaczego ale ten sort troszkę ale to troszkę przypomina mi doznania po 3meopcp.
Jesli lubisz dyso to warto spróbować.
Jak tolerka spadnie to z pewnością będę miał trochę inne odczucia i wrażenia. Ale dam znać.
Ciekawi mnie mix  dyso+ tryptaminy.
Mieszał  ktoś tak?
Mi po głowie chodzi mix dmxe+ 5-MEO-MIPT Podobno kultowa


RE: DMXE Powder - PUDZILLA - 22.09.2022

@"Pro8l3m" jak następnym razem chcesz opisać efekty a brakuje Ci słów, wbij na psychonauta, zjedź na dół i jest tam dział subiektywne efekty, ja przy pisaniu trip raportów posługuje się tą pomoca, czytając również efekty, łatwiej sobie przypominam zeszłą faze. spoko opinia, ale czekam na Twoją powtórkę

a jedyny trip raport mixa dmxe + tryptami y znalazłem na erowidzie - https://erowid.org/experiences/exp.php?ID=114982

polecam stronke.


RE: DMXE Powder - shaqu245 - 22.09.2022

Bziękuje za wskazówkę Smile Bardzo mi pomoże. Lubie się dzielić konkretnymi informacjami.
Napewno się przyda , skorzystam Smile
I trafiasz w samo sedno kolego!
Raporty z przeżyć po dysocjantach sprawiają mi najwięcej problemów.
Dosłownie czasem brak mi słów ,by ładnie i zrozumiale innym osobom opisać te doświadczenia Smile
Ps. Sorry za offtop


RE: DMXE Powder - hidden - 29.11.2023

Designer-Chems 
na stronce macie blad poniewaz przy produkcie DMXE macie Substance: 5-Methoxy-N-methyl-N-isopropyltryptamine a to jest 5-MeO-MiPT.
w DMXE w rubryce Substance powinno byc 2-(ethylamino)-2-(3-methylphenyl)cyclohexan-1-one chyba.
pozdro


RE: DMXE Powder - horsii - 29.11.2023

hidden słuszne spostrzeżenie. Jest jeszcze pare takich błędów w opisach kilku innych produktów na sklepie. Ale wątpie żeby chłopaki poprawili, za dużo roboty mają... Ledwo  co statusy paczek są zmieniane Podobno kultowa