Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wingsofresearch@airmail.cc - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Wingsofresearch@airmail.cc (/showthread.php?tid=1116)

Strony: 1 2 3 4 5


Wingsofresearch@airmail.cc - Kajabuza - 16.09.2022

Cześć.
.
Ktoś z Was dostał e-maila od danego sklepu? 
Nie rozwijam wątku, bo sprawa w toku hehe, że tak to ujmę, mam już pewne domysły kto mógł sobie wymyślić owy sklepik i naciągać ludzi na hajsik. 
😎
Kilka pytań rodzi się w głowie przez fakt, że dostałem email na adres który używam praktycznie tu tylko na forum.
Nikogo nie oskarżam z góry, nie jest też kwota, ta utracona jakaś szczególnie duża, żebym się złościł. 😋💜



RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Maniek - 16.09.2022

Skoro sprawa w toku i nie chcesz rozwijać tematu, to po co zakładasz nowy wątek? W dodatku podając cały adres e-mail do tego kogoś? Trzeba było założyć wątek dopiero, gdy już będziesz na 100% pewny, że zostałeś wyjebany, a nie jak sprawa jest jeszcze w toku.


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Kajabuza - 16.09.2022

Maniek to jest tokiem sprawy. 
Zagwiazkuj proszę temat, chociaż skoro wałek to też po co?

To, że zostałem wyjebany to na 100% pewne. Domyślam się też kto maczał w tym paluchy, ale może inni użytkownicy się wypowiedzą. 
EDIT. No chyba, że V się po miesiącu prawie ocknie. Nada co opłacone, zobaczę to w swoich rękach to zwrócę honor skoro jedna uczciwy, ale problem z pamięcią do zamówień ma. 



RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Szyderca - 16.09.2022

Heh a pisałem Ci mordo ostatnio jak sponsorować lub rozdawać to tylko Szydercy. Chociaż będziesz wiedział że dobrze zostaną sporzytkowane.


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Kajabuza - 16.09.2022

Szyderca od sponsorowania są VENDORZY u nas na forum 😋 (jeśli nawiązujesz do tego wątku z nagrodami za aktywność, ja pakę czasami przekażę swoją jak np za Słoniowy Wierszyk Kotowi 😇 ale sam przytulam dużo) 

Tu jest kwestia tego
SKĄD TEN KTOŚ MIAŁ MOJEGO E-MAILA? 



RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Pazyfea - 16.09.2022

Myślałem ze to twoj sklep bo mi wyslales cennik XD


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Kajabuza - 16.09.2022

Pazyfea mistrz!!!!!!!!!!!
 🤣
Ty myślisz, że nie mam co w życiu robić tylko trudzić się Vendorowaniem? Wysłałem, bo pytałeś czy alfy są. 



RE: Wingsofresearch@airmail.cc - PUDZILLA - 16.09.2022

jeden myslal, ze to sklep drugiego, drugi myslal, ze ma kontakty nawet w sasiedniej galaktyce, a ja trzeci mam z was beke, bo mailowym vendorom to sie na slowo nie wierzy i najpierw sie pyta o sample na słupa. 

foty sortow dostal ktos? z datą podpisaną na kartce? no cóż za debilizm się płaci hahahahhaha

kurtyna.


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Kajabuza - 16.09.2022

I wszycho potwierdzone. 



RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Szyderca - 16.09.2022

Podobno kultowa to w końcu kto cię oszukał czy nie oszukał? I podbijam pytanie to nie prosiłeś o zdjecie czy tam na test sample skoro nowy Vendor jeszcze mailowy.