Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wingsofresearch@airmail.cc - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Wingsofresearch@airmail.cc (/showthread.php?tid=1116)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - DwDPzN - 16.09.2022

Jak to? Rozumiem jakby jakaś świeżak w temacie został oszukany, ale Ty? :O


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - PUDZILLA - 16.09.2022

dziwisz się? bo ja absolutnie nie


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Szatan69 - 16.09.2022

XD nie wierze ze ktoś się nabiera na takie rzeczy


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Kajabuza - 16.09.2022

Szyderca jak dostałem email to pytałem kilku osób, rozesłałem e-maila itd. 
Zamówienie czekało, ale słysząc pochlebne opinie pewnego użytkownika, zdecydowałem się. 

Jak działa, wysyła i mówi to ktoś z forum na priv to zamawiasz. I to z topki użytkowników. Zaufany. 🙂


(16.09.2022, 18:05)DwDPzN napisał(a):
Jak to? Rozumiem jakby jakaś świeżak w temacie został oszukany, ale Ty? :O
Mistrzu. Pewien użytkownik, któremu ufałem, bo ogólnie to wyższe sfery Forum. 😋 Czy też znana wszystkim osoba. 😋
Czy też po prostu prawdomówny Skurczybyk. 😋
Który nie został wyjebany, a ja zostałem.
Do czego zmierzam. Zanim zam. miałem potwierdzenie, że od L do E do G do I wprost do T.
Rzegnaj pieniondzu... 😭 (
[Obrazek: dollar.jpg]



RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Maniek - 17.09.2022

To może zamiast robić jakiś dziwny teatrzyk z dozą tajemniczości oświeć wszystkich i powiedz, który to użytkownik. Chociażby po to, żeby nie naciął innych łatwowiernych np. zakładając nowego innego maila...


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Kajabuza - 17.09.2022

Maniek nie będę mówił który to gagatek. 😋

Ten airmail to z tego co wyczytałem tylko iPhone.
NIE UFAJCIE OFERTOM E-MAIL,
jeśli oferują dużo próbek, za tak niewiele $$$, Próbki to darmowe jak już. 😋

JA OSOBIŚCIE UŻYWAM JEDEN ADRES e-mail do spraw związanych z danym 'miejscem'. 😄 Dzięki temu w razie potrzeby wiem wstępnie gdzie szukać tropu  Podobno kultowa

DRUGA A RACZEJ TRZECIA SPRAWA. 
Mój e-mail jest zawsze ukryty w profilu. Skąd dana osoba wiedziała jaki jest ów Adress Skrzynki Pocztowej E-mail. 



RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Maniek - 17.09.2022

Ok rozumiem. Innymi słowy masz użytkowników forum w czterech literach, skoro poniekąd kryjesz kogoś kto przyczynił się do wyjebki. No cóż, Twoja sprawa.


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Szyderca - 17.09.2022

@"Kaja" aha czyli musisz wiedzieć kto to taki tam cię na muke wcisnol,  ja też na dopek zostałem oszukany przez typa co tam jest 4 lata prawie i może to też ktoś podobny , lub ta sama osoba hehe nie wiem nie złapałem za rękęSad i szkoda bo bym kurwie palce połamał,  i później go samego bym po składał jak paczkę  zapałek heheh Podobno kultowa dlatego kupuj u vendor partnerskich i pierdol w czepek , a na inne specyfiki masz inne strony co legit sa

Ps. A jak już robisz takie diile to na drugi raz nawet jak papierz ci mowi ze dobre lepiej sprawdz samSmile a jak chcesz kupować z email to niech wyślą ci próbki lub pierw zamowienie a potem hajs proste jak nie to mowisz jebac cie ty kurwo i nie odpisujesz heheh ja tak robie pisza do mnie te chińczyki toomi Smith itp to krótko z kurwami nie pisz do mnie smieciu bo znam cie kurwo masz takie i.takie email.jebav cie do dupy cwelu ciąg się i tak wygląda rozmowa na email hehe


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Kajabuza - 17.09.2022

Maniek 
"MASZ UZYTKOWNIKÓW FORUM GDZIEŚ I TAK DALEJ." 
Przykro mi się zrobiło, ale spoko, a i łzy nie uronię żadnej. 😭
💜
Gdybym wiedział, że ten ktoś może szkodzić użytkownikom Forum to bym powiedział. Szczerze? 
To był przemyślany plan celowany we mnie (i mi podobnych może kto wie) 
BabyDoge, Krypto, oddawanie pak na konkurs i jakieś Żarty głupie odnośnie bogactwa no... Ktoś według mnie pomyślał, że się wożę sianem czy coś, kiedy ja
KURWA MAM SERIO DUŻO DŁUGÓW. 😅
A, że mam swoją wiarę której nikomu nie narzucam, nikogo to nie powinno też interesować, to dzielę się, dużo pomagam itd itp. (kurwa wyszło jak wychwalanie się xD Ale lepiej się dobrym chwalić niż, złym chcieć zaimponować czy coś) 

Także ktoś po prostu myślał, że ma trafiejkę bo mam DURZO SIANA XD i tak sobie naciągnął. 

Uważajcie na emaile. Tu nic Wam nie  grozi. Poza tym dlatego właśnie Mańku nie gwiazdkowałem nazwy, bo gdzie jest sens gwiazdkowania SCAMów? 🤔

Nie wnikam. Smile

(trochę pod wpływem jestem, ale to nic nie zmienia) 
Luzik... 
Pozdrawiam Cię oszuście. Hehe. 



RE: Wingsofresearch@airmail.cc - DwDPzN - 17.09.2022

(17.09.2022, 06:09)Kaja napisał(a):
Gdybym wiedział, że ten ktoś może szkodzić użytkownikom Forum to bym powiedział. Szczerze?  
To był przemyślany plan celowany we mnie (i mi podobnych może kto wie) 


Czyli nie wiesz, czy ta osoba będzie szkodzić forum. Jesli się zdarzyła taka sytuacja to najlepiej żeby każdy wiedział