Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wingsofresearch@airmail.cc - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Wingsofresearch@airmail.cc (/showthread.php?tid=1116)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Maniek - 17.09.2022

Skoro Ty porobiony zaznaczałeś (i to nie raz) chuj wie po co i dlaczego na swoim profilu "niedostępność" i potem pytałeś i prosiłeś, żeby Ci pomóc, bo masz dziwny avatar i nie wiesz czemu (wybranie opcji niedostępny to powodowało), to tym bardziej mogłeś mieć wcześniej włączoną opcję wysyłania wiadomości na maila i PW (bo jest taka opcja) lub mogłeś mieć widocznego maila i tego nie pamiętałeś.


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Kajabuza - 17.09.2022

Maniek jak jestem porobiony to każdy aktywny użytkownik forum o tym wie, więc postaraj się nie zarzucać mi na przyszłość nieprawdy jak ostatnio przy tym pytaniu o Avatar. EDIT: wybacz. Przy pierwszym razie z tym avatarem nie dostałem info żadnego co było powodem. 😄 Byłem zupełnie czysty ustawiając ten status. 
Będę wdzięczny. Dziękuję. 

Ok jeszcze dla pewności sprawdzę coś. 
💥



RE: Wingsofresearch@airmail.cc - PUDZILLA - 17.09.2022

[Obrazek: smiesznymurzyn.gif]


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Kajabuza - 17.09.2022



KTO NIGDY NIE MIAŁ DOCZYNIENIA ZE SCAMEM!!! 
NIECH PIERWSZY RZUCI... 🤔
SCAMIELINĄ!!! XD


Tylko co ja teraz do gara włożę? 
Najlepsze jest to, że wysłałem to do jednego z naszych Vendorów. Pisząc mniej więcej, że nie mam w tym interesu, tej wiadomości nigdy nie było a kieruję się tylko tym, Maniek ,że użytkownicy pytali gdzieś w jakimś wątku o analog 4MMC. A tam było kilka substancji które mogły zawojować rynek. Jak zwykle... (chwila, najpierw przystefanie coś od Szefa...
rozwikłanie było prostrze niż wysłanie esemesaSmile 
Prawda? 😋



RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Szyderca - 18.09.2022

Nie rozumiem heh Podobno kultowa
  Maniek racja mordo zgadza się,  też to mniej więcej miałem na myśli.


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - PUDZILLA - 18.09.2022

mnie jakoś nigdy nie wyjebali, owszem, zdarzyło się wtopić kase, u demoona wtopiłem, bo bylo zatrzymanie, u pasjonata bo była akcja i to były jedyne przypadki w których straciłem wysłane pieniądze

nigdy nikomu nie dałem się przecwelić... hatfu


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Szyderca - 18.09.2022

Ty pudzilla kontroluj bo teraz troche mi dojebales , bo ja też zostałem oszukany tylko ze przez kurwe z forum dopek.org jebana dziwke która była tam 3,5 roku i nie byl to zwykly newbie......


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Kajabuza - 18.09.2022

Gratulujemy
Koledze z Forum!
jeśli takowego nie ma to warto może założyć jakiś wątek typu "Na co uważać, żeby nie dać się przecwelić SCAMSZCZOTOM* byłby dobry. Tak wiem zaraz się znajdzie ktoś kto powie wystarczy nie być debilem czy coś tam,nie każdy jest na tyle doświadczony czy bystry ale to wciąż człowiek w dodatku od nas. 😎



RE: Wingsofresearch@airmail.cc - PUDZILLA - 18.09.2022

(18.09.2022, 18:47)Szyderca napisał(a): Ty pudzilla kontroluj bo teraz troche mi dojebales , bo ja też zostałem oszukany tylko ze przez kurwe z forum dopek.org jebana dziwke która była tam 3,5 roku i nie byl to zwykly newbie......

ty zostales wyjebany przez cwela ktory był tam 3.5 roku

a ile stoi forum dopal net? w tym jest różnica. zresztą co ty gadasz szydi, zaden łeb nie jesteś u ciebie wszystko wskazywało xa by pomóc, a ten debil wyslal kase jakiemus hujwiekomu i zostal wyjebany, inaczej jest na forum a inaczej jak dostajesz a zagranicy


RE: Wingsofresearch@airmail.cc - Szyderca - 18.09.2022

Kurwa ja jestem doświadczony itp ale nie sądziłem że ktoś co jest na forum 3,5 roku będzie chciał mnie oszukać,  co ja cały czas będąc na dopek nikogo nie oszukałem,  ani kurwa nie wjebalem na muke na chujowy towar.... jaras dobrze o tym wie bo mu pomogłem nie raz i jemu zaufal bym zawsze bo już sobie zaufaliśmy. I to jest jedyna osoba z dopek co szanuje. I tak wiem że kurwisko zginie za to smiecia tragiczna , tak że będzie cierpiał do końca życia.