Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze rekordowe dawki! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Wasze rekordowe dawki! (/showthread.php?tid=1119)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wasze rekordowe dawki! - Epsiakos - 20.07.2023

horsii W dalszym ciagu jest to 48h nawet jak ma ten silny uklad krazeniowy (po takich dawkach to juz na bank organizm jest rozkurwiony), nie wiem jak alfa i ssanie ale pamietam ze po Hexenie srednio co 1.5h mialem chec na dorzutke. Ciag jaki ten pan mial byl w chuj potezny i podejrzewam ze problemy z serduchem wkrotce mu sie pojawia, nie mowie o tachykardii ktora na bank wystepowala w trakcie cpania. Dobra koniec tego offtopa przepraszam
Nie wiem czy moja matematyka jest dobra ale to wychodzi 200mg co godzinę


RE: Wasze rekordowe dawki! - kot_kreskowy - 20.07.2023

horsii 
Jeśli on ma niezwykle silny układ krążeniowy, to ja w takim razie jestem cyborgiem.
Dawno temu od kolka taki zestaw w dwie doby:
10gr Włodka + 1gr Funky + 5 gr ABC (alfa big cristal)
Do tego jakieś sample co on wrzucał w paczki.

Dwie doby dochodziłem do siebiePodobno kultowa
Aha, i to był chyba ten jeden raz co po tym wszystkim ten etizolam musiałem wpierdolić bo miałem już ciepło XD


RE: Wasze rekordowe dawki! - Epsiakos - 20.07.2023

kot_kreskowy co to jest Funky ? A co do reszty, jesteś RoboCop jak nic. Bardzo mocny ten Włodek co go miałeś czy taki klasyczny ?


RE: Wasze rekordowe dawki! - Lifeisbrutal - 20.07.2023

Epsiakos zobacz w dziale słonia jak dla mnie zło wcielone w sensie mocne mi coś działaniem do alfy to przypominało


RE: Wasze rekordowe dawki! - kot_kreskowy - 20.07.2023

Lifeisbrutal Epsiakos 
To nie jest to funky XD
FUNKY (okulary) to był produkt firmowy Kolekcjonera. To była sól o składzie nieznanym do dziś prawdopodobnie.
Wyobraźcie sobie jak mocne to było, skoro było sprzedawane w opakowaniach 0,2gr 😎

A Włodek to był też produkt firmowy. Bardzo mocny stim.
W żadnym razie nie miałem na myśli amfetaminy. Fetę to Władek zjadał na śniadanie XD


RE: Wasze rekordowe dawki! - wwojtuss - 29.07.2023

dodaje do listy 6g 4cmc w 28h XD 
ukruszymlem sobie zeba id szczecosciku, warto bylo Podobno kultowa


RE: Wasze rekordowe dawki! - fiodor - 29.07.2023

wwojtuss zdarzało mi się kiedyś... Skoro tak wciągnęło to chyba dobra ta czwórka chociaż tolerks chyba też spora...


RE: Wasze rekordowe dawki! - wwojtuss - 29.07.2023

duzo tematu to i duzo zjadlem, tolerka typu 0.5g w bombce +0.15+0.15 sniff i nie zajebalo mi sie w widzeniu :/ szukalem tego efektu kolejntmi dorzutkami ale na prozno, nabawilem sie ZS xd


RE: Wasze rekordowe dawki! - fiodor - 30.07.2023

Hahah to się zabawił czwórka do granicy serotoniny


RE: Wasze rekordowe dawki! - Szaryno123 - 18.09.2023

2 g amfy w noc, 100mg diazepamu skończyło się przedawkowaniem. Poty, trzęsące ręce.