Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze rekordowe dawki! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Wasze rekordowe dawki! (/showthread.php?tid=1119)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wasze rekordowe dawki! - PUDZILLA - 18.09.2023

dopisuję sniff 250mg 3mepcpy, 250mg p.r dmxe


RE: Wasze rekordowe dawki! - hidden - 18.09.2023

hmm, 40-50mg etizolamu, o kurwa 2 tygodnie nie wiedzialem co sie ze mna dzieje Podobno kultowa


RE: Wasze rekordowe dawki! - Epsiakos - 18.09.2023

Dopisuje - 0.9 alfy Podobno kultowa


RE: Wasze rekordowe dawki! - Mef123 - 18.09.2023

Trzy klony bez tolerancji plus maczanka od smartszop'u z 20k18 byla miazga w huj spanko dwa dni malo co sie nie spierdolilem ze chodow xd Podobno kultowa


RE: Wasze rekordowe dawki! - Szaryno123 - 18.09.2023

Również dopisuję 2 dni tripu na clonozepamie następnego dnia na praktyki. Z tego co mi opowiadali to stałem pół godziny i się patrzyłem na pracownika mając wewnętrza beke. Praktyki u mechaników zawsze śmiesznie


RE: Wasze rekordowe dawki! - wwojtuss - 18.09.2023

a wy kurwa wiecie co to sa dawki? to nie jest watek o mixach substancji czy najdluzszej pizdzie, tylko ILE MG/G DANEJ SUBSTANCJI PRZYJELISCIE


RE: Wasze rekordowe dawki! - DissoEnjoyer - 18.09.2023

0,5 g 3-fea - serotoninowy rozpierdol z delirycznymi halunami, słabe serce przez jakiś czas potem oraz masakryczne urojenia i halucynacje słuchowe przez ok miesiąc po

sample benzo w prochu zjedzone na przestrzeni paru godzin, flunitrazepam, nitrazepam, fenazepam i coś tam jeszcze było - nic mi sie nie stało

dawki po 100 mg klonazolamu w 1 h bo urwał mi sie film - bardzo częste w mojej karierze

pewna spidująca sól na strzała praktycznie z efylonem + spalona maczana = zapaść serca, prawie zgon Podobno kultowa

Pewnych substancji przyjętych w pojebanych dawkach nie zaliczam do overdose -  3-ho-pcp w ilościach parokrotnie przekraczających ciężkie dawki to dla mnie rarytas i dobry pizding nie overdose Podobno kultowa Po wielokrotnie powtarzanych dawkach 3-ho-pcp, uczucie degradacji psychicznej, kompletna derealizacja, uczucie "że tak już zostanie", rozpierdol ego i wszystkiego

JESTEM ZAMROŻONYM ŻULEM I ŻULEM POZOSTANE ALE SNIFF 3-HO-PCP MUSI BYĆ


RE: Wasze rekordowe dawki! - hidden - 18.09.2023

tez ostatnio zjadlem w ciagu 2h 11pigul 2c-b podpisanych 24mg ale tutaj niektorzy neguja to ze mialy 24mg takze nie wiem Big Grin


RE: Wasze rekordowe dawki! - kodow - 19.09.2023

Rekordowej dawki benzo nie pamiętam xD ale przespane było 24h, pobudka klonik i następne 12h
Ale przypomniała mi się z tym śmieszne powiązanie: Oglądałem dextera i był tam wątek że jego siostra wpierdalała alpre, jebła autem, dexter przyszedł i ona mówi "Nie pamiętam ile wziełam i co się stało" - w chuj mnie to rozbawiło, bo sobie myśle, no tak właśnie to działa Big Grin


RE: Wasze rekordowe dawki! - swo002 - 30.09.2023

No i poszła czwórka 3cmc w parę godzin, wiele lepszych zawodników ale rzadko mi się zdarza tyle zjeść,ale że działało porządnie to i dorzuty były