Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze rekordowe dawki! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Wasze rekordowe dawki! (/showthread.php?tid=1119)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wasze rekordowe dawki! - monio - 07.04.2024

Dzięki za rade widzę że wiesz dobrze jakie cięzkie jazdy można mieć  wiem że lepiej by mi było bez alfy ale te pierdolniecie przy vapo jest zajebiste porównywalne z crackiem ale ten jest drogi staram się palić żadko


RE: Wasze rekordowe dawki! - Ferdzio Kiepski - 07.04.2024

Bardzo niepotrzebny yemat Tongue nie polecam się udzielać w tym wątku Podobno kultowa
To nie są kurwa wyścigi.. koleżanki i koledzy! Każdy ma inny staż inny organizm Tongue
A są tacy co będą chcieli to przebijać.. po co? ? nie ma sensu Tongue


RE: Wasze rekordowe dawki! - Paktowski - 07.04.2024

Ferdzio Kiepski podbijam. Wiadomo, że znajdą się osoby które będą chciały podbić "ego" i przebić dawkę 😂
Chociaż moim zdaniem, jeśli ktoś zna swój organizm i nie wie, czy wytrzyma, uznałbym to za "selekcję naturalną" 👍


RE: Wasze rekordowe dawki! - kot_kreskowy - 07.04.2024

(07.04.2024, 17:35)Ferdzio Kiepski napisał(a): Bardzo niepotrzebny yemat Tongue nie polecam się udzielać w tym wątku Podobno kultowa
To nie są kurwa wyścigi.. koleżanki i koledzy! Każdy ma inny staż inny organizm Tongue
A są tacy co będą chcieli to przebijać.. po co? ? nie ma sensu Tongue


Tego co kot kiedyś odjebał z alfą pihp to...

To tego nie przebije nikt.
A na pewno nikt żywy Podobno kultowa


RE: Wasze rekordowe dawki! - dzwudziesty - 07.04.2024

120mg mxe, 85mg homet i o ZGROZO! 1.96g alfy pihp na połyk z papierem bo by była pajda.

Oczywiście kompletnie z innych dni nie że taki miks poleciał, ale te dawki wysłały mnie po prostu w kosmos.


RE: Wasze rekordowe dawki! - S-N - 07.04.2024

dzwudziesty ja podejrzewam ze  jesteś w stanie 10 G w 24 h,


RE: Wasze rekordowe dawki! - kot_kreskowy - 07.04.2024

dzwudziesty 
Nieźle kurwa Podobno kultowa
Po dwójce pihp można spędzić pół nocy szukając gniazda ptasznika za pralką😎

S-N 
Można i 20g/dobę , tylko trzeba sobie zadać fundamentalne pytanie;
Po chuj?


RE: Wasze rekordowe dawki! - dzwudziesty - 07.04.2024

S-N heee? Zależy czego, dużo osób jest w stanie ale po co? W jakim celu? Więcej nie znaczy lepiej, generuje to przeważnie 3/4 więcej ubokow.


RE: Wasze rekordowe dawki! - Lifeisbrutal - 08.04.2024

S-N  Hahahhaa tym mnie rozjebałeś śmieje się w głos a jest 4:52 wszyscy śpią. " Ty to podejrzewam jesteś w stanie 10g zjeść" hahahah. NO NIE MOGĘ XDD

10g to ja w niecałą dobę zjem i to żadne rekordowe dawki nie są tak jak pisał kot_kreskowy przy dobrych wiatrach chlorów to i 20g się jadło w noc
 Oczywiście proszę nie jeść tyle bo po co rozpierdalać sobie tolerke jak nie macie takiej potrzeby!


RE: Wasze rekordowe dawki! - hidden - 09.04.2024

120mxe i 85hometa to jeszcze nie jest taki dramat, ale 2g alfy to kurwa az sie trzese na sama mysl Podobno kultowa