Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze rekordowe dawki! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Wasze rekordowe dawki! (/showthread.php?tid=1119)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wasze rekordowe dawki! - horsii - 02.01.2023

Sorry za post postem ale nie moglem sie powstrzymac XD

[Obrazek: super-gif.gif]


RE: Wasze rekordowe dawki! - Lopek1 - 03.01.2023

Mój rekord to 5 g alfy od predatora i to nie było planowane tylko zajechali mnie krymuchy i będąc już 3 dzień na ostrym locie jak zajechali na parkingu nie wiele myśląc to co miałem w kieszeni wziąłem na połyk a że nie mogłem połknąć to jeszcze róż gryzłem to żeby było ciekawiej w aucie znaleźli dużego zipa po prochach i wylondowslem na dołku

Jedno z moich najcięższych przeżyć bez wody bez fajek sam w zamknięty w celi kurwa po 12 mnie wypuścili to miałem tak jeszcze czapę że nie mogłem butelka z wodą trafić sobie do buzi

Tak to 3g odważne tech różnych tematów 3 g ja 3 g kumple to mi. Dom wygiął tak że trzymałem kaloryfera bo myślałem że przez okno wylecę ale była fajna bania


RE: Wasze rekordowe dawki! - aleksander37 - 04.01.2023

Ja miałem podobnie tyle że z HEXEM przez przypadek wypiłem kubek z minej wiecej 4g.Niestety straciłem przytomność nie wiem na jak długo ale jakim cudem się ocknołem od razu paw i paw i paw.Jakos to przeżyłem.


RE: Wasze rekordowe dawki! - Azizaz - 04.01.2023

Moj rekord zresztą nie ma się czym chwalić to 2 g Synth Coco 
Myślałem że będą mnie wieźli na krakenhaus.
Nigdy więcej. 


RE: Wasze rekordowe dawki! - HELL'O? - 04.01.2023

(17.09.2022, 17:52)horsii napisał(a): 1g etylonu oral + 0,4g 3-mmc sniff
250 mg clonazolamu/100mg flubromazepamu/100mg flubromazolamu zarzucone z nieznanych mi przyczyn Podobno kultowa spałem dwa dni
~3000mg kodeiny
250mg 4-aco-det / 500mg 4-ho-mcpt w 1,5h
250mg mdphp bo vendor podpisał mdai Podobno kultowa

Dobrze byczku że fake mdphp bo byś był byczkiem plasticzkiem
1.4g ccm od designer prał, 400mg hexen analog (tarychardia) i bromaxolam 60mg bez tolerancji jakiś byczek zadzwonił po po karetkę po spałem w stoisku z ziemniakami w Kauflandzie
Byk byku bykiem


RE: Wasze rekordowe dawki! - KiszczaK - 05.01.2023

rekotdowe dawki byly z czasów swietnosci różowego forum,kiedy to kiszczak dostal nagrode od rc monster,syntetyczny wyslal mega sampla i w tym pred wysłał pake,tam bylo wszystko czego dusza zapragnęła.
kilka alf,hexenów,nepu,chlory,no w kurwy bylo,nawet sajko.

Nie wiem w ile to zezarlem ale tydzien to byl maksymalny okres kiedy to opierdolilem,wiadomo z kim,moonka pomogla.
mirszanki wybuchowe,zagryzane rc benzo,i tak od rana do wieczora Smile


RE: Wasze rekordowe dawki! - Lopek1 - 05.01.2023

Ja już też minęły czasy świetności parę lat temu mogłem zjeść każdą ilość kiedyś z kumplem zrobiliśmy zawody ile da się rady wytrzymać bez snu ja 18 dni ale mój rekord ale nie polecam haha w 18 dniu na 3 piętrze ktoś mi w okna pukał haha ale teraz to bym nie powtórzył

Ale i 5ak dla mnie największe przegięcie to gość z osiedla wziął 120g pv8 odemnie i całkiem sam zjadł to w 4 dni w piwnicy do lusterka i patrzył co mu się dzieje z twarzą

Finisz był tego taki że pojechał na psychiatrak jak tylko wrócił do domu

Finisz był tego taki że pojechał na psychiatrak jak tylko wrócił do domu


RE: Wasze rekordowe dawki! - Białykot - 05.01.2023

Najwieksza dawka jaka przykąłem z mocniejszych specyfików to 500mg mdma w krysztale a tak pozatym to ostatnio hex jakoes 350mg ale hex srogo mnie pokarał a po mdma było spoko do czasu az mi film urwało


RE: Wasze rekordowe dawki! - fiodor - 05.01.2023

Lopek1  nie wiem jak ten ziomek wgl przeżył, psychiatryku to w tym przypadku najmniejszy wymiar kary


RE: Wasze rekordowe dawki! - Lopek1 - 05.01.2023

(05.01.2023, 20:13)fiodor napisał(a): Lopek1  nie wiem jak ten ziomek wgl przeżył, psychiatryku to w tym przypadku najmniejszy wymiar kary

Ja też nie wiem jak on to zrobił ale zjadł to daje głowę ściąć ogólnie z normalnego chłopak w 3 lata stalsie niczym nie widziałem przez 18.lat bawić się prochami żeby w 3 lata zrobić z siebie że obraźliwe nazwę ćpuna najgorszego pokroju nic innego się nie liczy dla niego

Ale nie wiem ma taki organizm że potrafi zjeść obecnie przygrzac każda ilość w  monet ale jedno jest to że ma mocny organizm bo raptem parę dni temu 2g Aphip od Escobar prxygrzal na jeden raz