Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze rekordowe dawki! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Wasze rekordowe dawki! (/showthread.php?tid=1119)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wasze rekordowe dawki! - fiodor - 05.01.2023

Lopek1  zapewne srogie uszkodzenia w mózgu mu to zrobiło, odrealnienie i sam może nie pamięta jaki/kim był wcześniej, jednak to tylko spekulować mozna


RE: Wasze rekordowe dawki! - Lopek1 - 05.01.2023

Ten  tyłek przez jakieś dwa lata systematycznie przychodził oo 50 czasem więcej i szedł z tym do domu zjadał to sam w ciągu paru dni ja osobiście go zbyt nie znałem i interesowało mnie co z tym roni

Po 2 latach się dowiedziałem że on był. Z pana 7 lat i ja nakrył x kumplem i poszedł wsumie domnie kupić coś sami to potem powiedz kupił 20g Władka i 3 dni Ti zjadł

Bo wtedy nie myślał o swojej z perspektywy ksbho poznałem mam okropnego moralniska topić złamane serce w prochach gorszą opcji niż topić smutek w wódce

Bo wtedy nie myślał o swojej z perspektywy ksbho poznałem mam okropnego moralniska topić złamane serce w prochach gorszą opcji niż topić smutek w wódce


RE: Wasze rekordowe dawki! - seeOO - 06.01.2023

rekord 10g dobrej amfetaminy w jedna dobę.

Co do 3/4cmc nie ma sensu jeść więcej niż 5g solo, bo potem już nawet nie rusza i szkoda materiału ;D


RE: Wasze rekordowe dawki! - Ciapek - 06.01.2023

Niezbyt lubię duże ilości naraz wole rozłożyć sobie na kilka dni by nie czuć tak bardzo zejścia, ale głupia głowa robi swoje. U mnie Max było 3g pentedronu w 2 dni a potem piekło, rzygi itp.


RE: Wasze rekordowe dawki! - dekadan89 - 06.01.2023

(06.01.2023, 00:26)seeOO napisał(a): rekord 10g dobrej amfetaminy w jedna dobę.

Co do 3/4cmc nie ma sensu jeść więcej niż 5g solo, bo potem już nawet nie rusza i szkoda materiału ;D
po dobrej fuce 10g w dobe byz wachal dawo pd spodu


RE: Wasze rekordowe dawki! - JokerRC - 11.01.2023

O cmc pisałem o dawkach max Hex 200 mg oral tego iglaka , mdphp też pisałem 
Jak coś pytać może coś mi ktoś nasunie lub przypomni


RE: Wasze rekordowe dawki! - Lemoniasty - 11.01.2023

Na jeden strzał sniffem 1,3 klefa Podobno kultowa Podobno kultowa 

Znajomi się pytali czy wszystko w porządku, a ja sam miałem taka pizdę że nie potrafiłem się wysłowić, a obraz tak rozmazany, że nie potrafiłem rozpoznać osoby z trzech metrów XD

Minusem było to że nie potrafiłem z nikim rozmawiać bo co zaczynałem zdanie to po 2-3 słowach się zacinałem i zapominałem co chciałem powiedzieć Undecided 

Sama bomba była zajebista, a jeśli chodzi o rekord w ciągu całej nocy to 10g klefa z dziewczyna jakoś od 21 do 6 rano, z czego ona z tego zjadła jakieś 20-25% około.


RE: Wasze rekordowe dawki! - KiszczaK - 20.01.2023

Tu sie nie ma czym chwalić,ale jak  juz taki temat to njakwieksze dawki lecialy jako samplarz to zaczelo sie od różowego burdeliku,i przechodzac na dupka sergiekusza,devil,syntetyczny,sklep ktory sie pozehnal i myślę ze dalej jest pod inna nazwa na dupku.
TO BYLO POIERDOLONE I NIE NAMAWIAM NA RC,ACZKOLWIEK WIEM JAK TO SIE KONCZY Z TONAMI SAMPLI CO MIESIAC XD
Sample zlo,zwlascza ze czlowiek pazerny i Ii nie kontrolowal ze wchodzi w swiat tego czego nie chcialem,odradzam szukac okienka u vendorow zeby zagarniac pełną pulę


RE: Wasze rekordowe dawki! - Bam - 20.01.2023

rekord 5g alfy w dobe i 1 jarania Big Grin
fety rekord 10g w dobe Tongue


RE: Wasze rekordowe dawki! - mati54 - 22.01.2023

W jeden dzien peklo 3g slonia