Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Przyjmę towar w dobre ręce! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Przyjmę towar w dobre ręce! (/showthread.php?tid=1125)



Przyjmę towar w dobre ręce! - Szyderca - 19.09.2022

Witam robie wątek ponieważ widzę że jest dużo ludzi co nadużywa rc i bardzo martwię się o ich zdrowie oraz o to by sobie krzywdy nie zrobili bo wtedy mogą dojść do Vendorow , a to są moje pieniądze też,  więc jak ktoś ma za dużo tematu lub dosyć nagord ja przyjmę oczywiście ja nie używam,  ale bardzo pożytecznie je sprzedam i zarobie kilka zl dla rodziny ! A jak każdy wie rodzina najwazniejsza Smile zachęcam do wpłacania aktywnych produktów! Pozdrawiam Szyderca.

Pa. Liczę na kaja że jakieś skromne 100g alfy wyślę! Bo dobra morda z niego,  i jebac te kurwy co wyjebaly go ! Hatfuuuuuuuu.....


RE: Przyjmę towar w dobre ręce! - Kajabuza - 19.09.2022

Szyderca hahaha już na samym początku wyczułem, że to zawiązanie do tego co często zaznaczam:
Powtórzę:
Cała moja aktywność na portalu dopal.net (tu pod pseudonimem "kaja") podobnie jak na innych portalach typu dopek.org, hyperreal.info, samarka.info itd. jest tylko i wyłącznie odpowiedziami na bieżące kwestie, fikcją bądź retrospekcjami przeszłości osoby uzależnionej, podkoloryzowanymi bądź też przełożonymi na czas teraźniejszy.
Jako osoba już do końca życia chora (uzależniona) po ukończonych terapiach między innymi w ośrodkach Babigoszcz Monar czy też SP ZOZ WOTUW Stanomino mam na celu tylko wejście w środowiska osób zażywających środki psychoaktywne, redukowanie potencjalnych szkód poprzez np. minimalizowanie dawek w wątkach dotyczących poszczególnych substancji i ewentualną pomoc osobom skrajnie uzależnionym. Tak! Też coś czasami zażyję, jednak pobyty i terapie wpłynęły na mnie, mimo nie osiągnięcia zamierzonego celu na tyle dobrze, że od ponad 10 lat, mimo zażywania nie popadłem w skrajny nałóg narkotykowy.
.
Jeśli potrzebujesz pomocy lub znasz kogoś kto jej potrzebuje napisz do mnie (kayabusa@proton.me) lub zadzwoń pod darmowy ogólnopolski telefon zaufania dla osób uzależnionych i współuzależnionych:
.
800 199 990 (codziennie od 16 do 21)
.
Wiem z doświadczenia, że nawet mały krok w dobrym kierunku może mieć DUŻE znaczenie w całej naszej wędrówce. Smile
.
Pozdro Wariacie!
.
PS. Pamiętaj, że nikt nie jest nieomylny i w sklepie również może zajść pomyłka. Chodźbyś zamawiał dziesiąty raz z tego samego sklepu, tę samą substancję i tak samo wyglądającą, staraj się zaczynać od jak  najmniejszych dawek!
.
~Kaja



RE: Przyjmę towar w dobre ręce! - Yalasek - 19.09.2022

Zapraszam też do mnie na terapię śmiało śmiało nie ma się czego wstydzić ogarniemy każdy temat czy shizki  Angel

Odkładajcie towar dla szydiego samplarze głównie sam nie raz w kibel puściłem jak za dużo sampli było gdybym wcześniej ja znal szydiego o panie ahh


RE: Przyjmę towar w dobre ręce! - Kajabuza - 19.09.2022

Szyderca kiedyś pisałem na czacie jak wygrałem chyba dychę, że bardziej bym się cieszył jakby pula sampli była podzielona na mniejsze próbki, ale dostało je więcej osób, XD 

Dziś jestem za tym, żeby w regulamin wpisać nowe rozporządzenie typu
"co drugi tydzień wszystkie sample lecą do użytkownika Szyderca" 😎

Ale OK udobruchałeś mnie pozytywną energią płynącą z Twoich dzisiejszych kilku postów i jak coś wygram kiedyś to przeznaczę Tobie. 😋
(co do wyjebki... Mi by było wstyd taką zagrywkę zrobić. Jak kraść to z biedronki i innych marketów które nie są Polskie, DINO full PL jest legit 😎) 



RE: Przyjmę towar w dobre ręce! - Szyderca - 20.09.2022

O kurwa dziekuje panowie Smile lizaki z apteki takie zdrowe za to wam kupie Podobno kultowa bardzo pyszne i bez cukru Smile

Ps. Co do sklepów nie polecam szkoda zdrowia , vhuj nie pieaniadz i później na koniec jak jebna podliczą was nawet za to co nie wy zajebaliscie Smile lepiej jak już  kraść to kantor  , bank z pistoletem na wodęPodobno kultowa


RE: Przyjmę towar w dobre ręce! - Kajabuza - 20.09.2022

Szyderca do 250 PLN to nie przestępstwo, więc kończy się mandatem jeśli się nie zmieniło nic. 

Chuj nie pieniądz, ale wiele osób mających rodziny np chętnie kupią chodźby produkty spożywcze za pół ceny. 😄
Nie zachęcam do kradzieży, ale w tej naszej Polsce taki spożywczy złodziejaszek może się okazać ANIOŁEM dla uboższej rodziny 😄



RE: Przyjmę towar w dobre ręce! - Szyderca - 20.09.2022

Juz dawno podniesione do 500 Smile a po drugie przypal jest zostać złapanym z towarem za 250zl..... hahahah lepiej jak cie w ogóle nie złapią i ukraść miliony.


RE: Przyjmę towar w dobre ręce! - wwojtuss - 20.09.2022

jak krasc to miliony albo wegla tony!


RE: Przyjmę towar w dobre ręce! - NO LOVE - 02.11.2022

Również przyjmę każdą ilość sampli, RC i wszystkiego czego nie chce ktoś. Po co ma się zmarnować? Zima idzie! Trzeba się jakoś rozgrzewać!!! Big Grin