Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dożywotni Detox by Kaja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Dożywotni Detox by Kaja (/showthread.php?tid=1138)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Dożywotni Detox by Kaja - Kajabuza - 22.09.2022

Cześć.
.
Tak jak pisałem na czacie kilku osobom, podejmuję się próby całkowitego zaprzestania z RC/DRUGS ogólnie. 🙂
.
Nic na pewniaczku, wiadomo. 😁
.
Tu postaram się i mam nadzieję, że da mi to jakąś motywację - pisać, po prostu, jak będę miał ciśnienie, jak będę chciał zamawiać coś. Itd. taki... Osobisty wątek.
.
Tak jak pisałem już na Discordzie Ludziom, jakby to głupio nie brzmiało czy to Forum, czy osoby z którymi mam fajny kontakt dają mi w jakiś sposób siłę. Na codzień.
.
Notka pierwsza. Pozbyłem się ponad 3g alfy. Mam nadzieję, że nikt na ciśnieniu nie poczuje się zraniony. Podobno kultowa
[Obrazek: SerpentineAngelicKob-size_restricted.gif]
.
Przetestowałem w końcu. Jest ponad jakąkolwiek alfą jaką w życiu próbowałem (sklep Escobar) ❤️
.
Dziękuję Maniek, że zgodziłeś się nie umieszczać tego w spamie. 🙂
.
Benzo wyjedzone, RC również.
Dzięki wszystkim za wszystko, poczuwam się do pisania prawdy i tylko prawdy w razie jakbym jednak uległ, czasami jakaś odklejka wjedzie może, a może już nic nie napiszę...
.
Bawcie się. Hej! 🙂
.


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Diabełek25K - 22.09.2022

@"Kaja" trzymaj się,trzymam kciuki żeby się udało. Będzie ciężko,ale nie łam się ♥️ po burzy zawsze wychodzi słońce. W sumie  post dał mi trochę do myślenia...Też dzisiaj było mi dane coś usłyszeć o kimś, że dwa dni walił mefa i niestety odszedł to no...


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Szyderca - 22.09.2022

3 mam kciuki , ale nie powiem że nie jesteś debil lekki hehe Podobno kultowa bo jesteś po co to wyrzucałeś? Zapomniałeś co pisałeś w poście że jak będzie towar to oddajesz w dobre ręce,  a nie wywalić do kibla , a za kilka dni będziesz kupować czy coś innego hehe Podobno kultowa ale liczę na ciebie i twoją czystość. Piona , szkoda alfy tylko parę zloty by wpadło hehePodobno kultowa pieniądz trzeba szanować wtedy do ciebie wraca Smile

Diabełek25K ty to też ładnie zabrany jesteś heh nie wiem co ty ostatnio na dc pisałeś i o co vi chodziło,  ale zabrało cię przepięknie hehe Podobno kultowa bierzcie przykład z wujka 0 rc tylko na wieczór trochę wódeczki czasami.


RE: Dożywotni Detox by Kaja - kot_kreskowy - 22.09.2022

@"Kaja" 
Chodzisz na boso po kafelkach...
Zobaczysz łobuzie,  przeziębisz się i wilka dostaniesz😋

Dawid(chyba dobrze kojarzę), takie decyzje podejmowane pod wpływem emocji raczej nie mają prawa bytu, ale być może Ty masz na tyle dużo samozaparcia, aby zrobić z tym porządek 😉
Jeśli mogę Ci coś poradzić, to postaraj się utrzymać trzeźwość dłużej niż 2 tygodnie i wtedy podejmij taką decyzję, wtedy nabierze ona większej mocy urzędowej, będzie tak jakby bardziej wiążącą i przede wszystkim ŚWIADOMA.
Odetnij się od wszystkiego,co kojarzy Ci się z ćpaniem i odetnij pępowinę, która łączy Cię z forum.
Otaczaj się ludźmi, którzy nie ćpają, być może zarażą Cię swoimi pasjami, chodzi oto abyś miał zajęcie w wolnym czasie i przede wszystkim WSPARCIE.
Trzymaj się mordeczko, bądź silny, a ja z całego serducha ❤ życzę Ci, aby Ci się udało wyjść z tego gówna.
A tak naprawdę to polecam Ci terapię❤
MONAR jest naprawdę skuteczny, pod warunkiem, że chcesz się zmienić. Ale musisz NAPRAWDĘ TEGO CHCIEĆ! To musi być TWOJA decyzja. 
Bo jeśli to wynika z nacisku najbliższych czy przyjaciół,  to nic z tego nie będzie, to strata twojego czasu jak i strata czasu kadry terapeutycznej. Wiem to z autopsji 😉
Rodzina nalegała na moje leczenie i pomimo dwóch prób podjęcia terapi, nigdy do końca nie chciałem rozstawać się z dragami. Raz wytrzymałem 4 miesiące i raz 3 miesiące. 
To już lepiej mi szło później samemu, gdy raz udało mi się wytrwać 5 miesięcy w trzeźwości od narko , ale miałem cel. Finansowy. I sam chciałem wewnętrznie to osiągnąć i udało wtedy mi się to.
Także wiesz, da się , tylko trzeba chcieć😃
Nie wstydź się poprosić o pomoc , to potrafi dużo dać taka pomoc👍
Pamiętaj,że gra idzie o najwyższą możliwą stawkę-TWOJE ŻYCIE, TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ💪
POWODZENIA I NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ❤
KOCÓR😛


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Szyderca - 22.09.2022

kot_kreskowy racja mordeczko,  musi odciąć się,  bo inaczej czarno to widać,  ale kciuki trzymam też


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Diabełek25K - 22.09.2022

Szyderca  post był kierowany w stosunku do Kaji nie do ciebie. Po co się złościć? Złość piękności szkodzi. Więc jak w jakiś sposób męczą Cię posty moje przewinąć w górę w dół wyjść z wątku jest też opcja ignoruj,zablokuj od koloru do wyboru 😄
kot_kreskowy  piękne słowa trafiające prosto w serce mimo,że były kierowane do Kaji aż się łezka w oku kręci


RE: Dożywotni Detox by Kaja - kot_kreskowy - 22.09.2022

Diabełek25K 
Ja znam życie, trochę już dróg przeszedłem.
Ale wiesz,co jest najdziwniejsze w tym co napisałem?
Że sam sobie pomóc nie potrafię...
Ironia losu😉


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Diabełek25K - 22.09.2022

kot_kreskowy Nie śmie zaprzeczać. Życie stawia przed ciężkimi wyborami każdego na różnych etapach życia.Są dwie opcje albo się uda albo nie.Taka loteria.Często ludzie boją się prosić o pomoc jak sobie sami nie radzą..bo myślą a co ktoś o mnie powie itp.. Ale tobie @"Kaja" (Dawid ) życzę jak najlepiej i żeby Ci się udało ♥️walcz dopóki potrafisz.. i tak jak kotkreskowy napisał są osoby co nie potrafią sobie pomóc same. Ty to potrafisz i jeszcze raz wierzę w ciebie


RE: Dożywotni Detox by Kaja - kot_kreskowy - 22.09.2022

Ale wiem, że przyjdzie ten dzień, kiedy wkurwię się na maxa i jak tym wszystkim pierdolnę o ziemię, to w japoni będą mówić o 10 stopniach w skali Richtera 😉


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Diabełek25K - 22.09.2022

kot_kreskowy Chyba na każdego przyjdzie taki dzień kiedyś.W każdym razie za Ciebie też trzymam kciuki jak staniesz  przed  tak ciężką decyzją.Trzeba dawać wtedy kroki w przód a nie w tył🙂