Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dożywotni Detox by Kaja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Dożywotni Detox by Kaja (/showthread.php?tid=1138)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dożywotni Detox by Kaja - fiodor - 22.09.2022

Powodzenia, oby się udało wyjść całkiem. Każdemu tego życzę


RE: Dożywotni Detox by Kaja - kot_kreskowy - 22.09.2022

(22.09.2022, 18:49)Diabełek25K napisał(a): kot_kreskowy Chyba na każdego przyjdzie taki dzień kiedyś.W każdym razie za Ciebie też trzymam kciuki jak staniesz  przed  tak ciężką decyzją.Trzeba dawać wtedy kroki w przód a nie w tył🙂


Ja już miałem przystopować od 1 września, ale puki co, moje założenia chuj strzelił🤨

A nie, czekaj, to nie chuj.
To a-pvp, 3cmc pablo , White-Elephant,  4cmc, 3mmc i trochu amfetaminu...🤣🤣🤣
Ja pierdolę, miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze.
Niby się człowiek łudził, a jednak wiedział jak będzie 🤣
Tyle,że u mnie to już sytuacja jest klarowna od kilku lat. Jestem całkowicie świadom tego co robię. Nikt mnie nie pogania i mam trochę na to wyjebane. Nic nie jest w stanie mnie złamać, no jestem twardym skurwielem😎
Sytuacje typu :wysypywanie towaru do kibla, sprzątanie chaty z wszystkiego co tylko kojarzy się z ćpaniem , zrywanie kontaktów z ćpunami i dilerami, usuwanie kont związanych z ćpaniem itp, to ja już dawno mam za sobą.
Sam to przerabiałem i wiem doskonale jaki kocioł w głowie ma teraz @"Kaja" i przez jaki dramat musi przechodzić.
Wewnętrzny bunt, poczucie niemocy i odrzucenia, bardzo głębokie bicie się z samym sobą, te wszystkie stany przechodziłem, ba ,ze mną było nawet gorzej, bo nie potrafiłem sam siebie zaakceptować...
Ja to wszystko znam, naprawdę to samo przechodziłem. 
Takie zachowania jak wysypywanie towaru są bardzo potrzebne i są bardzo pozytywne👍
Działają niczym wentyl bezpieczeństwa,  zapobiegają totalnej autodestrukcji.
Musisz to zrobić, aby pokazać samemu sobie, że jeszcze masz nad tym kontrolę i że to TY tu rządzisz, a nie jakieś pierdolone dragi.
@"Kaja" jesteś na dobrej drodze👍
Nie poddawaj się i walcz, jestem z Tobą stary❤


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Kajabuza - 23.09.2022

Dziękuję Wam! Smile
Kochani jesteście 😋
Szyderca pamiętam co obiecałem. To nie było ćpuńskie ecie pecie. Słowo to słowo.
kot_kreskowy Szefie. Dzięki za te słowa. Masz jak ZAWSZE rację którą w chuj szanuję jednak ta decyzja chodzi za mną od... Odkąd napisałem Yalaskowi, że jestem na forum między innymi, żeby nauczyć się żyć ze świadomością tego, że to jest na wyciągnięcie ręki, ale zamiast uciekać - stawiać temu czoła. Dlatego Dopal w moim sercu na zawsze, a jak się uda dłuższy czas to już w ogóle love forever. 😋🤪
Diabełek25K Tobie też dziękuję. Miło Cię widzieć, bo chyba gdzieś Cię nie było dłuższy czas.
Pozdrówki dla Wszystkich!!!!! 😋


RE: Dożywotni Detox by Kaja - kot_kreskowy - 23.09.2022

3 MAJ się tam byku, dzielny bądź😎


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Kajabuza - 23.09.2022

fiodor Tobie też dzięki wielkie. 
NOTKA DWA :
Paradoksalnie po Waszych słowach poczułem taką podbudówkę, że z tego wszystkiego aż bym coś przyniuchał w tym momencie. 😅
Ale z drugiej strony jak znam siebie będę czuł się też w jakimś stopniu zobowiązany również wobec Was jak najmocniej się trzymać. Jak z Alko. Wiem, że jak zacząłbym teraz pić, to same wyrzuty, że złamałem obietnice daną sobie, ale też osoby które mnie wspierały a ja zawiodłem... Pociągnęło by mnie na dno. 🤪
Nie wiem czy spójnie pisze w pracy na szybko.
To dopiero drugi dzień, także spokój, harmonia, filharmonia i te sprawy. 🙃



RE: Dożywotni Detox by Kaja - Diabełek25K - 23.09.2022

@"Kaja" jak masz zajęcie to tym bardziej dasz radę.Skupisz się wtedy na pracy niż na tym co byś chciał. Gorzej by było gdybyś siedział na dupie i nic nie robił wtedy byś miał w głowie jedno. A tak praca tu jakieś inne zajęcie i człowiek ma zajęte myśli 🙂


RE: Dożywotni Detox by Kaja - kot_kreskowy - 23.09.2022

@"Kaja" nie jesteś wobec nikogo zobowiązany. 
To Twoje życie i Twoja sprawa.
Ty przynajmniej podejmujesz rękawice, a to już pewien krok ku lepszemu👍


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Kajabuza - 23.09.2022

kot_kreskowy Diabełek25K 
kycy kycy 😋❤️

Ostatnio w ogóle zauważyłem, że moje raz na półtora miesiąca/raz na miesiąc zmieniło się w regularne co dwa tygodnie, także to też jakiś sygnałek, żeby wystartować z podejściem. 
Dzięki, że jesteście. 😇


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Szyderca - 23.09.2022

Diabełek25K jakie posty mnie drażnią haha co ty odklejony ja pytałem o akcje na discord hehe że sam do siebie pisałeś że ktoś na ciebie coś tam knuje itp i o to ciebie zapytałem czy już dobrze i co ty od jebałeś że tak się odkleiłes wtedy hahaPodobno kultowa


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Diabełek25K - 23.09.2022

Szyderca na spokojnie jak na wojnie tu pierdolnie tam pierdolnie. Kto ma odklejki ten ma. Po co spam robić w wątku który założył Kaja.Ale do twojej wiadomości wszystko dobrze. Tak się martwiłeś? Oj dzięki za troskę nie było trzeba xD możesz spać spokojnie po nocach