Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dożywotni Detox by Kaja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Dożywotni Detox by Kaja (/showthread.php?tid=1138)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dożywotni Detox by Kaja - kot_kreskowy - 23.09.2022

@"Kaja" moje raz na miesiąc zamieniło się na 
Ogień co weekend 🤨


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Kajabuza - 23.09.2022

Diabełek25K złote serduszko 💛💛💛 hehe spoczko w tym wątku można pospamować też chyba 😅

kot_kreskowy a jak z tolerką przy takim trybie? Coraz więcej trzeba? Serio 5g pvp w 20h Tobie poszło? Podobno kultowa

Kocie co do Monaru jak pisałeś itd, to mam za sobą, wiem jak to działa itd, tak samo terapię alkoholową, po której również piłem, dopiero sam jak się zawziąłem z piciem był STOP. Więc w moim przypadku Monar to taki dłuższy detox by był raczej... 



RE: Dożywotni Detox by Kaja - Diabełek25K - 23.09.2022

@"Kaja"  a dobrze się czujesz ogólnie fizycznie? Nie odczuwasz jakiś nagłych skutków ubocznych? Bo ja np lekko z tobą jestem,jedynie co dzisiaj mam we krwi to nikotyna...i nie wiem czy to skutki odstawienia wszystkiego ale odczuwam nagły spadek energii i wgl takie objawy chorobowe..i ciekawi mnie jak to u ciebie?


RE: Dożywotni Detox by Kaja - kot_kreskowy - 23.09.2022

@"Kaja" Moja tolerka?
5 gieta z reguły  co weekend. 
Dwa tygodnie temu trochę mnie poniosło z tą alfą, to fakt, bo jeszcze była 5 trójki od Pabla z kumplami dzień wcześniej Podobno kultowa
A jak piszę,że  "mnie trochę poniosło" ,to znaczy że większość po tych ilościach walczyłaby o życie na sorze Podobno kultowa
No, i tak to jest...
Ale mam szybką regenerację i dobrze się odżywiam😀


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Chochlik - 23.09.2022

@"Kaja" 

Z mojego doświadczenia powiem, że rzucić wszystko naraz bedzie trudnym zadaniem. Uważaj, żeby Cie mega zwała nie dopadła.


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Kajabuza - 23.09.2022

kot_kreskowy ponoć koty mają 9 żyć także śmiało możesz tańczyć XD

Diabełek25K nieee... Wszystko ok. Pisałem w wątku u Pabla, że Jego pihp o dziwo nie pozostawiła spustoszenia psychicznego mimo mocy. Fizycznie ok,  tyle, że szybko spać chodzę pewnie się regeneruję jeszcze coś. 😄

Chochlik alko prawie półtora roku temu poszło wek, także tu tylko inne używki jak rc, klasyczne dragi, bezno, leki nasenne ot postanowienie czystości. Nic w ciągu jakimś dłuższym jeśli dobrze rozumiem. Żadne skręty mi nie straszne jak kiedyś po miesiącu amf, alko plus po dwóch latach odstawka klonazepamu jednego dnia. To były doznania. Ja już ze zdjęciami bliskich przed sobą leżałem gotowy na The End. Podobno kultowa Tragedia...

Ale żeby nie było, że narkotyki tylko be i żadnych korzyści nie przyniosły XD 

Pisałem na czacie, w poniedziałek, taki na alfowany do roboty nie poszedłem, ale wyobraźnia poniosła i napisałem SZCZERY LIŚCIK do takiego majstra który chodzi i się na łapy gapi i wkurwia. Chłopaki z pracy przekazali. I jak się okazało dzięki temu ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma inni zaczęli się odzywać w końcu i zamiast zjebki, że mnie nie było 3 dni usłyszałem coś w stylu "co dokładnie ten majster robi, bo inni też na niego psioczą i może od głównego szefa zjebe dostać że przez niego ludzie się zwalniają" XD Jebany dziś i wczoraj ani razu na halę nie wszedł naszą 😄😄😄
NIE BĘDZIE NIEMIEC W TWARZ NAM PLUĆ 😎😎😎😎😎😎😎


RE: Dożywotni Detox by Kaja - furiat - 23.09.2022

rzuc to gowno zycze powodzenia !
STOP DOPALACZOM


RE: Dożywotni Detox by Kaja - kot_kreskowy - 23.09.2022

Jakie kurwa stop???
Pogięło Cię furiat ???
Sam se kurwa chamulcuj.
Stara gwardia jutro tańczy😎
Łogiń kurła ma być🔥🔥🔥
Auuuu Miętusy😎


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Kajabuza - 23.09.2022

Jazda Świry 😎😋

NOTKA TRZY
Podczas rozmowy z Producentem nawinął się temat żarówek i przypomiał mi o żarówce w której jeszcze parę Ładnych buchów było. Także czym prędzej, pobiegłszy do pokoju, a w drodze wyjebawszy się o plecak zutylizowałem paskudę. 😋 (nie kupujcie diodowych, kurestwo ciężko rozebrać Podobno kultowa i pęka przy gwincie Podobno kultowa )
[Obrazek: IMG20220923171728.jpg]


RE: Dożywotni Detox by Kaja - Chochlik - 23.09.2022

@"Kaja" 

Pan Jezus upada po raz pierwszy 🙈🙈